Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 77
    Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 1stARCHERY View Post
    ilkokullu detected. sen şimdi chaosta kesmeye çalıştığın adam bi anda ışık saçıp hızlanınca ve sen onu yakalayamayınca vay i**e sh açtı kaçtı diyorsundur
    Kimseye hakaret etmem haddim degildir ama senin IQ seviyen yerlerde..

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ucankalem View Post
    O skili süs için koymadılar oraya ama haklısın macro Mouse klavyede o skil kullanılmaz zaman kaybı
    güzel kardeşim o skille adam mı alacağını sanıyorsun? bi etkisi olmayan bi skil. anca adam görünmezlik basarken yakalarsan uzaktan atarsın o da çok düşük bi ihtimal. böyle şeylerle vakit kaybedersen tabii ki anca 40 adam kesersin. neyse bunların çok püf noktaları var. anlata anlata bitmez. zaten chaosu bilen adam bunları bilir. çözmüştür artık

Senior Member
    güzel kardeşim o skille adam mı alacağını sanıyorsun? bi etkisi olmayan bi skil. anca adam görünmezlik basarken yakalarsan uzaktan atarsın o da çok düşük bi ihtimal. böyle şeylerle vakit kaybedersen tabii ki anca 40 adam kesersin. neyse bunların çok püf noktaları var. anlata anlata bitmez. zaten chaosu bilen adam bunları bilir. çözmüştür artık
    Ya söylemeseydin bilemeyecektim bende bu taş ne işe yarıyor diye düşünüyordum 10 yıldır çözemedim tek cümle ile açıkladın sağolasın.Aynı skilden ikşer tane koydum boş yer kalmasın diye skillbarda o yüzden 40 ta kalıyor olabilirmiyim?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SkCZ0cK View Post
    Kimseye hakaret etmem haddim degildir ama senin IQ seviyen yerlerde..
    Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına... bilmiyorsan bilen biline sor kardeşim chaos nasıl oynanır. ya da aç video falan izle kendini geliştir. millete çamur atma

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SkCZ0cK View Post
    Tmm sen legalsin.3 sn ha gulup geciyorum
    buyur kardeşim. sırf senin için dün akşamki chaostan bi partı koyuyorum. dikkatini çekmek isterim ki 3k skilini kullanmadım 2vsde de. o skili kullandığımda emin ol canım +6k olurdu.

Junior Member
    o kadar seri skil nasıl basıyorsun aynı anda merak ediyorum benım leptop bıle o kadar 1 i tuslamıyor varmı bır yontemı varsa paylasırmısın

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Sen_87uaRA1T View Post
    o kadar seri skil nasıl basıyorsun aynı anda merak ediyorum benım leptop bıle o kadar 1 i tuslamıyor varmı bır yontemı varsa paylasırmısın
    kardeşim normal w s r 1 combosu. bazen rr1 yapıyorum değişiyor duruma göre. önemli olan skilin seriliği değil sekmemesi. çoğu kişi warior skili gibi düşünüyor bu skili fakat değil. atak skili helis ( bp ) skili gibidir. yani biraz bekletceksin vururken sonra tekrar r . can potuna asılacaksın tabii bu sırada pot kaçırma

Senior Member
    adam chaosa girmiş mob keser gibi zr+skill yapıyor sonra ben neden 30 killde kaldım diyor , önce oynamayı ögren sonra 70+ kill alanlara çamur atmayı bırakırsın zaten
    Last edited by devi1; 10-01-2015 at 11:06 AM. Reason: imla

Senior Member
    kardeşim normal w s r 1 combosu. bazen rr1 yapıyorum değişiyor duruma göre. önemli olan skilin seriliği değil sekmemesi. çoğu kişi warior skili gibi düşünüyor bu skili fakat değil. atak skili helis ( bp ) skili gibidir. yani biraz bekletceksin vururken sonra tekrar r . can potuna asılacaksın tabii bu sırada pot kaçırma
    Sen hala bunlara laf mı yetiştirmeye uğrasıyon ya bırak ne halleri varsa görsunler çöp playırcıklar onlar

Junior Member IINIZAMIALEMII's Avatar
    Nickname
    lNizamiALEM
    Class
    Priest
    Clan
    WaNTeDS
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    70 üstü adam kesen herkes size göre kxprmu oluyor elimde bulunan bir videomuda ben paylaşayım belki kxpr diye kendimi ifşa ederim

Last edited by IINIZAMIALEMII; 10-01-2015 at 10:47 PM.