Page 4 of 20 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 193
    Senior Member MertRaskolnikov's Avatar
    Nickname
    IRaskolnikova
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Ben şimdiden FELANKOR DROBLARINA özellikle ''ABYSSAL BREATH'' talibim mantıklı makul bir fiyata toplarım 3 GB gibi...

OYUN İÇİ PM >> IRaskolnikova

Sunucu Midgard
    Last edited by MertRaskolnikov; 10-12-2015 at 10:55 PM.

hepsi tamamda felankor isi bozuyor bence çok saçma olmuş

ayırca beklentim 1-2ay içinde dragon box veya monster stafa +1 olarak eklenmesi

birde sizin videoda itemi bastıktan sora achieve acılması için gereken kupon gelmedi ?

ben açıkcası sadece achieve için yapmayı düsünüyorm

Ayrıca bu achieveleri biraz daha güclendirseniz STR 10 Dex 10 vs seklinde
    Last edited by Dimitradon3535; 10-13-2015 at 05:24 AM.

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Şöyle bir tekrar gözden geçirdim; materyallerin pazarda satılabileceğini de göz önünde bulundurursak, üretim o kadar da zor görünmüyor. İnşallah herhangi bir bug olmaz teşekkürler.
    The games we play are deadly, aren't they?

Senior Member MuserrefKrikova's Avatar
    Nickname
    Agness (exp aşamasında)
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    GoodEye
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Adam iron belt kirdiriyor varmi iron belt kirdirip material elde etcek baba yiğit :d

Quote Originally Posted by MertRaskolnikov View Post
    Ben şimdiden FELANKOR DROBLARINA özellikle ''ABYSSAL BREATH'' talibim mantıklı makul bir fiyata toplarım 3 GB gibi...

OYUN İÇİ PM >> IRaskolnikova

Sunucu Midgard
    Sırf abyssal breathlara 9 gb harcayacaksın sanırm 1 gb de sundriesteki item ee sonra seed of desctructionda çok zor düşüyor gibi itemi yapman 15-20 gb ye patlayacak galiba . Şahsi görüşüm Mıdgard için çok masraflı olacağı yönünde umarım başarabilirsin

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Merhabalar,

Eminim bu sistem ile oyuna yep yeni bir heyecan gelecektir. Sistemin hatasız çalışması açısından testlerimiz ve çalışmalarımız 2 hafta öncesinden başladı. Arkadaşlarımızında bahsettiği gibi Dark Knight silahı üretimi için gerekli olan eşyaların %90'ı takas edilebilir durumda bu da Pazara yeni bir hareket geleceğinin şüphesiz kanıtıdır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Merhabalar,

Eminim bu sistem ile oyuna yep yeni bir heyecan gelecektir. Sistemin hatasız çalışması açısından testlerimiz ve çalışmalarımız 2 hafta öncesinden başladı. Arkadaşlarımızında bahsettiği gibi Dark Knight silahı üretimi için gerekli olan eşyaların %90'ı takas edilebilir durumda bu da Pazara yeni bir hareket geleceğinin şüphesiz kanıtıdır.

Her gün koxper şikayeti edilen bölgede bahsi geçen mob için bu kadar sıkıntı varken bu materyallerden bazılarını felankora yüklemek ne kadar doğru sayın Yönetici?

Her gün cr ler tren çarlarla dolarken cz de 58 60 lewel koxper çarlar cirit atarken neyin heyecanından bahsediyorsunuz?

Saçmalık resmen saçmalık.illegallerin ekmeğine tabiri caizse birde ezik kaymakta değil halis muhlis manda kaymağı sürüyorsunuz.Sizin yaptıklarınız legaller için değil illegaller için.

Cz de koxpu bitirdiniz lewel sınırı getirdiniz legallerin güvenliğini sağladınız bi bu bu kalmıstı.İstemiyorum ya ben böyle olacaksa dark knihtta istemiyorum böyle yönetim şeklinide..
    Last edited by ucankalem; 10-13-2015 at 10:05 AM.

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Umarim bu materyaller buy merchantta eklenir utc ler eklenmedı bari bunlar eklensin
    #Dexterity

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Merhabalar,

Selam Dragon's Scale buy merchantta arattığımızda 72 saat takas edilemez yazıyor yani bu bir pus itemi mi? Yani siz diyorsunuz ki Dragon box almazsan %70 ihtimalle 1 tane kaos kristal düşüreceksin. Ama paran varsa %100 ihtimalle en az 2 en çok 7 tane birden düşüreceksin. Bu ne kadar adil merak ediyorum?

Senior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Selam Dragon's Scale buy merchantta arattığımızda 72 saat takas edilemez yazıyor yani bu bir pus itemi mi? Yani siz diyorsunuz ki Dragon box almazsan %70 ihtimalle 1 tane kaos kristal düşüreceksin. Ama paran varsa %100 ihtimalle en az 2 en çok 7 tane birden düşüreceksin. Bu ne kadar adil merak ediyorum?

Tamamen pus item satışı ve illegal koxperlerin yararına olmuş yani bu silahı almak isteyenler illegallerin item çıkarmasını bekleyecek satmasını bekleyecek ve TL ilede db kırdırıp dragon scale almak zorunda yoksa o yüzde 70 ler le o kadar itemi parayı heba edecek olay bu..

Tags for this Thread