Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 77
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Chaosta her fazla kill alan k0xper midir?

bu pmlere alıştım artık. önceden komiğime giderdi güler geçerdim fakat şimdikiler ciddi olmaya başladı. oyunu bilmeyenler böyle çamur atıp reportlayacaksa eğer ki nasıl bi report attı çok merak ediyorum... Acaba duvardan geçtim de benim mi haberim yok? yoksa novayla 3 kişi düşürüp kalanları da kestiğimde sayfa olduğunda acaba npt mi sandı? yani böyle bilmeyen arkadaşlar yüzünden sırf son 1-2dk atak yapmıcam pm gelmesin diye.

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    Z0cK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Prophecy
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    2.ye baya bi fark atmissin.20 dkda 72 kill demek dkda 3-4 kill arasi almak demek.Ve bu legal oyuncunun yapabilecegi bir sey degil bana gore.

Boyle kill alanlarin bir sey kullandiklarini duymustum ama ne oldugunu hatirlamiyorum.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bizim serverdada dikkat ediyorum hep aynı kişiler ilk de tek chaosda gördüğüm bazıları otomatik dalıyor en yakındakine birde saniyede 5 6 skill atanlar var.

Senior Member
    Aslında macro illegal olanları tepsit etmek çok kolay.Macro oldukları için daldığı adamla arasına girdiğinde ona değilde yakın olan sana dalması illegal şekilde chaosta olduğunu gösterir bu tip videoları alıp yollamak lazım..

Burda görüntüde r kullanılmış.Genelde chaostaki videolara bakın sürekli sağ altta para sayma makinası gibi seri seri saydırıyor adamlar.Bir userin seri ve şaşmaz şekilde w1sr veya 1rr veya z1rwrs1 yapması sağ tıkla potun aksamadan basması aynı anda 3 k ve ayak kırma kullanmasi 3 saniye içinde bunların olup bitmesi normal klavye Mouse ile yapılabilecek işler değil..Her halikarda 6 parmak klavyede kalmak zorunda.ama bakıyorsunuz adam seçiyor r basıyor yarı canla full canlı adamı kesiyor.Sorduğunda playerlik diyor

Birde chaosta ilk üçe girenlere bakın asas mage ve pri ağırlıklı.Bu karakterler madem wariror karakteriyle çok iyi oynuyorlar neden chaos dışında kullandıkları karakterleri warrior değil

Warirorlar ilk üçe giremiyor ama warrior harici karakterler hep ilk üçte

Gerçi eryudes acheroon bile g tuşları olan macro klavye kullanıyor kaldı ki bunların kullanması gayet normal..

Bunun en güzel kanıtı söyle olmalı sürekli ilk 3 e girenleri turnuvada chaosta denemek lazım bakalım dedikleri gibi playerlikleri varmıyms..
    Last edited by ucankalem; 09-30-2015 at 07:47 PM.

Senior Member JustTurkeyLOve's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    2.ye fark atarak aldığın kill ile öldüğünün arasında 30 sayı fark var neredeyse. Nasıl bir chaos aşkıyla oynuyorsan helal olsun.
    Sanki seri seri atak yapabilen protez parmakların var...

Senior Member
    Eğer ki kendinin legal olduğunu düşünüyorsan video al pedal , macro yada gerçekten player olduğun belli olur. Kestiğin sayı fazla ama çokda fazla değil bu chaosda 80-90 kusur kesenler var ben bu kişilerin tabi ki legal olduğunu düşünmüyorum ve bu sürekli 80 üzeri kesen kişide asas karakter onunla aynı clanda olan str pride var boş clan sanırım oda 80 üzeri kesiyor belkide aynı kişiye ait charlar belkide bilemiyorum. ful itemli kişilerde var böyle 80-90 kesen ben şahsen legal bir adamın devamlı bu sayııları alacağına inanmıyorum. Ve ayrıca yukarda arkadaşın biri demiş eryudes de g macro kullanıyor diye doğru veya değil bilemiyorum ama eğerki öyle ise bu kişilerin legalden bahsetmeleri çok acınası durum olur bu oyunun çoğunluğu maalesef sürekli kendilerine ayrıcalık isteyen kişilerle dolu tbl kullananlar ,Pedal ,, macro kullananlar bunlara örnektir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yani ben şimdi kendi kendimi mi report ediyorum? bu mudur? neyse yakında zaten video alıcam kamera ile çekicem kendimi falan başka türlü kanıtlanmayacak. ben en iyiyim demiyorum. benden çok daha iyi oynayanlar var. hatta bazen benim de 20 fark yediğim oluyor. ben chaosun kesinlikle %50 şans oldğunu düşünüyorum. yani bu chaosta ben 1 veya 2 kez tek yemişimdir. novaya fazla maruz kalmadım. bu tip şeyler gerçekten gidişatı etkiliyor. ilk ksc de olduğu gibi nova attığımda 2-3 kişinin düştüğü oldu bi kaç kez. yani playerlık gerçekten chaosta %50 etkiliyor. yani vs playerlığı ayrı ks si ayrı. hatta ölürken zehir atman bile bunu değiştiriyor.

bence chaosta ilk 3 te olanların önyargıyla bakılmasını doğru bulmuyorum. hatta benim chaosta sırf koxpere denk gelip sürekli onu takip edip kesiyorum sırf adını öğrenebilmek için. ve chaos bitince bakıyorum adam ortalarda. yani koxp chaosta çok etkili değildir. he duvardan geçmesi falan sinir bozucu olabiliyor veya oto ölmesi. onun dışında pek bişey etkilemez.

arada bir oluyor bazen böyle farklar. dediğim gibi %50 şans.

Last edited by 1stARCHERY; 09-30-2015 at 08:50 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 1stARCHERY View Post
    bu pmlere alıştım artık. önceden komiğime giderdi güler geçerdim fakat şimdikiler ciddi olmaya başladı. oyunu bilmeyenler böyle çamur atıp reportlayacaksa eğer ki nasıl bi report attı çok merak ediyorum... Acaba duvardan geçtim de benim mi haberim yok? yoksa novayla 3 kişi düşürüp kalanları da kestiğimde sayfa olduğunda acaba npt mi sandı? yani böyle bilmeyen arkadaşlar yüzünden sırf son 1-2dk atak yapmıcam pm gelmesin diye.

Chaosa girenlerin bir çoğu bişiler biliyordur bilmiyor demen yanlış olur.Şans faktörü de önemli biraz ama üsteki mesajımda yazdığım gibi video al 70 üzeri kestiğin belli olur neyin ne olduğu ayrıca kxp demek sadece duvardan geçmek demek değil artık herkez video alındığını bildiği için duvardan geçmiyor intihar filanda etmiyor.

kendini ifşa edenide ilk kez görüyorum

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by anambe640 View Post
    kendini ifşa edenide ilk kez görüyorum
    aahahahahah bi ilk okullu eksikti o da tam oldu.

Page 1 of 8 123 ... LastLast