Page 5 of 15 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 147
    Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by Rashta View Post
    Silahlar event sonunda silinecek mi?
    Hayır silinmeyecek. Silahlar sadece bu etkinlik ile elde edilebilecektir.

Senior Member Bizarro's Avatar
    her çıktığında hellfire dragon chest i sadece 1 kişi mi alabilecek, ve bütün droplar o 1 kişiye mi düşecek?!

Tamam böyle güzel eventler yapıyosunuz, ben hep bu tarz olayların pozitif yönüne bakarım ama saat 2 de gittik, chest çıktı hemen kayboldu. Eğer böyleyse gerçekten çok saçma olmuş. Ne var yani o kutuyu herkes alsa ve o dropların yüzdesi olsa?

Neyse yine de bu güzel event için teşekkürler.

Senior Member
    Elinize sağlık güzel bir event olmuş kanatın pusa konulması konusu kesinlikle düşünülmeli.
    Last edited by Daeso; 07-30-2015 at 12:05 PM.

Junior Member
    Feather of Hellfire Dragon itemleri 59 level bir char için hangi yaratıklardan düşer arkadaşlar?

Senior Member MoonKhaNnnnn's Avatar
    Nickname
    JusticeCASTRO
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

petin boyu biraz büyük olaymış çok güzel olucaktı , ama bu halide güzel tatlı
    Havada bulut yok bu ne dumandır
    Mahlede ölen yok bu ne figandır
    Şu yemen elleri ne de yamandır

Sanatçıyım diyebilmek için, ustanı geçeceksin ve kendini geçecek bir öğrenci yetiştireceksin.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Feather of Hellfire Dragon düşmüyor galiba bu buglu mu ? 81 levelim ronarkta stone golem kesiyorum. Düştüğü yok.

Member 4ActionS's Avatar
    Race
    Karus
    Bir kaç gözüme takılan şeyi belirtmek istiyorum.

Yaklaşık olarak 40-50 civarı adam kestim czde gelen Feather of Hellfire Dragon miktarı 4 adet normal mı sizce?
    ve Feather of Hellfire Dragon yüksek levelli canavarlardan çıkıyor derken kastınız? bir kaç slot kestim drop alamadım.

ve Maradondaki felankoru keserken mageler guard atınca buga giriyor bunuda çözmeniz gerek.

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Mesela bende ünvanda impregnable var 90 def alıyorum burdan alacağım ünvanı impregnablenin yerine mi kullancam yoksa + olarak kullancam?

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by SkCZ0cK View Post
    Mesela bende ünvanda impregnable var 90 def alıyorum burdan alacağım ünvanı impregnablenin yerine mi kullancam yoksa + olarak kullancam?
    Merhaba, Alacağınız ünvanlar da diğer ünvanlar gibi sadece tek başına kullanılabilecektir.

Quote Originally Posted by 4ActionS View Post
    Bir kaç gözüme takılan şeyi belirtmek istiyorum.

Yaklaşık olarak 40-50 civarı adam kestim czde gelen Feather of Hellfire Dragon miktarı 4 adet normal mı sizce?
    ve Feather of Hellfire Dragon yüksek levelli canavarlardan çıkıyor derken kastınız? bir kaç slot kestim drop alamadım.

ve Maradondaki felankoru keserken mageler guard atınca buga giriyor bunuda çözmeniz gerek.
    Merhaba, Etkinlik 1 ay süreceğinden dolayı Feather of Hellfire eşyası az sayıda düşmektedir. Moradon'da ki Firyke'yi öldürürken yaşanan bug nedir acaba ?

Quote Originally Posted by ClawOfCat View Post
    Feather of Hellfire Dragon düşmüyor galiba bu buglu mu ? 81 levelim ronarkta stone golem kesiyorum. Düştüğü yok.
    Merhaba, 82 Level olan karakterler ile Feather of Hellfire elde edebilmeniz için güçlü yaratıkları öldürmelisiniz. Örnek olarak = Krowaz haritası - Bifrost yaratıkları - Atross - Riote gibi.

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Gözlemlediğim kadarıyla yeni petler de oyuna dahil edilecek. Astalod, garineous ve hatta dark dragon. Belki pet itemleri ile ilgili de bir gelişme olabilir. Bu yorum rezerve.
    8 Temmuz tarihinde yazmışım. Geleceği gören adam ben
    The games we play are deadly, aren't they?