Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 22 of 22
    Banned
    Nickname
    Operator
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HardJrd3rtli View Post
    abim bak cr lik konu yoksa neyin uzatmasını yapıyon sen ??? Wolkanik rocka atak yapmak benmde en dogal hakkım degilmi ??? ister atak yaparım ister hel atarım orda sadece sen yoksun herkesin girdigi bi yer kimseye hesap sorma hakkın yok bunu o kücük beynine sok küfür eden olursa bu akşamdan itibaren bizzat ben açacam cr ye konuyu
    Burası tartışma alanı cr değil burda tartışılacak konular mevcuttur.
    Uazıtılan bir şey yok defalarca söyledim yine söylüyorum.Oyun içerisinde aylardır kimse kutu almasın diye wr ye kasıtlı alan attırıp sonrada forumda iyi niyetli oyuncu görünümü vermeye çalışmayın zaten bu konu ile yüzler gözler ortaya çıktı.

Hani deriz ya hep büyüklerimizden (Hz. Mevlana) günümüzde de çok geçerli olan ve çok doğru bir cümle olan "Ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün.."
    Last edited by adlitakip; 07-25-2015 at 05:10 PM.

Senior Member
    Çok az ft bilgimle bile wr te okçu atak yaparsa nova gelir mage zehirlerse canı yükselir pri atak yaparsa novayı yer . Ftde herkesin görevi vardır wrde asas %ler warior keser . Magede uzaktan atak yaparsa nova yiyebilir emin değilim ama . Gözlem ve tecrübe edilmiştir . Afiyet olsun