Results 1 to 7 of 7
    Banned

Bu Bir Problemmidir....

Merhabalar...Yaklaşık 10-15 Gündür Yaşadığım Bir Sıkıntıyı Anlatacağım...Fakat Bu Başlığı Açmamın Sebebi Hata Kısmına Bildirmediğim İçin... Çünkü Bu Sıkıntıyı Bir Tek Ben mi Yaşıyorum Yaşayan Başkalarıda Var mı, Ya da Hata Bölümüne Bir Bildirim Yapıldımı Yapılmadı mı Bilmediğim İçin Buradan Yazma İhtiyacı Hissettim.... Bir Mod Arkadaş Cevaplarsa Sevinirim....

Yaklaşık 10-15 Gündür Bilgisayarım da OTP Kurulu Hesabımla Oyuna Girerken OTP Şifresini Yazdığım Zaman Verdiği Kodun Kullanımı İçin 20 Saniyeden Az Bir Süre Kaldıysa O Kodu Kabul Etmiyor... Kodu Yazdığım da Hatalı Kod Diyor.... Sürenin Dolmasını Bekliyorum.(Artık 10-15 Saniye Kaç Saniye Kaldıysa) Süre Sıfırlanıp Yeni Kod Verdiğinde Girebiliyorum... Bu Sıkıntıyı Yaşayan Başka Arkadaşlarda Var mı Ya da Bir Tek Benmiyim Böyle Bir Sıkıntı Bildirilidi mi Bilgim Yok... İlgilenirseniz Sevinirim....

Saygılarımla

#Yönetimİstifa
    #YeniYöneticiler
    #DirenLegal
    #ModeratörlerDeğişsin

Bilgisayarının saatiyle ilgili problem olduğunu tahmin ediyorum. Microsoft üzerinden saati güncelle. Sorun devam ederse daha fazla bir fikrim yok.

Banned
    Quote Originally Posted by Jac_ClmqdNVt View Post
    Bilgisayarının saatiyle ilgili problem olduğunu tahmin ediyorum. Microsoft üzerinden saati güncelle. Sorun devam ederse daha fazla bir fikrim yok.
    Zannetmiyorum... Çünkü Mesela Şifremi Yazıp Ok Dediğim de Kodun Kullanımı İçin 16 Saniye Varsa Atıyorum Kabul Etmiyor... 16 Saniye Bekleyip Ondan Sonra 1 Dk Süre İle Gelen Kodu Yazarsam Kabul Ediyor... Biraz Garip Bir Durum... Ve Daha Da Garibi 15-20 Gün Önce Böyle Bir Sıkıntı Yoktu...

#Yönetimİstifa
    #YeniYöneticiler
    #DirenLegal
    #ModeratörlerDeğişsin
    Last edited by clandanlider; 09-21-2015 at 10:36 AM.

Senior Member TyRaoS_'s Avatar
    Nickname
    TyRaoS - TyReuS
    Server
    KO -> Attila
    Race
    Karus
    Anyotp programında yukarda soru işaretinin yanında ayarlar var ona tıklayıp Time Synchronization tıklayıp Time Sync tıkla önce, düzelmezse sorun bilgisayar saatini internet saati yapman gerekiyor. Pc saatini internet saati ayarı için saate tıklayıp açılan pencerede yukarda 3 seçeneğin en sağdaki internet saatini tıklayıp yapman gerekiyor..

Banned
    Quote Originally Posted by TyRaoS_ View Post
    Anyotp programında yukarda soru işaretinin yanında ayarlar var ona tıklayıp Time Synchronization tıklayıp Time Sync tıkla önce, düzelmezse sorun bilgisayar saatini internet saati yapman gerekiyor. Pc saatini internet saati ayarı için saate tıklayıp açılan pencerede yukarda 3 seçeneğin en sağdaki internet saatini tıklayıp yapman gerekiyor..
    Ok. Herkes bunu Soyluyorsa Deneyecegım...Tesekkurler Yardımcı Oldugunuz Icın.... Iyı Oyunlar Arkadaslar... Buradan Donus Yaparım...

Saygılarımla....

#Yönetimİstifa
    #YeniYöneticiler
    #DirenLegal
    #ModeratörlerDeğişsin

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TyRaoS_ View Post
    Pc ya da mobil cihazınızın saat ve tarihini ayarladıktan sonra OTP programındaki ayarlardan Time Synchronization sekmesine tıkladığınızda sorun düzelir. En yakın cevabı vermişsiniz, teşekkürler.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Pc ya da mobil cihazınızın saat ve tarihini ayarladıktan sonra OTP programındaki ayarlardan Time Synchronization sekmesine tıkladığınızda sorun düzelir. En yakın cevabı vermişsiniz, teşekkürler.
    Teşekkür Ederim.... Eğer Konunun Yeri Yanlışsa Kilitlenebilir... Gerekli Cevaplar Verildi Çünkü.... Tekrar Teşekkürler... İyi Günler... İyi Oyunlar...

Saygılarımla....

#Yönetimİstifa
    #YeniYöneticiler
    #DirenLegal
    #ModeratörlerDeğişsin

Tags for this Thread