Results 1 to 7 of 7
    Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Çok Acil Yetkili birisi bakabilir mi???

Merhaba bugün arkadaşımızın hesap elinden gitmiştir acil ban atılabilir mi?Konu gerçekten acil.
    server gordion nick JosephJeoyQiunn.
    deso fauwk joh snow lütfen .

Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    sayın deaconfrost ,maglorex, clutaah bakabilir misiniz?

Senior Member Fauwk's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle bu tür konularda kişinin kendisinin başvurularda bulunması ve bu işlemlerin bilet üzerinden yapılması gerekmektedir. Ayrıca hesabın size değil arkadaşınıza ait olduğunu belirtiyorsunuz, bu durumda suistimaller yaşanılabilir ne demek istediğimi sanırım anlayabilmişsinizdir.

Hesap Benim ilgilendiginiz için teşekürler karakterime acil ban atılmasını istiyorum hesaba hiç bişekilde erişemiyorum bu konu hakkında yardımcı ola bilirmisiniz

Arkadaşlar bu tarz işlemlerin yapılabilmesi için hesabın size ait olduğunun teyit edilmesi gerekmektedir ve forum üzerinden bu konularda emin olamadığımız için destek ekibi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Fauwk View Post
    Arkadaşlar bu tarz işlemlerin yapılabilmesi için hesabın size ait olduğunun teyit edilmesi gerekmektedir ve forum üzerinden bu konularda emin olamadığımız için destek ekibi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
    Sayın fauwk bende biliyorum ama hesaba girme ihtimali var bilgileri yetkili kişilere sizin aracılığınızla ulaştırsak zamanımız yok sorun orada.Ban atılsa geri kalan işlemleri biz hallederiz.

Hesabınıza ait olan özel bilgileri; şifre, esn kodu, kayıt adresi, doğum tarihi vb. diğer hiç bir bilgiyi forum üzerinden bir yetkili sizden talep etmez ve sizinde paylaşmamanız gerekmektedir.

Size söylediğim gibi bu konuda ne yazık ki yardımcı olabileceğimiz bir durum yoktur, bu bilgilerin teyit edilmesini yalnızca Müşteri Hizmetleri sağlayabilir.