Page 9 of 15 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 141
    Senior Member MoonKhaNnnnn's Avatar
    Nickname
    JusticeCASTRO
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    II.Vol ne zaman olacak
    Havada bulut yok bu ne dumandır
    Mahlede ölen yok bu ne figandır
    Şu yemen elleri ne de yamandır

Sanatçıyım diyebilmek için, ustanı geçeceksin ve kendini geçecek bir öğrenci yetiştireceksin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by MoonKhaNnnnn View Post
    II.Vol ne zaman olacak
    +++++++++++

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Hafta içerisinde Vol.2 ile karşınızda olacağız.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Senior Member MeLoDiCaaa's Avatar
    Nickname
    ProfessionaL
    Class
    Mage
    Clan
    Lysergic
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Açın açın. Bunları açmadan önce yeni tbl yolları bulunmuş onlara önlem alacağınıza tbl den ban yiyenleri tekrar tbl açmaları için yeniden oyuna döndürün.

nedense ben hiç kabul edemiyorum bu durumu, adamlar hileyle pk alanını bizlere zehir etttiler ban yediklerini görünce işte adalet dedik :S ama bu hilecileri bi özür videosuyla geri dönderiyo oyun

Senior Member
    Sadece TBL yetmez diğer illegalleride açın onların günahı ne adamlar paşa paşa özür diliyorlar pişmanda olmuşlar sonuçta.. Hatta bu af meselesi çıktıktan sonra biri illegal yola başvurmuş özür dilemiş(Midgard serverinda video çekmiş birde utanmadan) onuda açın pişman olmuş adam yazıktır.. Sadece gülüyorum size ne diyim ki...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Unutmuşum pardon,

Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by RePLayYy View Post
    Sadece TBL yetmez diğer illegalleride açın onların günahı ne adamlar paşa paşa özür diliyorlar pişmanda olmuşlar sonuçta.. Hatta bu af meselesi çıktıktan sonra biri illegal yola başvurmuş özür dilemiş(Midgard serverinda video çekmiş birde utanmadan) onuda açın pişman olmuş adam yazıktır.. Sadece gülüyorum size ne diyim ki...
    Burada bana laf atmışsın ama ben tbl,koxp vs diye ayırmadan direk illegal dedim. TBL deyince sıkıntı yok ama genel anlamda illegal deyince sıkıntı. Asıl ben sadece gülüyorum sana.
    Last edited by ROLNT; 09-27-2015 at 09:29 PM. Reason: Hakaret içerikli mesaj kaldırıldı.

Senior Member ROLNT's Avatar
    Quote Originally Posted by Tipiq1Hi0ne View Post
    Burada bana laf atmışsın ama ben tbl,koxp vs diye ayırmadan direk illegal dedim. TBL deyince sıkıntı yok ama genel anlamda illegal deyince sıkıntı. Asıl ben sadece gülüyorum sana.
    Arkadaşlar, ikili tartışmalara girmiyoruz. Lütfen...

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tipiq1Hi0ne View Post
    Kardeşim olay polemik yaratmak değil ben seni sadece orda örnek gösterdim.. Seni örnek göstermemin sebebi ise bu af meselesi sanırım midgard açılmadan gündeme gelmişti.. Sen bunu bile bile hala illegal yollarla oyuna devam etmişssin ve sonucunda banlanmışsın.. Ve gelmiş özür videosu çekmişssin, diğer kullanıcılar hadi eskiden yapmışlar sen daha yeni bir serverda yapmışssın bunu...

Bu arada benim güldüğüm yönetim zaten sen değilsin.. Ben burda yönetimi eleştiriyorum edebiyattada tariz-igneleme olarak geçer azıcık okuma, okuduğunu anlama kabiliyetin olsaydı bunu zaten anlardın.. Olay senin illegallim diyip dememen değil, olay suçlu illegal kişilerin banının açılması... Bir uyduruk özür videosuyla olacak şey değil, sen bir hata yapmışsın ve bunun bedeli olmalı..(Genel konuşuyorum bunuda kendine pay biçme..)

Herneyse sanada kullandığın koxptan dolayı güzel bir cevap vermek isterdim ama forum kurallarını aşmadan elimden bu kadarı geliyor..
    Last edited by RePLayYy; 09-27-2015 at 10:18 PM.