Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 77
    Senior Member kapriss12's Avatar
    Nickname
    Kapriss
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Titans
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    yıllardır süregelen bir tartışma konusu yine açılmış hiç şaşırmadım. her yüksek skor alana kxper damgası vuran yeteneksiz beceriksizin tekidir. illaki kxp macro kullanan oyuncular da var ama bileginin hakkıyla 80 90 kill rahat yapılabilir

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by RePLayYy View Post
    Adamın biri 84 e 44 bitirdi bir kere 1v1 yapma şansımız oldu 1-2 sn içinde tüm komboyu yaptı üstüme legal mi diyelim buna şimdi ?
    evet legaldir. çünkü ben de skil bekletip 1v1 de tüm skilleri boşalttığımda adamın ölmesi max 3sn sürüyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ucankalem View Post
    Şu karakteri mod arkadaşlar bir incelesin bakalım gerçekten legal karaktermiymiş.Legal ise bizde bilelim diyelimki adamlar bu işi biliyor chaosuda bırakalım oyunuda.Az önceki chaos skoru bu skor..

Nasıl beceriyorlarsa en fazla kill alıpda an az ölmeyi bizede göstersinler..

http://i.hizliresim.com/vRdvG6.jpg

kardeşim yanlış anlama da sen o taş skilini kullanıyorsan eğer zaten kimseye yorum yapma derim.

Junior Member
    Caosda aynı canla adama dalıyorum adamın canı yere ınmıyor adam 3 skıl atıyor kesıyor fark atıyor herkese bencede hıle kullanıyorlar ama hayırlısı ınsallah ban yrler

Senior Member
    Quote Originally Posted by ucankalem View Post
    Şu karakteri mod arkadaşlar bir incelesin bakalım gerçekten legal karaktermiymiş.Legal ise bizde bilelim diyelimki adamlar bu işi biliyor chaosuda bırakalım oyunuda.Az önceki chaos skoru bu skor..

Nasıl beceriyorlarsa en fazla kill alıpda an az ölmeyi bizede göstersinler..

http://i.hizliresim.com/vRdvG6.jpg

84 e 44 demiştim ama bunu kastetmiştim skora çok dikkat etmedim.. Prodigy benim orda nasıl oluyorsa herkes bana dalıyor herkestende fazla ölmüşüm neyse sorun o değil gerçek hayattada şansım yok zaten varsın dalsınlar Adamın skoru 87 ye 47 harbi nasıl oluyor bu bizde kombo yapıyoruz baska seyler yapıyoruz ki o kadar ölmeme rağmen mavi kutu alabildim..

Senior Member
    Quote Originally Posted by 1stARCHERY View Post
    kardeşim yanlış anlama da sen o taş skilini kullanıyorsan eğer zaten kimseye yorum yapma derim.
    O skili süs için koymadılar oraya ama haklısın macro Mouse klavyede o skil kullanılmaz zaman kaybı

Senior Member
    Quote Originally Posted by RePLayYy View Post
    84 e 44 demiştim ama bunu kastetmiştim skora çok dikkat etmedim.. Prodigy benim orda nasıl oluyorsa herkes bana dalıyor herkestende fazla ölmüşüm neyse sorun o değil gerçek hayattada şansım yok zaten varsın dalsınlar Adamın skoru 87 ye 47 harbi nasıl oluyor bu bizde kombo yapıyoruz baska seyler yapıyoruz ki o kadar ölmeme rağmen mavi kutu alabildim..
    47 de kalmasına aldanma süre bitmesine yakın en son ölen o ölmese 46 da kalacak

Senior Member
    Yalnız şunuda söyleyim ne legal geçinenler gördü bu oyun tblden banlanan sonra video çeken, bir gün olurda pedala macroyada yaptırım gelirse görürüm legalleri...

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 1stARCHERY View Post
    evet legaldir. çünkü ben de skil bekletip 1v1 de tüm skilleri boşalttığımda adamın ölmesi max 3sn sürüyor
    Tmm sen legalsin.3 sn ha gulup geciyorum

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Sen_87uaRA1T View Post
    Caosda aynı canla adama dalıyorum adamın canı yere ınmıyor adam 3 skıl atıyor kesıyor fark atıyor herkese bencede hıle kullanıyorlar ama hayırlısı ınsallah ban yrler
    adam heal skili basmış olabilir. sana zaten ilk başta 2k vurur. ardından zehiri vurur. o zehiri vurdğu gibi 3k yı vurur. tüm bunlar 2 sn içinde gerçekleşir ve senin baktığında canın 3k dır. kalan 3k canı da 2 skil ile alır kardeşim. bu kadar basit. adam skili attığı gibi r yapar. yani skilin sana ulaşmasını beklemez. failed te vermez. chaosu hala bilmeyenler var. bazen eğlencesine adamın canını indiriyorum vurmuyorum. bekliyorum zehire ölmesini, eğlenceli oluyor.