Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Question PayPal ile Ödeme

Merhaba,

Power-up Store'da PayPal ile knight cash satın alıyorum fakat çok geç düşüyor.
    Daha önce 2 defa cash çektim ortalama 4-5 gün sonra hesabıma yansıdı knight cash.
    İlk sefer de bir onay sürecinden dolayı zaman alması normalmiş fakat 3. satın almak istediğimde yine 3. gün oldu halen hesabıma yansımadı.

Bu konuyla beni aydınlatacak birileri varsa memnun olucam.

Teşekkürler

Junior Member
    Evet, bu konuda yeterli bilgiye sahip olup burada paylaşabilir mi?

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Dr_Heisenberg View Post
    Merhabalar;

PayPal ödeme kanalı ile yapmak istediğiniz ödemelerinizin onaylanması için bazı ön incelemeler yapılmaktadır. Hesap geçmişiniz, oyun içi durumunuz gibi durumlar değerlendirilerek ödemeleriniz onaylanmaktadır.

Yapılan ödemelerin iptal edilmesi ise hesabınızın engellenmesine sebep olabilmektedir. Bu şekilde engellenen hesaplardan ise uygun görülmesi durumunda iptal edilen tutarın oyuncu tarafından tekrar ödenmesi ve ödeme iptalinden dolayı uyarlanan ceza miktarının da ödenmesi durumunda hesabınız tekrar kullanıma açılabilir.

Bu durum diğer sebeplerden dolayı engellenen hesaplar için geçerli değildir.

İyi Oyunlar Dileriz.
    Paypal onay süreci en fazla 72 saat içinde tamamlanmaktadır. Onaylandığı zaman Npoint miktarı hesabınıza direk olarak yansımakta, yani belirtmiş olduğunuz gibi 4-5 günlük bir süre bekleme olmamaktadır. Son yaptığınız ödeme ise Paypal hesabınızda yeterli miktarda para bulunmaması sebebiyle Paypal tarafından reddedilmiştir.

Paypal hesabınıza yeterli miktar para yükleyerek, tekrar deneyebilirsiniz.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member Domination007's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Merhaba,

Paypal islemlerinde cok fazla chargeback yasandigindan dolayi, ciddi bir incelemeden geciriliyor muhtemelen. Ben de Paypal ile alisveris yaptim, ancak uzun sure beklememe ragmen (Ilk odeme icin bekleniyormus) cash yuklenmedi ve iptal ettirdim, sonrasinda alternatif yollar ile yaptim alisverisimi.
    Inceleme harici bir konunun oldugunu dusunmuyorum. Beklemek zorundasin bu durumda.
    Embrace this moment, remember we are eternal and all this pain is an illusion.

Junior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Paypal onay süreci en fazla 72 saat içinde tamamlanmaktadır. Onaylandığı zaman Npoint miktarı hesabınıza direk olarak yansımakta, yani belirtmiş olduğunuz gibi 4-5 günlük bir süre bekleme olmamaktadır. Son yaptığınız ödeme ise Paypal hesabınızda yeterli miktarda para bulunmaması sebebiyle Paypal tarafından reddedilmiştir.

Paypal hesabınıza yeterli miktar para yükleyerek, tekrar deneyebilirsiniz.

İyi günler.
    Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim. Bundan önce ki PayPal aracılığıyla Cash alışverişim 3-4 gün sürdüğünden eminim. Son siparişimin reddedilmiş olmasını nereden görüntüleyebilirim? Size buradan sormasam haberim nerde ve ne şekilde olacaktı. Lütfen detaylı bilgilendirirseniz daha çok memnun olucam. PayPal'ı seçmemin sebebi ise, tüm kartlarım orada kayıtlı ve her defasında kartlarımı çıkartmak istemiyorum.

İy çalışmalar

Senior Member Domination007's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Artaph View Post
    siparişimin reddedilmiş olmasını nereden görüntüleyebilirim?
    İy çalışmalar

Bu tur bilgileri islem yaptigin kart veya paypal hesabina kayitli mail adresinde gorebilirsiniz. Eger mail adresiniz uzerinden Bilgilendirilme durumunu aktif etmediyseniz, yine Paypal hesabinizda bulunan panelden son yapmis oldugunuz islemlerin sonuclarina ulasabilirsiniz. Zaten onaylanmayan odemeler kesinlikle bilgilendiriliyor. Mesela bana Mail geliyor her alisverisimde, onay olmasa bile.
    Embrace this moment, remember we are eternal and all this pain is an illusion.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Daha önce yaptığınız ödemeyi yaptığınız tarih ve Onay tarihleri altta olduğu şekildedir. Daha önce açıklamış olduğum gibi 72 saatlik süre geçtikten sonra Paypal ödemeniz sizden kaynaklı ya da hesap onaylanmadığı için reddedilmiş olduğunu kabul edebilirsiniz.

2015-10-03 / 2015-10-05
    2015-10-10 / 2015-10-12
    72 saatlik süre geçtikten sonra neden gelmediğini öğrenmek için ise bilet gönderimi yapabilirsiniz.

İyi oyunlar.
    Last edited by CluTaah; 10-12-2015 at 02:13 PM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    Quote Originally Posted by Domination007 View Post
    Bu tur bilgileri islem yaptigin kart veya paypal hesabina kayitli mail adresinde gorebilirsiniz. Eger mail adresiniz uzerinden Bilgilendirilme durumunu aktif etmediyseniz, yine Paypal hesabinizda bulunan panelden son yapmis oldugunuz islemlerin sonuclarina ulasabilirsiniz. Zaten onaylanmayan odemeler kesinlikle bilgilendiriliyor. Mesela bana Mail geliyor her alisverisimde, onay olmasa bile.
    Teşekkürler bilgilendirme için.

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Daha önce yaptığınız ödemeyi yaptığınız tarih ve Onay tarihleri altta olduğu şekildedir. Daha önce açıklamış olduğum gibi 72 saatlik süre geçtikten sonra Paypal ödemeniz sizden kaynaklı ya da hesap onaylanmadığı için reddedilmiş olduğunu kabul edebilirsiniz.

72 saatlik süre geçtikten sonra neden gelmediğini öğrenmek için ise bilet gönderimi yapabilirsiniz.

İyi oyunlar.
    Bu yeterli oldu, teşekkürler bilgi için. İyi çalışmalar dilerim.

Tags for this Thread