Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Gaia Felankor

Senior Member Thuncer's Avatar
    Nickname
    GuruFasulyeSogan
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad

Angry Gaia Felankor

Merhaba arkadaşlar an itibari ile Gaia da kxperlar Felankoru kesmeye çalışıyorlardı bizde arkadaş ile kxperları kesmeye çalıştık Orc bowl girişinin tepesine çektiler Felankoru bizde 2 mage olarak birbirimizi TP ederek tepenin altına kadar gittik hiçbir illegal program yoktur bunu zaten mage oynayan çoğu kişi bilir lakin GM arkadaş 1 tane kxper banladı ve tren parti durur iken arkadaş ile beni hapse yolladı bizde hiçbir illegal program yoktur bug dan faydalanıyor diye atıyorsanız hapse o zaman bırakalım Felankoru kxperlar kessin.. Adeletiniz buysa diyecek sözüm yok iyi günler

Hapse atılan karakterler
    Server: Gaia
    Nick: Leah
    Nick: Verethragna

Senior Member
    Yaparlar... 2 hapis 70TL kazanç sağlıyor.
    Last edited by wksj; 08-07-2015 at 07:01 AM.

Nickname
    GuruFasulyeSogan
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Hapse girince kxper dalga geçiyor yaptığınız iş bu kadar işte karakterlerimizin hapisten çıkarılmasını talep ediyoruz Avrupa insan haklarına kadar başvurcam

Junior Member
    Nickname
    Verethragna
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Her ay verdiğimiz yüzlerce TL yetmiyor, keseceğimiz felankoru dağa kaçıran koxperları vurmak için verdiğimiz çabadan hapse giriyoruz.
    Sizlerin doğru zamanda doğru yerde olmamanızın cezasını yine biz userlar çekiyor..

@eryudes @andrepaul

Verethragna
    Last edited by LastWaukeen; 08-07-2015 at 07:25 AM.

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Merhabalar,

Öncelikle bu gibi illegal oyuncular tarafından rahatsız edildiğiniz için üzgünüm. Fakat her ne olursa olsun bu gibi durumlarda bile bildirim yapmanız bizler için daha iyi olacaktır. Kendi imkanlarınızı kullanarak illegal oyunculara engel olma çabanızı anlıyorum. Lakin giriş yaptığınız bölgeye (TP) çektiğiniz party üyelerini de ceza alabilirdi.

Yapmış olduğunuz açıklama doğrultusunda karakterlerinizin hapisten çıkartılmasına karar verilmiştir. Tekrar bu gibi bir durum ile karşılaştığınızda lütfen oyun hatalarını kullanarak giriş yapılmayan alanlara girmeye çalışmayınız.

Oyuna girdiğinizde beni bilgilendirirseniz karakterlerinizi hapisten çıkartacağım.

Senior Member OnLyCIIN's Avatar
    Nickname
    KurnazHoca
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    benım ufak bı sorum olacak oncelıkle gecmıs olsun hapıse gırınce koxper dalga gecıyor demıssınde orda ıletısımı nasıl sağlıyosun ona takıldım ben senınle nasıl dalga gecebılıyor orda ? pm atılmıyor dıyebılıyorumda ben

Banned
    Quote Originally Posted by OnLyCIIN View Post
    benım ufak bı sorum olacak oncelıkle gecmıs olsun hapıse gırınce koxper dalga gecıyor demıssınde orda ıletısımı nasıl sağlıyosun ona takıldım ben senınle nasıl dalga gecebılıyor orda ? pm atılmıyor dıyebılıyorumda ben
    adam buna pm atmıs bu ona degil

Senior Member Krakatoa's Avatar
    Quote Originally Posted by OnLyCIIN View Post
    Dişardan pm gelebilir görebilirsin ama içeriden dişariya gönderdiğin yazı gelmez.

Nickname
    GuruFasulyeSogan
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Merhabalar,

Öncelikle bu gibi illegal oyuncular tarafından rahatsız edildiğiniz için üzgünüm. Fakat her ne olursa olsun bu gibi durumlarda bile bildirim yapmanız bizler için daha iyi olacaktır. Kendi imkanlarınızı kullanarak illegal oyunculara engel olma çabanızı anlıyorum. Lakin giriş yaptığınız bölgeye (TP) çektiğiniz party üyelerini de ceza alabilirdi.

Yapmış olduğunuz açıklama doğrultusunda karakterlerinizin hapisten çıkartılmasına karar verilmiştir. Tekrar bu gibi bir durum ile karşılaştığınızda lütfen oyun hatalarını kullanarak giriş yapılmayan alanlara girmeye çalışmayınız.

Oyuna girdiğinizde beni bilgilendirirseniz karakterlerinizi hapisten çıkartacağım.
    Teşekkür ederim şuan oyundayım
    Server: Gaia
    Nick: Leah

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Gaiada sürekli koxperlar felankoru kesmeye çalışıyor. Bilginize.
    The games we play are deadly, aren't they?