Results 1 to 3 of 3
    Member K1mbuMetin's Avatar
    Nickname
    K1mBuMetin
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Empahty
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad

Sayın Nttgame Yönetimi K1MBUMETİN Charıma Ban Atılmış İçeri Girip Bı Konuyu Okurmusnz

S.a Degerli Yönetim Ekibi Charım Şuan Ögrendıgıme Göre Kişişel Küfür Yüzünden Erişime Kapatılmış
    Bunun ibraz Eden Nedir Açıklaması Makul Olması Lazm ŞuaN Diger Konuyu Okudum O Kadar Basit Çümlerle Kurmuş ki Çoçukça Yinede
    Saygı Duyuyorum kendisine Çünkü Yazdıgı En Ufak Bır Kelımeyi Kabul etmiyorum Şuanda Söylüyorum Küfür Herangi İllegal Birseyım varsa
    Oyunu dırek Bılgısayarımdan Kaldırırım Ve O Arkadaşa Kişişel Olarak Küfür Yada Kendısını Küçük düşürücek Bır duruma Soktuysam Suan Herkesin
    Önünde Özürümü Dilerim Kusurum varsa Üstlenırım Şimdi Asıl Konu Arkadaşımız Bize Ks Demiş ALLAH Razı Olsun Ben Slotu Devır Aldıgımda
    Trcypho JOP ASAS Yani Fatih Arkadasımızdan Devir Aldık 1 ay gibi Sürede O Kışı Aynı Gün içinde 4 5 CLANA Tarh vermişler Çogu Slota Geldi Örengin HUNS CLANI SAYGI DEGER ARKADASLARIM BROHTERZ Clanı Lıderı Beymen Çok saygı Duydugum Kişilik Bunlarla Selam Sabah Olur ken 4+4 Parti Kurmuş ken Neden Bu adamlarla Sorun Olmadı Shibiz Partı Başkanları Bana kS Gelen Arkadaşım Sana Pmden ALLAHIN Selamını verdim cvp vermedın 20 dk snra yemekten snra konusalm dedın bekledım Slota gırer ken Selam vermedin Eyvallah 1 saat snra genie Baslatıp A.S demeyı Bırak donmedın Ben alttan Sana yazınca Bana Tehdit Unsuru Gosterıp Sen altan yazdın Bu slota gırcem Ks atıcam Dıyende Sendın Bak acıkca Konusuyorum Mert sekılde Senın dedıgını Söylüyorum Bana Bende Sana buyr AT Dedım Prıestın Benım Slotumda YAttı ben Rez Bastım Cocugun Expı Gıtmesın dıye e guzel Kardesım Sana NttgamE Yetkılısı Onunde Soruyorum O kadar YALANI YAZAR ken Hıçmı Icın Sızlamadı Char gıtsın Onemlı Degıl o alınır Para Ile Ama Insanın Gururu Sadakatı GUvenı Ve En önemlısı Karakterı satın Alınmaz Ben ıllegal bırsey kullanmadım Yada clanımda kı Kısıler Ama Benım Cheat Reports Bolumune Attıgım Videoda Macro Z Kordınat R 2 atak heal BP Prıestın vardı Ve Açık Netti Şimdi Sayın nttgame Yönetimi Nıck K1MBUMetin Ben O arkadaşa Kendım Adıma Özür diliyorum Kalbını Kırdıysam Herangı Kusurum Olduysa Burdan Ama Gerı Kalan Illegal Unsurlarda Once Kendılerını Teşvik Etmesını rıca edıyorum Suan charın Açılıp Acılmıycagı Söz Konusu Degil İnsanlık önemlıdır Benım İçin 450 500 vermışim Sorun Oda degil Misal Ama Herkes Az Dogrusunu KArakterınıN hakkını versın Benım CLanımı Daha Dogrusu Benı Server 3 camp1 camp2 herkes Tanır RetrunWOlfs Clanına Sorabılırsınız Squırtex Herkes Ne kadar dogru Cıkar Ortaya IYI GUNLER GEREKNLERIN Yapılması SAYIN GMLER SIZE BIRAKIYORM
    Last edited by K1mbuMetin; 10-16-2015 at 05:10 PM.

Junior Member
    m3 c2 paramun slotu MortalResistance clanı partice kosp macro vs kullanıyor diye konu açılmış hiç bir şekilde kabul etmiyoruz illegal hiç bi şey yoktur banlanan karakterin tekar incelenmesini istiyoruz

Member K1mbuMetin's Avatar
    Nickname
    K1mBuMetin
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Empahty
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Konuya Bırısı Bakıcakmı Yardım Beklıyoruz Sizden _?

Tags for this Thread