Results 1 to 9 of 9

Lightbulb Oyun İçinde 5 Cash Ticaret Kapatılsın.. "DESTEK" Lütfen

Destek Verin Kapatalım , Madur İnsanlar Var Sadece Ben Deilim..

Koxperler bahaen edilerek kapatmazlar o olayı koxperi bitirmiyorlar üstüne legal oyuncuya zarar.

Member
    Nickname
    FullMetalAlchemist
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    hayır çok güzel bir uygulama kapatılmasın

Junior Member
    Quote Originally Posted by asdasfsadjgjgjgjgjk View Post
    Koxperler bahaen edilerek kapatmazlar o olayı koxperi bitirmiyorlar üstüne legal oyuncuya zarar.
    hacı kxperlarda nıye kxp ypıyor para kazanmak ıcın yapıyor adam dc presıne kadar cekıyor para kasmak ıcın
    5 cash ıcın bos zmnını oyuna ayıran ınsanlar ıcın ıstıyorlar ki 14 tl yatırsınlar dıye

Banned
    Aslında Güzel Bir Nokta Var Anlamadıkları... Hani Koxperlar Bahanesi İle Kapatmıyorlar Ya... Size Koxperların Nasıl Yakalanmadığını Söyleyeyim Diyeceğim de Kalkıp Şimdi Burada Birileri Sende Yapmışsın Kesin Biliyorsun Cümleleri Kuracağı İçin Söylemek İstemiyorum... Ama Bilin ki Koxperlar Bu 5 Cash Zorunluluğu Yüzünden Rahat Yakalanmıyor....

Koxper leri Koyuyorlar Ortaya , Adamlar Tabi Oyuna Girmesinler Bi Bok Yapmasınlar Adamları Çökertmek Yerine 5 Cash Diye Sacma Birşeyi Cıkartsınlar , Onları Bahane Edip Para Kazansınlar , Onun Yerine Hack Shell Yükseltseler Daha Güclü Sistem Hileleri Ortadan Kaldır salar +7/24 Saat Oyun'da Hile Yapanları İzleseler.. Onlar İçin Çok Kolay Ama İşine Geliyor , Yok Koxp Kullanıyorlar mışta 5 Cash Yükleyin Koxperler Kullanamasın Saçmalıga Bak..

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Paradise
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    5 cash ticareti nasıl oluyor ki ilk defa duydum

Banned
    Size Asıl Rezilliği Anlatayım da Herkes Anlasın... Bütün Koxperların Yaptığı Olay...Trade İçin 5 Cash e İhtiyac Var.... 5 Cashden Kalanla Genie Alınıyor... Koxp Açılıyor... Oto Attack Oto Kutu Toplama Ve Oto Pot Açık...Bunun Ustune Adam 5 Cashden Sonra Kalanla Aldıgı Genieyi de Ataksız Açıyor...Mıllet Yanından Geçerken Üstünde Genie Yazısı... Fakat Gel Gör ki İçi Başka Dışı Başka.... Tamamiyle Görüntü Amaçlı Hiçbir İşlevi Olmayacak Şekilde Genie Açılıyor... Sen Ben de Arayıp Duruyoruz Burada Koxper Nerede Diye....

İnsanlardan Para Sövüşlemek İçin Yapılandırma , Milleti Kandırarak ve Koxper Acılcak Tarzın'da .. Milleti Sövüşlemek , Bazı İnsanlar Doğruymuş Gibi Savunuyor , Benim Sinirime Gidiyor.. Canımı Sıkıyor "Zengin Malın Biri Geliyor" Hemen Knight Savunuyor..