Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Eğer bir oyuncu illegal bir işlemden dolayı ban yemiş ve ban yediği hesaba kayıtlı numarayla yeni bir hesap açıp oyun kurallarını ihlal etmemişse bir sorun yaşamaz.
    bir gm de konuya yorum atabilirmi mod size saygı duyuyuorum fakat emin olmam gerek benim için yüklü sayılabiliecek bir mevla yatırıp oyuna baslayacağım

Quote Originally Posted by DamnNever2Die View Post

Kardeşim bu konudan ben yandım sende yanma sakın öyle bişey yapma.
    hala cevap bekliyorum bu arkadaş kafamı fena karıştırdı

yanlış hatırlamıyorsam trade acma degilde otp 'ye kayıtlı tel banlanırsa bütün hesaplar banlaıyor.

Senior Member Senmonka's Avatar
    Nickname
    JannyFrost
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    AgeOfHumanity
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar şu ayrımı düzgün yapın lütfen.. Bir yetkili gelip açıklamasını yapmış, ama sizin için biraz genişletmeye çalışacağım..

Eğer bir illegal aktivitede bulunursanız, aynı telefon numaralarına bağlı bütün hesaplar cezadan nasibini alır..

Ancak geçmişte yaptığınız illegal şeyler için daha sonradan alacağınız hesaplar cezalandırılmaz.. Aldığınız ceza o güne aittir.. Mevcut telefon numaranız ile yeni ve temiz bir hesap açarak özgürce oynayabilirsiniz.. Yeniden illegal aktivitelerde bulunmadığınız sürece ceza almazsınız..

Ve şunu da belirteyim.. Moderatörler oyun tecrübeleri yüksek kimselerdir ve sizleri bu tarz konularda asla yanlış yönlendirmezler..

Quote Originally Posted by Senmonka View Post
    Arkadaşlar şu ayrımı düzgün yapın lütfen.. Bir yetkili gelip açıklamasını yapmış, ama sizin için biraz genişletmeye çalışacağım..

Eğer bir illegal aktivitede bulunursanız, aynı telefon numaralarına bağlı bütün hesaplar cezadan nasibini alır..

Ancak geçmişte yaptığınız illegal şeyler için daha sonradan alacağınız hesaplar cezalandırılmaz.. Aldığınız ceza o güne aittir.. Mevcut telefon numaranız ile yeni ve temiz bir hesap açarak özgürce oynayabilirsiniz.. Yeniden illegal aktivitelerde bulunmadığınız sürece ceza almazsınız..

Ve şunu da belirteyim.. Moderatörler oyun tecrübeleri yüksek kimselerdir ve sizleri bu tarz konularda asla yanlış yönlendirmezler..

Quote Originally Posted by ShadowChaser View Post
    Açılan benzeri bir konuda gerekli son cevap verilmiştir.

Buradan cevaba erişebilirsiniz.

Burada Gördüğünüz gibi destek ekibi diğer hesabın 5 ay önce kapatıldığını söylüyor , yani aktif bir dier hesabın illegal aktivite kullanması sonuçu bütün hesapların kapatıldığı yazmıyo. Bu konuda bana gelen cevaplarla sizin söylediğiniz durum farklı , siz doğru söylüyosanız bu durumda bana yapılan işlem yanlış bi işlem.

Quote Originally Posted by ShadowChaser View Post
    Açılan benzeri bir konuda gerekli son cevap verilmiştir.

Buradan cevaba erişebilirsiniz.
    çok teşekkür ederim içimi ferahlattınız emin olmak istedim diğer mod arkadaşa elbette güveniyorum fakat bu arkadaş aklımı bulandırdı böyle yorum atıp