Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Quote Originally Posted by Primaru View Post
    Yeni EXP GÖREVLERİ GELSİN

++ katılıyorum
    +75 ler için titan dark knight evil wizard dark mare dread mare görevleri eklensin

İnsan değil derken, android mi demek istedin )) Gerçi muhatapın postundan 'android' oldugunu anladık yukarıda

Sadece 2 taneyse 'iyi' server miş, darısı her servera ))

Junior Member
    Ben bize bİrşey olmaz demişim iftira atmak kolay KARAKTER YOKSUNU ksc bekliyorum . Clanımdaki Priestınde dediği gibi illegal birsey yok volkanik rockın kendı ozelligi bu İSTİYEN ISTEDIGI SEKILDE VURUR ILLEGAL BAN GEREKTIRICEK HIC BIRSEY YOK BOS CHARLA FT GIRIP TEK YEDIGI ICIN BU ARKADAS ZORUNA GIDIYOR DEMEKKİ...

Banned
    Nickname
    Operator
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 1991gg View Post
    Ben bize bİrşey olmaz demişim iftira atmak kolay KARAKTER YOKSUNU ksc bekliyorum . Clanımdaki Priestınde dediği gibi illegal birsey yok volkanik rockın kendı ozelligi bu İSTİYEN ISTEDIGI SEKILDE VURUR ILLEGAL BAN GEREKTIRICEK HIC BIRSEY YOK BOS CHARLA FT GIRIP TEK YEDIGI ICIN BU ARKADAS ZORUNA GIDIYOR DEMEKKİ...
    Çok haklısın ksclerde ölen benim ama can full duruyor.Yalanda söylediğinizi gördümde artık iftiraya da başladınız demek artık Allah şahidimdir ki öyle dedin.Eğer ben yalan söylüyorsam Allah'ı şahit göstermek büyük günahtır.Yok sen yalan söylüyorsan ki O clan başınıza geçer inşallah millete iki yüzlülük yaparak serverde dolaşamaz hale gelirsiniz ki kimin yalan söylediği ortaya çıkar..

Burda Wr nin alan atmasını tartışmıyoruz.Foruma gelip oyun sıkıntılarından çözümlerinden bahsderken oyun içerisinde milletin canını yakmaya çalışıyorsunuz.Riyakarlık yapmayın ne iseniz o olun..

Doğru söylüyorsun bak 3 kuruşluk çarım var ama şeref var haysiyet var bilmem anlatabildimmi?

Buda kendi itirafı bay başkanın ve konuşma uslubu ile kendi kişiliğini bir kez daha belli etti.

http://i.hizliresim.com/vLmjd6.jpg

Last edited by adlitakip; 07-25-2015 at 04:35 PM.

Junior Member

Bu konusmanın devamına ihtiyac olursa hepsini paylaşabılırım. Kuru yeminlerle İnsanları Lekelemeye Calısan Bu Karakter Yoksunu (Operator) İrtibar Etmeyiniz..

Nick: thatu
    clan: Nezahualcoyotl

Banned
    Nickname
    Operator
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 1991gg View Post

Bu konusmanın devamına ihtiyac olursa hepsini paylaşabılırım. Kuru yeminlerle İnsanları Lekelemeye Calısan Bu Karakter Yoksunu (Operator) İrtibar Etmeyiniz..

Nick: thatu
    clan: Nezahualcoyotl
    tamamını koysaydın hani krala yukarıdan yazı geçtireceğini pm atma bana dediğin halde sürekli taciz ettiğini bu yorumumdan dolayı rahatsız olduğunu neden koymadın?

Kral buyursun gelsin yapsın yorumunu ister burdan ister oyundan adaletli birine benziyor neyin ne olduğunu söylesin..

Bu yorumlar tamamen senin açtığın konuyla bağdaşmayan oyun biçiminle alakalı bu ksc bende günlerdir var kişisel bir mesele halinde olsam buraya konu açardım uğraşırdım.

Gerçek niyetinizi insanlar bilsin istedim odur..

Junior Member
    Quote Originally Posted by _SmauG_ View Post
    Hangi sw hangi clan ? Ts gel ne demektir ya adama sövecen oda sana sövecek . Canın sıkılıyo sohbet istiyosan ben geliyim takılırız . Trolleyim dedim biraz
    orion HardJrd3rtli pm at aksam veriyim ts

Junior Member
    Quote Originally Posted by adlitakip View Post
    tamamını koysaydın hani krala yukarıdan yazı geçtireceğini pm atma bana dediğin halde sürekli taciz ettiğini bu yorumumdan dolayı rahatsız olduğunu neden koymadın?

Kral buyursun gelsin yapsın yorumunu ister burdan ister oyundan adaletli birine benziyor neyin ne olduğunu söylesin..

Bu yorumlar tamamen senin açtığın konuyla bağdaşmayan oyun biçiminle alakalı bu ksc bende günlerdir var kişisel bir mesele halinde olsam buraya konu açardım uğraşırdım.

Gerçek niyetinizi insanlar bilsin istedim odur..
    lan insanı deli etme krala mı şikayet ediyon gm ye mi şikayet ediyon napıyosan yap burda havlama diye 50 defa soyledim illegal bişey varsa ortada git cr ye konunu aç akşam akşam deli etme beni derdin ney aksam pm at HardJrd3rtli ts verecem gel orda anlat daha da senin gibi veletlerle muhatap alıp cevap yazmayacam

Banned
    Nickname
    Operator
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HardJrd3rtli View Post
    lan insanı deli etme krala mı şikayet ediyon gm ye mi şikayet ediyon napıyosan yap burda havlama diye 50 defa soyledim illegal bişey varsa ortada git cr ye konunu aç akşam akşam deli etme beni derdin ney aksam pm at HardJrd3rtli ts verecem gel orda anlat daha da senin gibi veletlerle muhatap alıp cevap yazmayacam
    Oyunda bile seninle konuşmaya tennezul etmiyorsam nasıl beklersin seninle sesli iletişim kurabileceğimi?

Cr lik bir konu olsaydı atardım.Burda ahlaki edebi ve toplumu kandırtmaya yönelik bir mesele söz konusu.Bu yorumlar da tamamen onunla alakalı..

Oyunda milletin canını yak küfre sok günaha sevket oyun eşyasını ahlaki olmayan bir biçimde almasını engelle sonra burda oyun sıkıntılarından oyun için çözüm bulmaktan bahset olay bu..

Junior Member
    Quote Originally Posted by adlitakip View Post
    Oyunda bile seninle konuşmaya tennezul etmiyorsam nasıl beklersin seninle sesli iletişim kurabileceğimi?

Cr lik bir konu olsaydı atardım.Burda ahlaki edebi ve toplumu kandırtmaya yönelik bir mesele söz konusu.Bu yorumlar da tamamen onunla alakalı..

Oyunda milletin canını yak küfre sok günaha sevket oyun eşyasını ahlaki olmayan bir biçimde almasını engelle sonra burda oyun sıkıntılarından oyun için çözüm bulmaktan bahset olay bu..
    abim bak cr lik konu yoksa neyin uzatmasını yapıyon sen ??? Wolkanik rocka atak yapmak benmde en dogal hakkım degilmi ??? ister atak yaparım ister hel atarım orda sadece sen yoksun herkesin girdigi bi yer kimseye hesap sorma hakkın yok bunu o kücük beynine sok küfür eden olursa bu akşamdan itibaren bizzat ben açacam cr ye konuyu