View Poll Results: Ios 9'da OTP'yi kullanabiliyor musunuz?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Evet, akıyor

0 0%
  • Hayır, kaç gündür oyuna giremiyorum

13 100.00%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Member Dionysos999's Avatar
    Nickname
    Hax
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus

Exclamation Ios 9'da OTP kullanabiliyor musunuz?

Iphonelara gelen yeni ios 9 güncellemesi sonrası otp kullanabiliyor musunuz?

Ben günlerdir kullanamıyorum, bilgisayarıma otpyi yüklemekte istemiyorum. Ancak forumdada konuyu hallettik diye kapadılar.Çalışma hakkında bir bilgilendirmede verilmiyor.Bu konuyla ilgilenen bir arkadaş varsa en azından ilgileniyoruz yaklaşık şöyle bir zamanda olur veya beklemeyin hiç felan derseniz gerçekten çok sevinirim
    http://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1177943&dateline=1442  414840
    Levi<3

Senior Member SacredKinq's Avatar
    Nickname
    Qılzokurt
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Attila
    Race
    El-Morad
    Yeni sürüm indirmeyi denedinmi siteden?

Nickname
    Hax
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Bilmiyorum konuları okudun mu ama kimse yapamıyor.Defalarca indirdik.Şimdi bir daha deniyorum.Şuana kadar tek yapanı gördüm oda mod acheroon
    http://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1177943&dateline=1442  414840
    Levi<3

Senior Member SacredKinq's Avatar
    Nickname
    Qılzokurt
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Attila
    Race
    El-Morad
    Vlla blmıyorm bır surelıgıne pc nıze kurup gıreblırsnız en azndan ıos duzelene kdr .

Nickname
    Hax
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Teşekkürler, otpyi bilgisayara indirince bir özelliği kaldığını düşünmüyorum. Uzun aradan sonra bronze alıp biraz usko oynayım dedimde aman aman hiç gerek yok. Hile kullanıcılarını affetmek mi dersin, bu tür yazılım sorunlara hiçbir şey yapamamak mı, oyunun pvp serverlerinden daha kolay olması mı.Yani boşuna kanser olmaya gerek yok, yük dışında başka birşey değil.
    Levi<3

Senior Member
    Quote Originally Posted by Dionysos999 View Post
    Teşekkürler, otpyi bilgisayara indirince bir özelliği kaldığını düşünmüyorum. Uzun aradan sonra bronze alıp biraz usko oynayım dedimde aman aman hiç gerek yok. Hile kullanıcılarını affetmek mi dersin, bu tür yazılım sorunlara hiçbir şey yapamamak mı, oyunun pvp serverlerinden daha kolay olması mı.Yani boşuna kanser olmaya gerek yok, yük dışında başka birşey değil.
    Merhaba,
    Otp'yi uzun süredir bilgisayar üzerinden kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Mesele kullandığınız cihazın güvenliğini sağlayabilmekte aslında, kullandığınız cihazın güvenliğini sağlayabilirseniz, telefon veya bilgisayar çok farketmiyor. Yani isterseniz gönül rahatlığıyla bilgisayarınıza otp kurabilirsiniz.
    Last edited by Daeso; 09-19-2015 at 06:23 PM.

Nickname
    Hax
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Merhaba,
    Otp'yi uzun süredir bilgisayar üzerinden kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Mesele kullandığınız cihazın güvenliğini sağlayabilmekte aslında, kullandığınız cihazın güvenliğini sağlayabilirseniz, telefon veya bilgisayar çok farketmiyor. Yani isterseniz gönül rahatlığıyla bilgisayarınıza otp kurabilirsiniz.
    Bende katılıyorum dediklerinize ama bilgisayarı tertemiz tutmak çok zor .Geçen gün ünlü bir indirme sitesinden basit bir program indirdim, bilgisayarıma internet üzerindeki virüslerden ne var ne yoksa girdi.Android cihazlardada aynı sorun yaşanıyor, virüsler keyloggerlar kolay bulaştırılabiliyor .Bu konuda ios gerçekten güvenli geliyor bana, kendiniz virüs bulaştırmak isteseniz bile bulaştıralamıcak gibi.Ve birde bu kadar uzun sürdüyse büyük bir ihtimal her güncellemede aynı sorun yaşanıcak npointslerimiz bir oraya bir buraya akıcak otp için
    Levi<3

Junior Member
    Windows 10 kullanıyorum ve OTP yi bilgisayarıma kuramıyorum.İndiriyorum setup'a tıklıyorum fakat açılır gibi yapıp kapanıyor.Ticket attım cevap gelmedi.İnternetten araştırdım bulamadım.Bu konu hakkında bilgisi olan var mı arkaşlar

Nickname
    Hax
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Bir moderator bu konuyu görüyorsa; bu işlerlerle ilgilenen kişiler hafta sonu aktif değil mi? Eğer değillerse bizde boşuna beklemesek
    Levi<3

Senior Member Acheroon's Avatar
    Quote Originally Posted by Dionysos999 View Post
    Bir moderator bu konuyu görüyorsa; bu işlerlerle ilgilenen kişiler hafta sonu aktif değil mi? Eğer değillerse bizde boşuna beklemesek
    Güvenliğiniz açısından PC versiyonunu kullanın lütfen. En azıdan sorun tamamen düzelene kadar. Ben şahsen ios9 'a geçmeme rağmen kullanabiliyorum. Çözüme dayalı bir çok öneride bulundum arkadaşlara ama bu sanırım işin teknik kısmına kalıyor.O yüzden karakterlerinizin güvenliği açısından net bir bilgi gelene kadar AnyOTP PC versiyonu kullanın arkadaşlar. Yetkili birime bildirim yapıldı bilginize.