Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 77
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kendinden eminsen kimseye kulak asma
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Kaos etkinliğine sürekli katılan birisi olarak söyleyebilirim ki yetenekliyseniz sizde başarabilirsiniz.
    Bilgi en büyük güçtür

Senior Member
    Siz videoyu nasıl izliyorsunuz?

hem r ile combo yapıyor hem sağ elinde mouse var ama aynı anda 9 nolu bardaki potuda ihmal etmiyor.Bu şahısta 3 el mi var ?

Combo iççin ve diğer skilleri için 4 parmağını kullansa ki normal klavye düzeninde sol elini komple klavye üstüne yatırması gerekir biri 1 nolu skil barda pot 9 0 da bende de aynı ama malesef ben yetişemiyorum ki o sağ tıkta bile değil.Şimdi soruyorum bu şahıs aynı anda sol eliyle combo yaparken ayak kırarken sağ eliylede mouseyi yönlendirirken potu ayaklarıylamı basıyor?
    Karşı taraf ta atak yaptığı zaman skillerin 3 k ayak kırma ve 2 k nın sekme olasılığıda yükseliyor ama bu şahsın hiç bir skili sekmiyor swift dışında

Macro klavye veya mouseden başkası bunu açıklayamaz..

Burda insanların sorduğu öğrenmek istediği macro klavye mouse ile başarı sağlamak legal ise bildirsinler millette başının çaresine baksın.

Madem illegal olduğunu düşünmüyor mormal klavye mouse ile çeksin videoyu ve kullandığı programlarıda videoda göstersin malum macro olmayan klavyeyede macro atanabiliyor ama oyun bunu yakalayamıyor...

Donanım bilgisi olan oyuncuyu ancak donanım bilgisi olan mod yakalayabilir..
    Last edited by ucankalem; 10-02-2015 at 12:06 AM.

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ucankalem View Post
    Siz videoyu nasıl izliyorsunuz?

hem r ile combo yapıyor hem sağ elinde mouse var ama aynı anda 9 nolu bardaki potuda ihmal etmiyor.Bu şahısta 3 el mi var ?

Combo iççin ve diğer skilleri için 4 parmağını kullansa ki normal klavye düzeninde sol elini komple klavye üstüne yatırması gerekir biri 1 nolu skil barda pot 9 0 da bende de aynı ama malesef ben yetişemiyorum ki o sağ tıkta bile değil.Şimdi soruyorum bu şahıs aynı anda sol eliyle combo yaparken ayak kırarken sağ eliylede mouseyi yönlendirirken potu ayaklarıylamı basıyor?
    Karşı taraf ta atak yaptığı zaman skillerin 3 k ayak kırma ve 2 k nın sekme olasılığıda yükseliyor ama bu şahsın hiç bir skili sekmiyor swift dışında

Macro klavye veya mouseden başkası bunu açıklayamaz..
    Adamsin.Gel bi de bunu anlamayanlara acikla.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCZ0cK View Post
    Adamsin.Gel bi de bunu anlamayanlara acikla.
    Scoprlion geçen gün bi pot kırdı şimdi herkes legal oldu.Macro klavye mousenin donanım olarak tanındığından oyunun bunu saptaması imkansız dedi bunu okuyan herks şimdi nasılsa gören yok eden yok ispatlayamazlarda artık ben legalim havasına büründü.Doğru bu yapıdaki yazılımın bunu saptaması zor zira burda yenilen damageler basılan potlar sunucuya gidip onay alıp gelmiyor clientte yani kullanıcı bilgisayarında işlemler denetleniyor matematiksel ve koordinatsal işlemleri clientte yapılıyor sadece sunucuya sonuç gönderiliyor dolayısı ile saniye ve salise ile ilgili olan skilbardaki skillerin tespiti zorlaşıyor..

Örnek olarak üzerinizde hiç para yokken sundiresten silver bar gibi bir itemi çekmeye çalıştığınızda anlık uyarı alırsınız ama bu uyarıyı sunucu değil clientte arka planda çalışan client bazlı kontroller yapar paran varsa çekersin sonuç kaydedilir ve sunucuya gönderilir.Oda paranız varsa clientteki denetimi geçer ama çekersiniz aşağı alırsınız ok dediğinizde sunucuya bu para gerçekten varmı diye sorgu gönderilir o esnada siz iki tıklama işlemi yapmak zorundasınız sonuç gelir varsa invertorye item iner.

Anvil upgrade de buna benzer dururmdadır.+0 +3 unique arası itemler clientte denetlenir sorgusuz sunucuya onaylı gider.Trina keza öyle clientte varlığı denetlenir clientte sorgusuz onaylı geçer fakat sunucuya sadece trina ve item grade sorgusu gönderilir.Siz itemi upgrade için yukarı attığınızda daha basmadan sorgu gider sonuç bellidir ama gelip bellekte saklanmaz ama basmadan da kayda alınmaz işlem sunucxuda kaydedilmez.Yoksa bellek okuyarak hiç yakmadan insanlar +10 a direk item basabilirdi.Taki siz basarsınız o esnada sizi grafiksel olarak bekletir arka planda işlem sunucuya gider eğer ki yanarsa yanan itemi sunucudan siler geçerse koyduğunuz itemi yine sunucudan siler veya varolan eşyanın üstüne +1 olarak ekler bu işlemlerin hatasız olması için rolback çerçevesi içerisinde olur ve hata riski neredeyse sıfıra iner.

Bu yüzdendir ki clientte olan biten işlemlerin hepsi sunucuya gitmez sunucudan bunun takibini yapamadıkları için marco klavye ve mouse hareketlerini algılayamıyor ve takip edemiyorlar..
    Last edited by ucankalem; 10-02-2015 at 01:05 AM.

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ucankalem View Post
    Scoprlion geçen gün bi pot kırdı şimdi herkes legal oldu.Macro klavye mousenin donanım olarak tanındığından oyunun bunu saptaması imkansız dedi bunu okuyan herks şimdi nasılsa gören yok eden yok ispatlayamazlarda artık ben legalim havasına büründü.Doğru bu yapıdaki yazılımın bunu saptaması zor zira burda yenilen damageler basılan potlar sunucuya gidip onay alıp gelmiyor clientte yani kullanıcı bilgisayarında işlemler denetleniyor matematiksel ve koordinatsal işlemleri clientte yapılıyor sadece sunucuya sonuç gönderiliyor dolayısı ile saniye ve salise ile ilgili olan skilbardaki skillerin tespiti zorlaşıyor..

Örnek olarak üzerinizde hiç para yokken sundiresten silver bar gibi bir itemi çekmeye çalıştığınızda anlık uyarı alırsınız ama bu uyarıyı sunucu değil clientte arka planda çalışan client bazlı kontroller yapar paran varsa çekersin sonuç kaydedilir ve sunucuya gönderilir.Oda paranız varsa clientteki denetimi geçer ama çekersiniz aşağı alırsınız ok dediğinizde sunucuya bu para gerçekten varmı diye sorgu gönderilir o esnada siz iki tıklama işlemi yapmak zorundasınız sonuç gelir varsa invertorye item iner.

Anvil upgrade de buna benzer dururmdadır.+0 +3 unique arası itemler clientte denetlenir sorgusuz sunucuya onaylı gider.Trina keza öyle clientte varlığı denetlenir clientte sorgusuz onaylı geçer fakat sunucuya sadece trina ve item grade sorgusu gönderilir.Siz itemi upgrade için yukarı attığınızda daha basmadan sorgu gider sonuç bellidir ama gelip bellekte saklanmaz ama basmadan da kayda alınmaz işlem sunucxuda kaydedilmez.Yoksa bellek okuyarak hiç yakmadan insanlar +10 a direk item basabilirdi.Taki siz basarsınız o esnada sizi grafiksel olarak bekletir arka planda işlem sunucuya gider eğer ki yanarsa yanan itemi sunucudan siler geçerse koyduğunuz itemi yine sunucudan siler veya varolan eşyanın üstüne +1 olarak ekler bu işlemlerin hatasız olması için rolback çerçevesi içerisinde olur ve hata riski neredeyse sıfıra iner.

Bu yüzdendir ki clientte olan biten işlemlerin hepsi sunucuya gitmez sunucudan bunun takibini yapamadıkları için marco klavye ve mouse hareketlerini algılayamıyor ve takip edemiyorlar..
    Sorsan Haluk abi ve diger moderator, Gmlere illegal derler.Bu oyunu oynayanlarin %70 i pedal, macro klavye ve mause kullaniyor.

Su anda tespit edilmesi zor veya imkansiz ki tespit edilmesi kolay olsa bile banlayacaklarini sanmiyorum.%70 demek bu oyun icin cok onem arz ediyor.%70 lik kismin walkiri kanat pathos premium aldigini dusunursen ne denli onemli oldugunu anlayabilirsin.

Allah kimseyi egolarina yenik dusup su zamanda legal olarak nitelendirilen aslinda illegal olan pedal, macro klavye ve mause gibi donanimlari alacak kadar dusurmesin.

Hayirli Cumalar..

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IINIZAMIALEMII View Post
    70 üstü adam kesen herkes size göre kxprmu oluyor elimde bulunan bir videomuda ben paylaşayım belki kxpr diye kendimi ifşa ederim

nice k0xp bro ahahah helal olsun tıpkı benim gençliğim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

az öncenin chaosu buyrunnnnn tazeee
    70te bıraktım sırf pm gelmesin diye
    Last edited by 1stARCHERY; 10-02-2015 at 09:41 AM.

Member NAGASAD0W's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Öyle mi yazmışlar ki, modların kaçı kaosa giriyor; daha doğrusu modlar bu oyunu oynuyor mu ? Video atan arkadaş bariz macro çünkü ölüyor, doğuyor swith skiline bakın, ne kadar seri fail veriyor. Yüzsüzlük resmen videoyu buraya atması. Bilakis tecrübeyle sabit, isteyene kscde atarım kaosta kill- death oranım 55-47 idir. Genelde ilk 4 e girer mavi alırım. Ama bu Nizam gibi bir kere olmadı çünkü macro yok ve de ayrıca bu nizam hiç alanla kitlenmiyor, skilleri fail vermiyor, rakibin elini kaldırtmıyor. Kendisinden; macro mouse, pedal ve oyun klavyesi var.
    ACTA NON VERBA

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Quote Originally Posted by NAGASAD0W View Post
    Öyle mi yazmışlar ki, modların kaçı kaosa giriyor; daha doğrusu modlar bu oyunu oynuyor mu ? Video atan arkadaş bariz macro çünkü ölüyor, doğuyor swith skiline bakın, ne kadar seri fail veriyor. Yüzsüzlük resmen videoyu buraya atması. Bilakis tecrübeyle sabit, isteyene kscde atarım kaosta kill- death oranım 55-47 idir. Genelde ilk 4 e girer mavi alırım. Ama bu Nizam gibi bir kere olmadı çünkü macro yok ve de ayrıca bu nizam hiç alanla kitlenmiyor, skilleri fail vermiyor, rakibin elini kaldırtmıyor. Kendisinden; macro mouse, pedal ve oyun klavyesi var.
    Ben aktif olarak oynuyorum, sprint skilini basmasında olağan dışı bir durum görmedim çünkü aynı şekilde bende basmaya çalışıyorum. Novalarla kilitlenmemesi tamamen oyunun sistemiyle alakalı bir durum, makro kilitlemeye engelleyemez.
    Bilgi en büyük güçtür