Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Exclamation Otp'de İd Auth Code yeniden gönder diyorum ama gelmiyor ? Bu sorunu nasıl giderebilrm

Otp kardeşimin telefonunda kayıtlı ve kendisi üniversiye gidecek, numara değiştiriyoruz ama id auth code yeniden gönder dediğimizde gelmiyor. Aşağıda yazıldığı gibi bir yazı çıkıyor. Eskiden kod gönder dediğimde geliyordu hemen şimdi gelmiyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim ?

ingilizce sayfada bu şekilde bir hata alıyorum
    Your OTP authenticator has already been authenticated. If you have problems using the authenticator, please contact customer support

türkçe sayfada ise

Onay kodu gönderilemedi. Lütfen daha sonra yeniden deneyiniz[Onaylandı]

Yeniden gönder dediğimde bu şekilde hata veriyor, numara değiştirdik ama yine de kod göndermiyor.
    Last edited by Mnd_5rJVnupH; 10-14-2015 at 10:40 AM.

Senior Member
    Merhaba,
    Yaşadığınız sorunla ilgili destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Merhaba,
    Yaşadığınız sorunla ilgili destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.

diğer karakterde de aynı sorun var, gece 4ten beri uğraşıyorum ticket atılınca en erken cevap 10 güne geliyor, yüzlerce örneğini yaşadık hocam

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mnd_5rJVnupH View Post
    diğer karakterde de aynı sorun var, gece 4ten beri uğraşıyorum ticket atılınca en erken cevap 10 güne geliyor, yüzlerce örneğini yaşadık hocam
    Bu gibi durumlarda gerekli teknik incelemelerin yapılması için bilet göndermeniz gerekiyor. Bilet sistemi eskisinden daha hızlı işlemektedir.

Junior Member
    Ticket sayfasına giriyorum ama herhangi bir şey olmuyor, tüm seçenekleri deniyorum ama hiçbirine tıklayamıyorum. Hesapta premium da var, cash de var, login de oldum siteye vesaire ama hiçbir şekilde ticket atamıyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mnd_5rJVnupH View Post
    Ticket sayfasına giriyorum ama herhangi bir şey olmuyor, tüm seçenekleri deniyorum ama hiçbirine tıklayamıyorum. Hesapta premium da var, cash de var, login de oldum siteye vesaire ama hiçbir şekilde ticket atamıyorum.
    Ctrl+F5 kombinasyonunu kullanarak tekrar deneyebilir misiniz?
    Bu şekilde de yollayamazsanız, tarayıcınızın çerezlerini temizleyerek ya da farklı bir tarayıcı kullanarak deneyebilir misiniz?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Ctrl+F5 kombinasyonunu kullanarak tekrar deneyebilir misiniz?
    Bu şekilde de yollayamazsanız, tarayıcınızın çerezlerini temizleyerek ya da farklı bir tarayıcı kullanarak deneyebilir misiniz?
    Ticket attım ama bakalım, 5-6 güne cevap gelir artık. İnanın farklı konularda o kadar ticket attım ki, hiçbirine 1 hafta 10 günden önce cevap alamadım. İlk cevap verildiğinde sonraki cevaplar diğer gün geliyor ama ilk cevabı almak çok çok çok geç.

Tags for this Thread