Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 46
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Konuda gayet net bir şekilde son olduğu belirtiliyor.
    s.a kardeşim ben europadan TIRR nicki karakterdim. Clutaah benden id istemişti cünkü europa birleştiği için nickim parantezli hale gelmiş sanırım eşleşmeden dolayı. bende Clutaaha id mi yollamıştım fakat benim id'm ona ulaşmadı sanırım. çünkü karakterim açılmamış. sanırım incelenmedi. bunu iletip benimkinide inceleyebilrmisiniz ? video çekmiştim. buyrun buda video

https://www.youtube.com/watch?v=X8AzbumdLjU

şimdi kontrol ettim ve hesap id si istenen hiçbir hesap geri açılmamış . sanırım yolladığımız id ler clulaaha ulaşmadı. lütfen bizimkileride kontrol edermisiniz ?

buda gönderdigim özel mesaj fakat ulaşmadı sanırım..

lütfen bir gm kontrol edebilrmi ? attığımız mesajlar ulaşmamış o yüzden karakterlerimiz açılmamış
    Last edited by cubebox11; 10-23-2015 at 03:17 PM.

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Bütün kanıtları göndermeme ramen açılmaması gereken bir karakter açılmış, sağlık olsun.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Junior Member
    merak ettiğim bi konu var açılmayan tbl banları neye göre inceliyorsunuz mesela royalsquadronbaki 2 ay tbl kullandı banı açılmış 1 hafta kullanıp banlananların açılmamış ? teşekkürler

Junior Member
    modaretör arkadaşım ilgin için çok teşekkürler ama peki sana sormamız mümkün mü bunca hesap açılırken açılmayanlarla ilgili bir açıklama olmayacak mı ?

Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    Merhaba Arkadaşlar,

Hile yaptığı için hesabı kapatılan ve bundan dolayı video çekip sizlerden özür dileyen oyuncuların son kısmının hesapları incelendi ve aşağıdaki tabloda gördüğünüz yaptırımlar uygulandı.

NTTGame || Knight Online Ekibi
    Merhaba Sayın Deaconfrost Tüm Özür Videolarına Teker Teker Baktım Vol l , Vol ll Ve Vol lll ' te Açılan Hesaplar Hepsi İllegal Programdan Dolayı Banlananlarınki Açılmış . Lütfen Biraz Düşünün Benim Ve Benim Durumumdaki Kişiler Çalıntı Olduğunu Bilmeden TL İle Satın Aldığı İtem İçin Banlandı . Biraz Merhamet İstiyoruz Bizim Bilmeden Yaptığımız Hata Bu . Hile Veya İllegal Bir Davranış Bile Değilken Hesabımız Açılmadı Lütfen Bu Durumdaki Hesaplara Tekrar Göz Atın . 1 Tane Bile Bu Durumdan Ban Yiyen Hesabı Açmadınız . Ama Koxp , Npt Ve Diğer İllegal Programı Kasten Kullananların Karakterlerini Açtınız . Bizim Yaptığımız Hata Onlarınkine Göre Çok Çok Masum . Burada Çok Büyük Bir Hak Yeme Söz Konusu . Her Konuda Ban Yiyenler Başvurabilir Demiştiniz Başvurduldu Ama Bu Sebepten 1 Tane Bile Banı Açılan Olmadı . Lütfen Anlayış Gösterin . Teşekkürler .

Junior Member
    Quote Originally Posted by cubebox11 View Post
    s.a kardeşim ben europadan TIRR nicki karakterdim. Clutaah benden id istemişti cünkü europa birleştiği için nickim parantezli hale gelmiş sanırım eşleşmeden dolayı. bende Clutaaha id mi yollamıştım fakat benim id'm ona ulaşmadı sanırım. çünkü karakterim açılmamış. sanırım incelenmedi. bunu iletip benimkinide inceleyebilrmisiniz ? video çekmiştim. buyrun buda video

https://www.youtube.com/watch?v=X8AzbumdLjU

şimdi kontrol ettim ve hesap id si istenen hiçbir hesap geri açılmamış . sanırım yolladığımız id ler clulaaha ulaşmadı. lütfen bizimkileride kontrol edermisiniz ?

buda gönderdigim özel mesaj fakat ulaşmadı sanırım..

lütfen bir gm kontrol edebilrmi ? attığımız mesajlar ulaşmamış o yüzden karakterlerimiz açılmamış
    lütfen bakarmsnz ?

Member TheLysander's Avatar
    Nickname
    TheLysandeR
    Class
    Mage
    Clan
    RakastanSua
    Server
    Anatolia
    Race
    Karus
    @Deaconfrost ile yüzyüze konuşma imkanım olurda ALLAH bana nasip ederse o zaman belki durumumu anlatırım.Aksi takdirde video ile anlatamadık.Kendisi bile cesaret edemeyip video da başkalarını konuşturan kişilerin charları açıldı.Bilerek isteyerek hile kullananların charları açıldı.Fakat bilmeden çalıntı itemi alanların bannedları halen açılmadı.Bize de video diğer banned yiyen arkadaşlarımızda yararlanabilir, dendi.Hack ve çalıntı itemden charı açılan şuan yok sanrısam.Neden sorularını burdan sorma gereği duymuyorum.Gm ekibine bizi umutlandırarak 2 ay boyunca beklettikleri için teşekkür ediyorum.Bize yaşattıkları bu duyguları inş. onlarda yaşar tek temennim budur.

Junior Member
    Hesabım açıldı fakat siteye giriş yapamıyorum. İnternet sitesine erişemezsiniz.
    Neden : internet Hesap İptali. Lütfen Destek Ekibi ile iletişime geçin. diye bir uyarı geliyor çözümü nedir ? Ayrıca OTP sistemine de giriş yapamıyorum hesap engelli gözüküyor.

Orion
    TheUglyDuckling
    Last edited by TheUglyDuckling; 10-24-2015 at 11:09 AM.

Senior Member :JonSnow:'s Avatar
    Quote Originally Posted by TheUglyDuckling View Post
    Hesabım açıldı fakat siteye giriş yapamıyorum. İnternet sitesine erişemezsiniz.
    Neden : internet Hesap İptali. Lütfen Destek Ekibi ile iletişime geçin. diye bir uyarı geliyor çözümü nedir ? Ayrıca OTP sistemine de giriş yapamıyorum hesap engelli gözüküyor.

Orion
    TheUglyDuckling
    Bahsedildiği üzere durumunuz hakkında destek ekibi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Junior Member
    Site üzerinden giriş yapamadığım için Ticket vs. atamıyorum destek kısmına tıkladığımda kingdom online giriş sorunları için sanırım mail atabiliyoruz. Nereden ve nasıl ulaşabileceğimi söyleyip yol gösterirseniz sevinirim. Konuyu meşgul ediyorum ama birkaç arkadaş daha aynı sorunla karşı karşıya sorunu çözülenler de yardımcı olursa memnun olurum.