Results 1 to 10 of 10

Unhappy Krowaz +7 ye Str Basarken Yandı.

Arkadaşlar bugün +7 krowaz boot aldım Str Basarken Yandı Kimse Demesin ki Yanlış Kagıtla Falan Basmışsındır Ondan Diye Bu Tamamen NTT ' Nin Sorumsuzlugu 6.5 GB YE Aldıgım Krowaz Yandı Arkadaş Bunun Sorumlusu Kim Moderatör Ve Gm Arkadaşlar Biriniz Lütfen Loglara Bakın ve İlgilenin Şu Oyunla Bıktık Artık Suçsuz İnsanları Banlıyorsunuz Ticket Bölümü Kapalı Ve Hala Bahaneler Üretebiliyorsunuz

Serverd :Midgard
    Nick :StrongHoLd

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hamza155 View Post
    Arkadaşlar bugün +7 krowaz boot aldım Str Basarken Yandı Kimse Demesin ki Yanlış Kagıtla Falan Basmışsındır Ondan Diye Bu Tamamen NTT ' Nin Sorumsuzlugu 6.5 GB YE Aldıgım Krowaz Yandı Arkadaş Bunun Sorumlusu Kim Moderatör Ve Gm Arkadaşlar Biriniz Lütfen Loglara Bakın ve İlgilenin Şu Oyunla Bıktık Artık Suçsuz İnsanları Banlıyorsunuz Ticket Bölümü Kapalı Ve Hala Bahaneler Üretebiliyorsunuz

Serverd :Midgard
    Nick :StrongHoLd
    Merhaba,
    Çok çok düşükte olsa böyle bir ihtimal mevcut, siz de bu küçük kısma denk gelmişsiniz.
    Haksız insanları banlama ve bahaneler üretme gibi bir durum söz konusu değil, oyun kurallarını ihlal edenler tespit edilirken çok titiz bir çalışma yürütülüyor ve işlemler bu şekilde detaylı incelemelerle yapılıyor. Ayrıca destek sistemi şu an sorunsuz bir biçimde çalışmakta.

çok güzel moderatör arkadaş peki şunada cevap ver destek ekibi çalışıyorsa 1 hafta önce diger hesabımdan ban yedim sebebide ne biliyormusunuz ? Pazardan Aldıgım yine parayla Cypher Ring Ve Hizmet Durumunda TPT-Cypher Ring Diyor Bunun SUçlusudamı Benim Adam legal veya illegal kasmış charı koymuş pazara ben niye magdur oluyorum kastırtan sizsiniz hileyi yaptrtan sizsiniz bizmi suçlu oluyoruz ? Ve O gün Destek Ekibine Bilet YOlladım Hala Cevap Gelmedi Buna Ne Diyceksiniz ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hamza155 View Post
    çok güzel moderatör arkadaş peki şunada cevap ver destek ekibi çalışıyorsa 1 hafta önce diger hesabımdan ban yedim sebebide ne biliyormusunuz ? Pazardan Aldıgım yine parayla Cypher Ring Ve Hizmet Durumunda TPT-Cypher Ring Diyor Bunun SUçlusudamı Benim Adam legal veya illegal kasmış charı koymuş pazara ben niye magdur oluyorum kastırtan sizsiniz hileyi yaptrtan sizsiniz bizmi suçlu oluyoruz ? Ve O gün Destek Ekibine Bilet YOlladım Hala Cevap Gelmedi Buna Ne Diyceksiniz ?
    Bu gibi durumlarda sorumluluk tamamen size ait, forumdan defalarca uyarılar yapıldı bu durumlar hakkında. Geçmişini bilmediğiniz ve güvenmediğiniz karakteri yüzükte bile olsa kesinlikle almayınız, diye. Bu yüzden alacağınız karakterden emin değilseniz, kendi çarınızı kendinizin kasması en güvenilir olanıdır.
    Last edited by Daeso; 10-07-2015 at 11:16 AM.

Senior Member
    Madorator arkadsım Yuzuk oyunun kendi itemi deyilmi ? Sizin Tarafınz dan yapılmıs karakter tasıma islemi deiyilmi Ne saçmalıyorsunuz siz

Senior Member
    Quote Originally Posted by INexsune View Post
    Madorator arkadsım Yuzuk oyunun kendi itemi deyilmi ? Sizin Tarafınz dan yapılmıs karakter tasıma islemi deiyilmi Ne saçmalıyorsunuz siz
    Saçmalamak gibi bir görevimiz yok, sadece forumun düzenini sağlamaya ve oyunculara elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.
    Yüzük sistemi oyun tarafından geliştirilmiş bir sistem haklısınız, ama yüzük sadece karakter alış-verişi için yok. Örneğin; hesabınızın bilgilerini bilmiyorsunuz, karaterinizi bilgilerini bildiğiniz bir hesaba taşıyabilirsiniz. Kimse yüzükte bulunan bir karakteri almaya sizi zorlamıyor kendi iradenizle buna karar veriyorsunuz, ama şunu da belirtiyoruz bu işlemin sorumluluğu tamamen size ait, bu yüzden geçmişinden emin olmadığınız ve güvenmediğiniz karakteri yüzükte bile olsa almayınız, diyoruz.
    Last edited by Daeso; 10-07-2015 at 11:41 AM.

itemin yanması normal benimde başıma geldi bende o yüzden satıcıya posiyon bas öyle alamıyım diyorum.
    yüz basılı charı pazardan alıp ban yemeniz oyunun hatası yüzük basılırken kontrol etme sistemi olması lazım

bence oyunun hatası adam magdur +++

Junior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Saçmalamak gibi bir görevimiz yok, sadece forumun düzenini sağlamaya ve oyunculara elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.
    Yüzük sistemi oyun tarafından geliştirilmiş bir sistem haklısınız, ama yüzük sadece karakter alış-verişi için yok. Örneğin; hesabınızın bilgilerini bilmiyorsunuz, karaterinizi bilgilerini bildiğiniz bir hesaba taşıyabilirsiniz. Kimse yüzükte bulunan bir karakteri almaya sizi zorlamıyor kendi iradenizle buna karar veriyorsunuz, ama şunu da belirtiyoruz bu işlemin sorumluluğu tamamen size ait, bu yüzden geçmişinden emin olmadığınız ve güvenmediğiniz karakteri yüzükte bile olsa almayınız, diyoruz.
    Böyle mantıksız bir cevap var mı ya yüzük oyunun itemi almak adamın hakkı o adam aldıktan sonra banlamak sizin iş bilmezliğiniz adam o yüzüğü almadan önce bunu engellemeniz gerek kimseyi suçlamayın suçu kendinizde arayın.

Member EverLy's Avatar
    Nickname
    ImRio
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    O zaman Yuzuk Satmayın kardesım Kaldırın pusdan kendı paramızla Rezilmi olalım ben simdi Car Alacam pazardan ne bıleyım ben onun ne yapdını o o adamın sorunu benım deıl aldıkdan sonrakı davranıslar bana aiyit ya yuzuk satısınu pus dan kalıdırın yada sacma Bi sikilde Sucsuz ınsanlara ban atmayın 2 sinden birini yapmanızı ıstıyoruz serverin basında kımse emegenızı yıyemıyecek dıyordunuz Bugun heryer kosper tum oyuncular biliyorkı kosperlerin uzureınden para kazandıgınızı bılıyor ve bu sacmalıgı derhal son vermenızı istiyoruz sözunuzu yerıne getirin söz vermek kolay ama yapmak zor kendınızı yalancı konumuna getiriyorsunuz ve oyuncuların guveını kaybedıyorsunuz

Tskler ..

Tags for this Thread