Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Archer karakteri bence hileye en açık olan karakter.Hala serverlerde dolu hile için kulanan var eskidende legal archer çok azdı en çok hileciler kulanırdı.O karakteri bu hale getiren hilecilerdir.Bir zamanlar seri 80 yüzünden bir çok oyuncu Archer karakteri tamamen kalksın dedi çünkü onun yüzünden oyun oynuyamıyolardı.Geçmişe bakarak şuan bence iyi sadece archerde değil bence coğu karakterde buna benzer sorunlar var.Neden se en az oynan karakter gelip buraya yazıyor en çok oynanlar ise susuyor.Buda işin ilginc bir yanı.

Mesela ben söyleyim warrior stun vurunca bazen karşıdaki adama atak yapılamıyor R den çekip tekrar tutunca ancak yapıyor Stun eskisi gibi hemen tutmuyor.
    Bu arada gecen hile yapan biri ile arenada kapıştım okcuyla pedal yada hile programı kulanıyor.Baya seri attac yapiyor ve baya seri minor yapiyordu Ve benim itemlerim onun yanında çok iyi ona rağmen baya dayanıyor İtemi iyi olsa belki keser
    Last edited by TurkBlade; 05-31-2013 at 09:11 PM.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    legal karakterlerden bahsediyoruz burda hileye en acık karakter diye bir şey kalmadı artık suanda en acık karakter bpler. okcular da koxpluk bişeyi kalmadı fixlediler cunku stun vurunca r den cıkıo diyosun 13 k canın var 1 k 1k damge vuruosun ben burda archer sorunlarından bahsettim oyuna bu karakter konduysa boşuna konmamıştir sen gereksiz diosun diye gereksiz olamaz hile kullanan her karakter avantaj saglar. biz burda legal karakterlerin dengesizlıklerinden bahsediyoruz sen diyosun az kullanılıo baska bisemi kalmadı nese tartişma konusu değil bu legal archer oynamadın belli sen devam et warioruna ayrıca sorun sana gore kucuk başkasına gore buyuk herkes senin dünyandan bakmıo malesef oyun da bir suru sorun var sorunun büyüğü küçüğü olmaz büyüğü küçüğü varsada emin ol bahsettin sorun bu archer sorununun yanında devede kulak

Senior Member vuhuhu2's Avatar
    Server
    US->Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by srvtmll View Post
    arkdasım benim bahsettim cz icin 80 + charlarda ardreamde dedin dogru diğer jobların skilleri acılmamışken 5li ok acılıyor ama 80 lvl da da okcu 5li ve 3lu kullanırken diger claslar yeni skilleri var 80 + da durum tam tersi oluyor 13 k cani olan warior sana 1 k 1k vuruken sen ona 5li okun cooldownu dolmasını beklerken zaten ölüyorsun ...
    http://forum.knightonlineworld.com/f...#axzz2UxN3n6Sx Okçunun tokatlamasının nedeni pek itemli adam olmamasıdır wariorlerde +10 bal +10 wirinom var +10 windli adam gördünmü varsa öyle bir şey yatmaz zaten sen galiba +10 wirinomlu adamı +7 wind forcelu adamın kesmesini bekliyorsun
    Last edited by vuhuhu2; 06-01-2013 at 10:44 AM.

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by vuhuhu2 View Post
    http://forum.knightonlineworld.com/f...#axzz2UxN3n6Sx Okçunun tokatlamasının nedeni pek itemli adam olmamasıdır wariorlerde +10 bal +10 wirinom var +10 windli adam gördünmü varsa öyle bir şey yatmaz zaten sen galiba +10 wirinomlu adamı +7 wind forcelu adamın kesmesini bekliyorsun
    yok cıplak fln kesmesini bekliyorum ... eşit itemleri ver bakalım 80 lvl wariorla okcuya vs yaptır kesebliormu gor item farki oldumu tabiki kesicek itemi olan. videoda gayet basarılı ben archer da bulunan eksikleri yazdım seninde problemin varsa oyunla ilgili problemlerını yazarsn . sana gore yanlış olabilir oyna bir archer gorursun video izlemekle olmaz. avatajları ve dez avantajlarını gorursun elbet avatajlarıda sonuçta oyun her karakterin bir ozelligi var ama yıllardır hileler yuzuden kısıtlanan archerin sorunlarını yazdım bukdar basit..

Junior Member Mahishasura's Avatar
    Nickname
    Mahishasura
    Ben yeni serverde archer açmayı planlıyordum zatenden hep archer oynadım.Ama artık yeni ırk gelince tekrar başlarım oynamaya archeri düzeltmezler ne kadar uğraşsakta..

Senior Member ROLNT's Avatar
    Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Archer karakteri bence hileye en açık olan karakter.Hala serverlerde dolu hile için kulanan var eskidende legal archer çok azdı en çok hileciler kulanırdı.O karakteri bu hale getiren hilecilerdir.Bir zamanlar seri 80 yüzünden bir çok oyuncu Archer karakteri tamamen kalksın dedi çünkü onun yüzünden oyun oynuyamıyolardı.Geçmişe bakarak şuan bence iyi sadece archerde değil bence coğu karakterde buna benzer sorunlar var.Neden se en az oynan karakter gelip buraya yazıyor en çok oynanlar ise susuyor.Buda işin ilginc bir yanı.

Mesela ben söyleyim warrior stun vurunca bazen karşıdaki adama atak yapılamıyor R den çekip tekrar tutunca ancak yapıyor Stun eskisi gibi hemen tutmuyor.
    Bu arada gecen hile yapan biri ile arenada kapıştım okcuyla pedal yada hile programı kulanıyor.Baya seri attac yapiyor ve baya seri minor yapiyordu Ve benim itemlerim onun yanında çok iyi ona rağmen baya dayanıyor İtemi iyi olsa belki keser
    Okcu vs de minor kullanıyorsa çok yüksek ihtimal hilelidir. Atak halinde pot , kaçarken pot + minor kullanmalı. Zaten çok tanıdıgım okcu var oynayan bu şekildede oynuyor yani. 3-5 combosu alışılmayacak birşey değil. Yalnız 5 li yapan onuda yapar. Benim biraz moralim bozulmuştu priest olmuştum ama arada okcuyada devam ediyordum. Okcu şu an partyde yardımcı job gibi birşey bana göre.
    Last edited by ROLNT; 06-01-2013 at 04:55 PM.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ROLNT View Post
    Okcu vs de minor kullanıyorsa çok yüksek ihtimal hilelidir. Atak halinde pot , kaçarken pot + minor kullanmalı. Zaten çok tanıdıgım okcu var oynayan bu şekildede oynuyor yani. 3-5 combosu alışılmayacak birşey değil. Yalnız 5 li yapan onuda yapar. Benim biraz moralim bozulmuştu priest olmuştum ama arada okcuyada devam ediyordum. Okcu şu an partyde yardımcı job gibi birşey bana göre.
    Okcu vurunca priest Heal atamıyor.Sırf bu yüzden partide olmalı bence hahah Benimde priestim var arenada bana okcu dalınca heal atamıyorum.Hilemi yapıyor legalmi tam analayamadim ama legaldi bana goöre o dalinca sürekli heal atamadım
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member vuhuhu2's Avatar
    Server
    US->Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by srvtmll View Post
    yok cıplak fln kesmesini bekliyorum ... eşit itemleri ver bakalım 80 lvl wariorla okcuya vs yaptır kesebliormu gor item farki oldumu tabiki kesicek itemi olan. videoda gayet basarılı ben archer da bulunan eksikleri yazdım seninde problemin varsa oyunla ilgili problemlerını yazarsn . sana gore yanlış olabilir oyna bir archer gorursun video izlemekle olmaz. avatajları ve dez avantajlarını gorursun elbet avatajlarıda sonuçta oyun her karakterin bir ozelligi var ama yıllardır hileler yuzuden kısıtlanan archerin sorunlarını yazdım bukdar basit..
    Video izlemekle olmaz diyorsun ben olimpiada oynuyorum olimpiada herkez warior itemler hep +10 wirinom +10 ball +8 wind le +7 windle napıcaksın windin +10 yok hiç warior item dolu rogue itemi yok cz de video izlemekle olmuyor demişsin örnek verdim nasıl alamıyor diye sanırsam videonun sonunda +10 chtin shelli warioru kesiyordu adam +10 chtin shell set var itemleri dandik bir adamı kesmiyor birde okçu her zaman avantajlı partylerde lazım oluyor hiç ape slotunda z r yapıp tüm slotu alıp seri kesen warior mage priest gördünmü oynamayı bilmiyorsan kesilirsin okçuyla vsde ölür diyorsunuz doğru ama her şey vs deki gibi değil vs de yok mana silme atma yok dibimde başla vb okçu normal de koşup wariorun dibine girip dalmaz heralde czde uzaktan vurur sonrada 5liyi vurur bu arada en kolay level kasanda okçular buda dengesizlik değilmi sence koşma skillleride olsun wariorde sw priest sw mage e sw niye dileniyor adamlar hep niye haste almak zorunda ben okçuyum tek başıma giderim ape slotunu dönerim ama exp gelmez yanıma bir adam alırım kasılırım wariorun böyle bir şansı yok yada magelerin magelerde çok güzel kasılma fırsatları var ama 5,6 mage olması lazım alanla harpy vb kasılmak için okçunun baya avantajıda var bunları unutma hem + hem - yönden bak
    Last edited by vuhuhu2; 06-01-2013 at 07:13 PM.

Senior Member ROLNT's Avatar
    Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Okcu vurunca priest Heal atamıyor.Sırf bu yüzden partide olmalı bence hahah Benimde priestim var arenada bana okcu dalınca heal atamıyorum.Hilemi yapıyor legalmi tam analayamadim ama legaldi bana goöre o dalinca sürekli heal atamadım
    İşte o yüzden diyorum partyde yardımcı job diye. Çok fazla adam kesmek isteyen okcu olmasın bence ama emin olun karşı taraf okcudan çekiniyor, hele ki priestse.

Senior Member MrPersian1986's Avatar
    Nickname
    Elnaz
    Class
    Rogue
    Clan
    PersPolis
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Warrior oynamayı yıllarca kendime bir hedef haline getirdim ve daha sonra da priest ile yıllarca oynadım. Ancak okcu ile oynamaya çok hevesli idim. Sonunda bir okcu açıp oynayayım dedik ama bu sefer de arkadaşın dile getirdiği gibi okcu malesef oyunda geri planda bırakılmış ve böyle olmaması gerekti, diye düşünüyorum.