Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 48
    1. Bir arkadas yazmış kısa zamana kadar silebiliyorduk, korsan severlarla mı karıştırdı acaba, hangi kısa zaman?
    2. Bu 2 özelliklte suistimallerden dolayı kapatıldı taa K2 zamanlarında. Neredeyse bütün oyuncular hacklendi datadan, ya silme açık olsaydı, bir düşünsenize.
    Relog atmadan char değiştirmeyi de kapatma sebepleri bazı hile programlarıyla dupe yapıyorlardı.
    2 sinin de değişeceğinin sanmıyorum, ve bu hepimizin uzun vadede iyiliğine bir uygulama, eski bir oyun hileye açık.

Ve, her gün server topluyorlar, char ismi değiştirmek ve char silmek bedava, biraz düşünün bulun ))

Senior Member
    Select charecter seçeneği daha mantıklı geliyor karakter silme ile ilgili pek birşey olucağını sanmıyorum.

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Karakter değiştirme aktif edilebilir , karakter silme suistimal edilir
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

"Re-log" atmadan karakter değiştirme mantıklı bir öneri. Bende katılıyorum Fakat silme karşıyım Yüzük sistemi Güzel bence
    ŞÖLE BİR DURUM OLABİLİR 200 CASH 1 - 70 ARASI LEWELLER TAŞINABİLİR

Junior Member
    Nickname
    Azd1r4jacksoN
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    No Clan
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Karakter silmenin Ntt point alarak Scroll ile silinebilmesi mantıklı olabilir bence.

Member
    Nickname
    Schibukai
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    select karakter seçeneği aktif olması güzel olurdu yanlız eskiden trade ile düpe yaparlarken select karakter sayesinde relog atılarak yapılıyordu bunu unutmayanlar vardır zamanında eminim eğer açılırsa bu konuyada değinmek gerekir. select karakter seçeneğinin aktif olcağını sanmam düpe yüzünden bence iki seçenekde girişte ve oyundan kaldırılmalı komple millete umut veriyor
    Last edited by Karakule51; 08-24-2015 at 07:01 PM.

Junior Member
    Nickname
    SpunkyNightWatcher
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NightWatchers
    Server
    KO -> Orion
    Race
    Karus
    Başka online oyunlarda oluyorsa knightta da olabilir diye düşünüyorum. Ama biraz uğraş ister o ayrı.

Senior Member CanCakir's Avatar
    Nickname
    TurK
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Turkiye
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Karakter silmeyi değil ama relog atmadan yan karaktere girebilmeyi destekliyorum,karakter silme konusu sıkıntılı bir konu...

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    en kolay yöntemi CSS fiyatını 1600 Cash'e düşürün herkes rahat etsin

silmek istedigim 2 karakter var ama css yüzünden beklemeye aldm suaki cash fiyatlaryla imkansız 200tl vermek enayilik resmen

eskiden 50-60a geliyordu neysede suan cok pahalı

Senior Member BloodWaveSG's Avatar
    Nickname
    CriticalWave
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    karakter silme olayı silkroaddaki gibi olabilir. orada karakteri sil yapınca karakter seçme ekranında oturur pozisyona geçer 7 gün süre çıkar eğer iptal edilmez ise karakter silinir.
    Midgard
    CriticalWave