Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Member
    Nickname
    XauSin
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SinParkCreW
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Acheroon View Post
    O 40 level charların herhangi birinin pm'lerinide verin bizde emin olalım sizin iddianızdan.
    sayın mod maradonda yeni açtıgım charı kastım 36 37 civarında nede olsa lazım olcak diyip shadow seeker den cıkan animal blood dan topladım sonra lufer geçip görevi alıp verdiğimde HellFire Dragon Master açıldı anlamadım gitti mümkünat varsa God ı da açalım bari ? [IMG][/IMG]

Junior Member
    Nickname
    EXECUTORRRRRRRR
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    LapLap
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Merhabalar. Hellfire Dragon Slayer Master achievementi benimde karakterimde acıktı fakat bu son gelen guncellemeden sonra kapandı. bunla ilgili ticket attım fakat ksc niz yok diyerek konuyu kapattılar. Bunla ilgili olarak bir işlem yapılacak mı?

Quote Originally Posted by Acheroon View Post
    O 40 level charların herhangi birinin pm'lerinide verin bizde emin olalım sizin iddianızdan.
    sen mod değilsin ki neden mod gibi davranıyorsun kuralla aykırı bu ban yersin emmi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ber_a1HxlErq View Post
    sen mod değilsin ki neden mod gibi davranıyorsun kuralla aykırı bu ban yersin emmi.
    Konu açılış tarihi 2015

nerden bulup hortlattınız bu konuyu

Moderator Death_Stroke's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    INV
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by gloriaaa1 View Post
    Merhabalar. Hellfire Dragon Slayer Master achievementi benimde karakterimde acıktı fakat bu son gelen guncellemeden sonra kapandı. bunla ilgili ticket attım fakat ksc niz yok diyerek konuyu kapattılar. Bunla ilgili olarak bir işlem yapılacak mı?
    Bakım olunca text hataları düzelince tekrar kontrol edersiniz bazı achievementlar hatalı düzeldiğinde tekrar aktif olabilir. koredeki bazı görevlerle uskoda görevlerin sırası karışmış o yüzden sizde kapalı gözüküyordur.

bu achive nasıl açılıyor ?

Senior Member RealJomey's Avatar
    Bu achieve tekrar bir etkinlik ile gelirmi acaba? veya şuanda açma şansımız varmı bunu. ne yapmak lazım acaba . kesin bilgi verebilecek varmıdır ?
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by RealJomey View Post
    Bu achieve tekrar bir etkinlik ile gelirmi acaba? veya şuanda açma şansımız varmı bunu. ne yapmak lazım acaba . kesin bilgi verebilecek varmıdır ?
    11. yıl ödülleri arasında bulunuyordu şuan açılmaz ama ilerde farklı bir yıldönümü etkinliği diye belki tekrar getirebilirler
    Bildiklerimiz bir damla, bilmediklerimiz bir okyanus.