Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Fauwk View Post
    Merhaba,

Kapatılan hesabınız ve hesaplar ile ilgili durumlarda ne yazık ki forum üzerinden size yardımcı olamıyoruz. Yaşadığınız durum ile ilgili destek ekibiyle iletişime geçmeniz ve oradaki yetkili personellerden bilgi almanız gerekmektedir fakat konunuzu okuduğumda zaten kendileri ile iletişime geçtiğinizi ve tarafınıza cevapların verildiğini görmekteyim.

Destek sistemi üzerine gönderilen tüm biletler, gerekli kontrollerin sonrasında cevaplanmaktadır. Hesabınız ile ilgili incelemeler yapılmadan herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Bir önceki konunuzda size cevap veren Lead Mod ve biletlerinize geri dönüş yapan destek ekibi sizi ilgili konularda bilgilendirmiş olup size geri dönüşleri sağlamıştır. CR üzerine açmış olduğunuz konuyu inceleyen Moderator'de size konunuz hakkında cevap vermiş ve gerekli hatırlatmaları yapmıştır.

Oyun deneyiminiz/tecrübeniz için adımlarınızı daha dikkatli atınız.
    merhaba kapatılan hesabımız hırsızlık suçlamasıyla kapatılmış.Bu gibi suçlamalar kanıta dayalı ve kesin olarak bilinmiş olması gerek.Ben her türlü yüzleşle karşılaştırma bilgi vermeye hazırım.Buna rağmen bahsettiğiniz destek ekibi bir koxp kullanıcısı bir TBL kullanıcısı kadar değer vermeyip bana seri, olumsuz ve net cevaplar vermiştir görüldüğü üzere.Abicim ben hırsız olmadığımı iddaa ediyorum oyundaki her itemin coini coinine tek tek hesabı cıkarılsın bir kuruş fazlalık varsa kapatılsın kabulum ama denetim yaptığınız tarz buna hiç bir şekilde uygun değil ben kendimden eminim kendi ıpmın kontrol edilmesini söyledim kesinlikle girilmemiştir dedim bunu kaale alan bir tek insan olmadı.ne yapmamız gerekiyor nasıl işler bu tarz durumlar kim yardımcı olur kim derdimizi dinlerde hakkımızı gözetir bilemez olduk.hırsızlık yapmadım hırsız damgası vuruldu referans getireyim dedim yüzlerce para verdiğim carını dizdiğim kolladığım gözettiğim insanları kimse bunu göz önünde bulundurmadı.Hırsızın teki geldi emeğimizi çaltı uyanık ol akıllı ol bizden söylemesi gibi cevap geliyor.SORARIM SİZE BU NEYIN KAFASI ? BU NASIL BİR YARGILAMA SİSTEMİ APACIK ADAM DOLANDIRDIĞINI SÖYLÜYOR İNKAR ETMİYOR SİZİN BU HESABI KAPATIP GIRIP CIKAN ITEMLERI SAHİPLERİNE VERMEME GİBİ Bİ ŞANSINIZMI VAR ADALETTEN BAHSEDİYORSANIZ.AÇTIĞIM KONULAR KİLİTLENİYOR.BIRAKIN KALSIN HERKES GÖRÜŞÜNÜ YAZSIN BİR KAÇ KATI KURAL HARİCİNDE OYUNCULAR KENDİLERİ KARAR VERSİN ADALETLİMİ DEĞİLMİ.BEN SAHSIM ADINA O ÇALINTI İTEM İÇİN TÜM BİLGİLERİMİ PAYLAŞMAYA HAZIRIM SADECE CEZAYI BIR KAC BAHANEYE BAGLAYAN NTTGAME DEĞİL TÜRK CEZA KANUNU BİLİŞİM SUÇU VERSİN CEZAMI.BILGISAYARIMI KISISEL BILGILERIMI CEP TELEFONUMU NE GEREKIYORSA HEPSINI VERMEYE HAZIRIM BEN AKLANMAK ICIN HERSEYI YAPMAYA HAZIRIM YA NTTGAME LEGAL OYUNCUNUN HAKKINI GOZETMEK ICIN HERSEYE HAZIRMI ?TBL KULLANSAMDA KOXP KULLANSAMDA AF DİLESEM DURUM TAM TERSİNE OLURMUYDU.MANTIK ÇERÇEVESİNDE İLERLEYELİM LÜTFEN. İNSAN OLARAK BAKALIM OLAYLARA OYUN YADA BIR KAC KURUS PARA GOZUYLE DEGİL SADECE İNSAN.

Junior Member
    Gerekli cevabn verildiğini söylüyorsunuz pekala veren kişi neye dayanmis vermis hicmi kontrol etmemis bu telefon numarasindan banlanan hesap başka telefona kayitli degilmi otpsinde varmi ? Gercekten hirsiz olsa bu cezayi verdiginiz kişi diğer hesaplari açikda kalipda hak yemeye hakka geçmeye haksiz kazanc elde edip oyun duzenini bozmaya devammi edecek?gm , mod , oyuncu şu yada bu gözüyle bakmayin insan gözüyle bakin.empati kurun yeterince yardim edin.legal oyuncuyum hakkimi ariyor hakkimi istiyorum.koxp kullanmadim simdiye kadar hayatimda tbl kullanmadim.kullananlar varken maradona gectim pazar yaptim.sinirlenip öfkelenip kullandim diyip masum rolü yapmayanlardanim.kullandilar bana uygun değil dedim kullanmadim karsiliginda bunlarmi olmasi gerekirdi? Birisi ciksin artik su sacmaliga dur desin.yalanci özür dilemelere öncelik taninmasin haksizliklara yine göz yumulmasin en agir ceza verilsin ama benim gibi legal oyuncularin emeklerini hirsiz damgasi vurarak gurur kirici duruma dusurulmesin.oynadiğim karakter soyulsa daha iyiydi diyecek konuma geldik.lütfen lütfen lütfen

Senior Member Fauwk's Avatar
    Öncelikle gönderilen biletlere, tüm incelemeler size söylediğim gibi titizlikle yapılmaktadır. Tüm kontrollerin ardından nihai kararı destek ekibi bilet üzerinden kullanıcılara bildirmektedir. Durumunuz ile ilgili biletiniz üzerinden tarafınıza bilgi verilmiştir.

Daha öncesinde açmış olduğunuz sadece bir konu kapatılmıştır ve bu konuya destek ekibi personeli cevap vermiştir.

Quote Originally Posted by Wanrina View Post
    Merhaba,

Araştırmalarımız sonucunda; hacker hesabına kayıtlı telefon numarasını incelediğimizde, hesabınıza ulaşılmıştır. Hesaplara telefon numarası kayıt işlemi sadece telefon numarasına gelen onay kodu ile gerçekleşebilir. Bu da sadece sizin tarafınızdan yapılabilecek bir işlemdir. Hacker hesapla bağlantılı olmanız nedeniyle, hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Ayrıca bu konu ile ilgili bir itirazınız varsa bunu biletiniz üzerinden yapabilirsiniz. Biletiniz dediğinizin aksine kapatılmamıştır ve sizin tarafınızdan cevaplanabilir durumdadır.
    Diğer konunuza ise Mod Lead cevap vermiştir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu tür konular üstünkörü araştırmalarla yapılmıyor. Uzun ve detaylı araştırmalardan sonra karar veriliyor. Unutmayın ki oyun kuralları hepimizin temiz bir oyun oynamasını sağlamasının yanı sıra oyuncuların gerçek anlamda mağdur olmaması içinde vardır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için oyun kurallarına uyalım.
    Ve bu konunuzda ise ben size gerekli açıklamaları yapıyorum, forum üzerinde aynı durum ile ilgili çoklu konu açmak sizinde bildiğiniz üzere kurallara aykırıdır fakat bu konuda esnek davranmaya çalışıyorum gördüğünüz üzere konunuzu henüz kapatmıyorum fakat söylediğim gibi gerekli incelemeler yapılmış ve nihai karar size biletiniz üzerinden bildirilmiştir.

Tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum, hesaplarınız ile ilgili durumlarda forum üzerinden yardımcı olamıyoruz.

Junior Member
    Bana gerekli cevap verilmiş diyorsunuz sürekli. Sizin icin mantıklı olan değilde genel olarak herkes için mantıklı olan cevaplar verilse tatmin edici olur.Suçsuz oldğumu ispat etmek ıcın hıc bır ımkan sunulmayan taraflı bı mahkememı var karsımda ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Aynı Telefon Numarasına Kayıtlı Diğer Hesabın Kapatılmaması Hususu Hariç Bütün Konularda NTT Game Ekibi Haklı Konumda Gibi Görünüyor.. Oyuniçi Dalgınlıkla Sizin 1 Coin'e Sattığınız Eşyadan Elbette ki NTT Game Sorumlu Değildir. Zira Çok Eski ve Çok Can Yakan Bir Dolandırıcılık Yöntemidir. Fakat Diğer Bir Açıdan da Ban Politikasına Baktığımda KSC'lerde Açıkça Görünen Dolandırıcı Karakterin "Özel mesaj yolu ile oyuncuları aldatmaya / dolandırmaya çalışmak 4" Maddesinden "Süresiz Hesap Kapatılması" Cezası Alması Gerekmektedir.. Bı Kısım da Sanırım Görmezden Gelinmiş.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Lazanyeah View Post
    Aynı Telefon Numarasına Kayıtlı Diğer Hesabın Kapatılmaması Hususu Hariç Bütün Konularda NTT Game Ekibi Haklı Konumda Gibi Görünüyor.. Oyuniçi Dalgınlıkla Sizin 1 Coin'e Sattığınız Eşyadan Elbette ki NTT Game Sorumlu Değildir. Zira Çok Eski ve Çok Can Yakan Bir Dolandırıcılık Yöntemidir. Fakat Diğer Bir Açıdan da Ban Politikasına Baktığımda KSC'lerde Açıkça Görünen Dolandırıcı Karakterin "Özel mesaj yolu ile oyuncuları aldatmaya / dolandırmaya çalışmak 4" Maddesinden "Süresiz Hesap Kapatılması" Cezası Alması Gerekmektedir.. Bı Kısım da Sanırım Görmezden Gelinmiş.
    Konu dahilinde telefon numarası saçmalığına kurban giden bir cok ınsan var.Benim durumum cercevesinde attıgım tıcketlerde o bahsedılen karakterıde sormama ragmen cevap verememeleri bende sadece '' bunlar kafasına göre banladılar, şimdide kimse tükürdüğünü yalamıyor'' algısı uyanıyor.Umarım bunu yapan kişiden misli ile çıkar haktır yerini bulur elbet.Konu açsak anında cevap geliyor size yardımcı olunmus derdınız dınlenmıs dıye modlardan benim istediğim mantıklı bir sekılde cevap gelsın ben bannedıde kabul ederım.Yapmadıgımı soyluyorum hayır yaptın bız gördük dıyorlar kayıtlı telefonun oldugu baska hesaplar ban yememıs halen aktif oynanıyor.İNSAN GERCEKTEN HAYRET EDİYOR.

Senior Member
    Öncelikle bütün yorumları okudum ve konu sahibi yada yöneticileri eleştirmek istediğimden yazmıyorum . Buy hack yapan kişi cezayı almalıdır . Sms onaylı hesap sadece o hesabı kapsar . Diğer açılan hesaplar ile ilişiği düşenülmemelidir . Mantık böyle işliyorsa koxperlar hiç hesap kullanamaz. Banlıyorsunuz başka hesapla geliyor . Bu tel no işlemi onlara uygulanmıyor mu? Ve tck'na göre davalarda bile taraflar birbirini bilir . Hack itemden hesabı kapatılan birinin kimden ne almışta hesabı kapatılmış bilmesi lazım . Saygılar ...

Tags for this Thread