Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Bu defa gerçek vergi :)

[url]https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/oyun-karakterleri-ve-akilli-bileklik-programlari-da-dijital-hizmet-vergisine-tabi-olacak-6139274[/url]

Bu vergi gelirse nttgame vergiyi bize yansıtır diye düşünüyorum. 5 dolarlık cash olur 6 dolar.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    [QUOTE=NaytOnlaynHayatOflayn;1959344][url]https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/oyun-karakterleri-ve-akilli-bileklik-programlari-da-dijital-hizmet-vergisine-tabi-olacak-6139274[/url]

Bu vergi gelirse nttgame vergiyi bize yansıtır diye düşünüyorum. 5 dolarlık cash olur 6 dolar.[/QUOTE]

Zaten dolar yukseldikce fiyatlarda yukseliyor ki

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    [QUOTE]
    "Dijital Hizmet Vergisi ile Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapan Kanun" ile 1 Mart 2020'den itibaren yürürlüğe girmek üzere yüzde 7,5 oranında "dijital hizmet vergisi" adı altında yeni bir vergi ihdas edilmişti.

Yeni uygulamaya göre, dijital hizmet sağlayıcıları tarafından sunulan her türlü reklam hizmetleri, sesli, görsel veya dijital herhangi bir içeriğin dijital ortamda satışı, bu ortamda sunulan hizmetler ile kullanıcıların birbirleriyle etkileşime geçebilecekleri dijital ortamların sağlanması hizmetlerinden elde edilen hasılat bu vergi kapsamında olacak.

[/QUOTE]

Olsun, Almanya bizi kıskanıyor
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Bi kulak arkamiz kaldi zaten.

Vergi alinmadik oda alinir yakinda

Senior Member
    2023 gelse ya da erken seçim olsa da şunlar defolup gitse artık, yok bekara vergi, yok oyun karakterine vergi.Yakında dışarı çıkma vergisi, nefes alma vergisi, uyuma vergisi, yemek yeme vergisi de getiricekler ya sabır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    [QUOTE=ScORp_LiON;1959407]Olsun, Almanya bizi kıskanıyor [/QUOTE]

BOŞ. siyasi espri yapmak ne alaka? bunu mod yapıyorsa oyuncular oyunu komple siyasete döker. ayrıca oturduğunuz yerden "dolar uçtu" demesi de komik.

ömrün boyunca sadece ekrana bakarak oyun oyna. sonra gel dolar uçtu diye ağla. daha çok ağlatırlar sizi.

Burasi siyaset yeri degil eger oyle olsaydi sana o taktigin at gozluklerini cikar sagina soluna bi bak derdim en bastaki koyun ucurumdan assaya dusmus iste geri kalanlar pesinden gitmeye devam ediyor. Falan derdim ama demicen burası siyaset formu degil arkadasda var olan cash premium fiyatlarinin yukselcegini varsayarak burda paylasmis sagolsun.

Senior Member
    Ne güzel işte alan almayan belli olur

Scorp abiniz konusur ben ciddiye almiyorum. Siriusta beyazsakal nasil %56 aldi ve siriusta cekemeyenler olduysa ulkemizde de sorun ayni. Scorp abimiz agliyor iste. Anca konusurlar baska bisey yapmazlar.

Senior Member
    [QUOTE=ZZaGoR;1959415]2023 gelse ya da erken seçim olsa da şunlar defolup gitse artık, yok bekara vergi, yok oyun karakterine vergi.Yakında dışarı çıkma vergisi, nefes alma vergisi, uyuma vergisi, yemek yeme vergisi de getiricekler ya sabır.[/QUOTE]

sabrın sonu selamettir..