Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Junior Member

Exclamation K.o adalet sistemi ibretlik yorumlarinizla katilarak desteklemenizi istiyorum

SELAMIN ALEYKÜM

Konuya nereden başlasam bilemiyorum biraz uzun olacak sanırım.Bu oyunu yıllardır oynarım hiç bir illegal kullanmam. kimsenin hakkına geçmem kuralları çiğnemem.Hakkı hukuku gözetir kurduğum ve lideri olduğum bir çok clanda ciddi dostluklar edinirim.Clan arkadaşlarıma yardım ederim.Geçen ramazan ayından kısa bir süre önce gordion sunucusunda oynadığım AlessandroVolta isimli karakterimin maradonda banka önünde beklerken ban yemesiyle ve bu yanlışlığı düzeltme çabalarımın boşa cıkmasından sonra oyunun yöneten sistemin hiç bir şekilde adaletli davranmadığı gerçeğini gördüm.
    Hesabımın kapatılma sebebi Telefon numarama kayıtlı başka bir hesabın bedelsiz çalıntı item alması olarak söylendi.Gerek kişisel hayattaki mizacım gerekse oyun içersindeki mizacıma uymayan bu davranışın bana yakıştırılması fazlasıyla gurur kırıcıydı.Şirket çerçevesinde türk gm ve yöneticilerin olması sebebiyle bu yanlışlığın düzeltileceğini düşündüm.(eski türlü hiç şansımız yoktu). velhasıl başladım ticket atmaya bu davranışın kesinlikle şahsıma ait olmadığı, hiç bir şekilde mümkün olmayacağı ve bunu kanıtlama adına elimden gelen herseyi yapacağımı söylememe rağmen sabit olan cevap olumsuz yönündeydi.
    aylar sonra yeni serverin açılmasıyla bunca haksızlığa rağmen oyuna tekrar döndüm.diğer karakterlerime otp yapmaya çalışırken bu hesabında söyledikleri üzere kendi şahsi telefonuma kayıtlı otp kullandığını gördüm.

SUAL 1 : EĞER BENİM HESABIM KAYITLI TELEFON NUMARAN SEBEBİYLE KAPATILDIYSA BU HESAP NEDEN AÇIK ?
    Midgardda oynamaya devam ederken pazar esnasında oyun içersindeki bir bug yüzünden yaptığım item çalındı.Hemen aklıma bu oyunu denetleyen birileri var.Kesinlikle sorunu çözerler ve bana hakkımı iade ederler geldı.Foruma cheat report kısmına ksclerle birlikde konu açıp derdimi anlattım.
    ALDIĞIM CEVAP İSE :OYUNCULAR YAPTIKLARI TRADE İŞLEMLERİNDEN KENDİLERİ SORUMLUDURLAR LÜTFEN SONRAKİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE FİYATLARI KONTROL EDEREK DEVAM EDİNİZ BU ŞEKİL BASİT NUMARALARA ALDANMAYINIZ.

ŞİMDİ SORARIM BU KONUYU OKUYAN MODERATÖR GM OYUNCU HİÇ BİRİ OLMASIN İNSAN OLARAK OKUYAN KİŞİLERE BURDA ADALET NERDEDİR? HIRSIZLIĞIN APACIK OLDUĞU DURUMDA BANA UYANIK OLMAM SÖYLENİYOR. BENİM HİÇ BİR ŞEKİLDE BU TARZ OLAYLARA KARIŞMAMAM NE GEREKIYORSA ISPAT EDIP SUÇSUZ OLDUĞUMU KANITLAMAMI İSTEYİNCE YAPILACAK HİÇ BİRŞEYİN OLMADIĞI SÖYLENİYOR.

BEN HERKESDEN ÖNCE GEREKEN CEVABI VEREYİM

WELCOME TO KNİGHT ONLİNE .

TÜM TICKET RESİMLERİ VE MİDGARD SUNUCUSU HIRSIZLIK KSCLERINI KOYUYORUM HERKESE İYİ FORUMLAR İYİ OYUNLAR İYİ BAYRAMLAR.

http://forum.nttgame.com/forum/forum...#axzz3mZ4Y0Ark

1: http://img503.yukle.tc/image.php?id=...landirici1.JPG

2: http://img503.yukle.tc/image.php?id=...landirici2.JPG

3: http://img503.yukle.tc/image.php?id=...landirici3.JPG

4: http://img503.yukle.tc/image.php?id=...landirici4.JPG

5: http://img503.yukle.tc/image.php?id=...landirici5.JPG

6: http://img503.yukle.tc/image.php?id=...landirici7.JPG

7: http://img503.yukle.tc/image.php?id=...landirici7.JPG

HERKESE BOL ŞANS

Senior Member SacredKinq's Avatar
    Nickname
    Qılzokurt
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Attila
    Race
    El-Morad
    Bu telefon numarası olayı cok sacma bunun kaldırılması lazım başka bir charda cıkan ıtem yuzunden dıger charın kapatılması da sacma + su an char tıcaretı yapılıyor nerden bılcez kaytlı telde skntı olmadgnı?

Junior Member
    Quote Originally Posted by SacredKinq View Post
    Bu telefon numarası olayı cok sacma bunun kaldırılması lazım başka bir charda cıkan ıtem yuzunden dıger charın kapatılması da sacma + su an char tıcaretı yapılıyor nerden bılcez kaytlı telde skntı olmadgnı?
    NTTGAME izlediği yol mantık çerçevesinde olmadığını birçok örnekle kanıtlıyor.Kısmen temizlik yapıp görev yerine getirilmiyor malesef. İtem ticareti karakter ticareti illegal olarak görülüyorsa maradonda zaman geçiren bir GM görevlendirilip bu yasağı çiğneyenlerinde oyun dışı olması en mantıklısı.NTTGAMEnin gb satışı için anlaşmalı siteleride bunun bir parçası.Bunada cevaben bayilerle anlaşmamızı kapsamıyor olarak veriliyor.Öyleki NTTGAME biraz para kazanmak için diğer illegal olayları göz ardı ediyor ve buna göz yumuyor.İllegali destekleyip sitenin resmi NTTGAME bayisi olarak prim yapmasını sağlıyor.Kimsenin buna dur dediği yok.hakkını aramak adına yazılar yazan yok herkes başa gelen çekilir, bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıyla oyunu oynamaya devam ediyor.

Junior Member
    Midgarddaki olaydada hırsızın dalga geçmesinin yanına kar kaldığını NTTGAME olay için duruşuyla belli etti. TEŞEKKÜRLET NTTGAME KNİGHT ONLİNE OYNADIĞIM İÇİN HER ZAMAN EMEĞİMİ ALDINIZ ELİMDEN. HERKESİN ADALETİ ŞAŞAR ALLAHIN ADALETİ ŞAŞMAZ.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Daha neler görücez ve duyucaz bakalım .

Senior Member
    Nickname
    ABBASMUSAVI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    LastWhisper
    Server
    KO -> Orion
    Race
    Karus
    Öncelikle geçmiş olsun hacı,bu numara olayına katılıyorum.Başka hesapta yapılmış birşey'in diğer hesabı etkilemesindeki saçmalıktan başka birşey değildir,bu konuda sonuna kadar haklısın.Ancak midgard'da yaşanılan olayda senin de hatan var ve bu dolandırıcı ahlak yoksunlarına senin gibi parasını ve itemini kaptıran çok kişi var.Dolandırmak eşittir uyutmaktır yani buna yazılımsal olarak nasıl engel koyulursa koyulsun kişiler uyanık olmadıktan sonra bu kavram her zaman var olacaktır.Tabii ksc'lere bakılarak bu adamın kesinlikle banlanması lazımdı,adam itiraf etmiş ve bununla kalmayıp dalga geçmiş buna işlem yapılmaması da sorumsuzluktur,o da işin ayrı bir yönü.

Banned
    Nickname
    Astra
    Class
    Warrior
    Clan
    ÇANAKKALE
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Gerçekten saçmalık. Benim telefonuma kayıtlı başka bir hesap daha var, o hesabın şifresini çalıp soydular. Bende mail adresini bulamadığım için bırktım öyle. Charın durumunu bilmiyorum, giren çıkan var mı bilmiyorum. Mail ini de hatırlamıyorum. EE nasıl olacak peki ? Şimdi birisi o charla girip koxxp açtığı zaman benım telefon numaramdaki diğer charlar damı banlanacak ???

GERÇEKTEN SAÇMALIK.
    moderatör arkadaşlar bu konuya açıklık getirin lütfen.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Daha neler görücez ve duyucaz bakalım .
    forum genelinde benzer konular çok fakat kilit geldiği için güncel tutulamıyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by ABBASSMUSAVII View Post
    Öncelikle geçmiş olsun hacı,bu numara olayına katılıyorum.Başka hesapta yapılmış birşey'in diğer hesabı etkilemesindeki saçmalıktan başka birşey değildir,bu konuda sonuna kadar haklısın.Ancak midgard'da yaşanılan olayda senin de hatan var ve bu dolandırıcı ahlak yoksunlarına senin gibi parasını ve itemini kaptıran çok kişi var.Dolandırmak eşittir uyutmaktır yani buna yazılımsal olarak nasıl engel koyulursa koyulsun kişiler uyanık olmadıktan sonra bu kavram her zaman var olacaktır.Tabii ksc'lere bakılarak bu adamın kesinlikle banlanması lazımdı,adam itiraf etmiş ve bununla kalmayıp dalga geçmiş buna işlem yapılmaması da sorumsuzluktur,o da işin ayrı bir yönü.
    tesekkurler. ben kendım esnafım ne oyuna para verırırım ne oyundan para alırım aksını ıddaa edende ispat edemez.bunları tıcketlerde soylememe ragmen oralı bıle olmadı kımse. bır hırsız lafını yakıstırdı gerısıne dokunmadılar bıle.gıden para pulun onemı yok ama gecılen zaman ve emegın telafısı mumkun degıl.mıdgarddakı olayı benım benzerı numaraarı yemem söz konusu bile değilki uyanık olayım oyunun bir bugu bana gorunen para mıktarı 150 m ama attıgım buydakı ıtem 1 coın . benım kızdıgım nokta bunu yetkılılere bıldırdım ve kanıtlamma ragmen sen bıraz daha uyanık olacaksın bızı ılgılendırmez tarzındakı cevapları.Eger yetkılılerde boyle yaparsa bız oyuncu olarak nereye gıdecegız ?

Senior Member Fauwk's Avatar
    Merhaba,

Kapatılan hesabınız ve hesaplar ile ilgili durumlarda ne yazık ki forum üzerinden size yardımcı olamıyoruz. Yaşadığınız durum ile ilgili destek ekibiyle iletişime geçmeniz ve oradaki yetkili personellerden bilgi almanız gerekmektedir fakat konunuzu okuduğumda zaten kendileri ile iletişime geçtiğinizi ve tarafınıza cevapların verildiğini görmekteyim.

Destek sistemi üzerine gönderilen tüm biletler, gerekli kontrollerin sonrasında cevaplanmaktadır. Hesabınız ile ilgili incelemeler yapılmadan herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Bir önceki konunuzda size cevap veren Lead Mod ve biletlerinize geri dönüş yapan destek ekibi sizi ilgili konularda bilgilendirmiş olup size geri dönüşleri sağlamıştır. CR üzerine açmış olduğunuz konuyu inceleyen Moderator'de size konunuz hakkında cevap vermiş ve gerekli hatırlatmaları yapmıştır.

Oyun deneyiminiz/tecrübeniz için adımlarınızı daha dikkatli atınız.

Tags for this Thread