Results 1 to 9 of 9
    Member
    Nickname
    AkhilleusTR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad

Exclamation Gelmeyen PUS itemi hk.

Sadece bugün 600 tl lik cash cektim ki midgart basladigindan beri harcadiğim para 3000 tl yi geçmiştir. Az once premium pot alayim dedim cashler gitti premium potlar gelmedi bu magduriyetim nasil giderilecek ben bir avukat olarak anayasa 54 maddesinden faydalanirim karakterimdeki itemlerim silinir veyatta birsey olursa ayriyetten ... Rollback atilcak diyorlar 3000 tl den fazla para harcadigim karakterimdeki itemler giderse sorumlusu kim olacak ?

Ferhat yalçin---

Banned
    bisey soracam grev ve lokavt ne alaka ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Site üzerinden ödeme geçmişini inceleyiniz. Yeniden oyuna girdiğiniz halde gelmemiş ve ödeme geçmişinde bir hata yoksa lütfen bu konu hakkında bilet gönderiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Nickname
    AkhilleusTR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Sayın Scorpion Power up storeden aldım itemi 501 error dedi cash gitti ama item gelmedi Premium pot bu sorunu nasıl çozebılırım bıde server gerı sarılırsa aldığım cashler nolacak bynogame olsun veya burdakı cafelerden olsun ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Dediğimi uygularsanız bir zararınız varsa CS ekibi tarafından karşılanır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Quote Originally Posted by TurkishHistory View Post
    Sayın Scorpion Power up storeden aldım itemi 501 error dedi cash gitti ama item gelmedi Premium pot bu sorunu nasıl çozebılırım bıde server gerı sarılırsa aldığım cashler nolacak bynogame olsun veya burdakı cafelerden olsun ?
    Rollback ile ilgili oyuncuların sehven söylediği bir olay, müşteri bileti atarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Member
    Nickname
    AkhilleusTR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    peki ticket nasıl atacağım bilmiyorum yardımcı olabılırmısınız ?

Senior Member Fauwk's Avatar
    Merhaba,

Şuan için Destek Sistemi ile ilgili çalışma yapılmaktadır. İyileştirme çalışmaları tamamlandıktan sonra, aşağıdaki yönergelere göre işlemlerinize devam ediniz.

Destek bölümü 'ne girerek sorununuza ilişkin uygun bölümü seçip ilerlediğinizde istenen bilgileri eksiksiz vermeniz gerekir, eksik bilgi durumunda bilet ayrıntılarının aşağısındaki bölüme konuya ilişkin açıklamanızı da beyan edip biletinizi yollayın. Dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de art arda bilet yollamayın, sorununuzu eksiksiz ve net bildirin.

Destek Sisteminin Doğru Kullanımı

Member
    Nickname
    AkhilleusTR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    yani ozaman destek açılana kadar bekleyeceğim :S