Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 78
    Member MilesMatheson21's Avatar
    Nickname
    MilesMatheson
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Revolution
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Destek tam destek güncel tutun beyler asfalt yakındır.

Junior Member
    Nickname
    ManyakCocuk32
    Class
    Rogue
    Clan
    _We_Are_Back_
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    6 server birleşti 1 server oldu hala npt karakterler npt clanlardan bahsediyorsunuz daha 1 hafta öncesine kadar server birleştirin adam yok diyordunuz pk atda zevkine bak adam buldunda sıra np sembolünde misin pk atacak adam buldunuz bari nankörlük etmeyin
    Knight Online Hayat Ofline

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alone23242 View Post
    6 server birleşti 1 server oldu hala npt karakterler npt clanlardan bahsediyorsunuz daha 1 hafta öncesine kadar server birleştirin adam yok diyordunuz pk atda zevkine bak adam buldunda sıra np sembolünde misin pk atacak adam buldunuz bari nankörlük etmeyin
    Evet, Olympia(Resurrection) sunucularının has NPT cisi manyakcocuk gelmiş, hoş gelmiş
    Last edited by AwakeeN; 08-07-2015 at 11:06 AM.
    Saygı görmek istiyorsan, saygı göster.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MilesMatheson21 View Post
    Destek tam destek güncel tutun beyler asfalt yakındır.
    Desteğin için teşekkürler dostum

Senior Member Acheroon's Avatar
    Quote Originally Posted by AwakeeN View Post
    Selamlar,

Tartışmasız bu oyundaki her oyuncu Kareli Sembolleri sever. Ama maalesef NPT Karakterler yüzünden Kareli Sembol almak imkansız hale geldi. Kendi sunucum adına konuşmak gerekirse Resurrection yani Diez'de Kareli K sembolü bile 2 Milyon np de çıkıyor. Meet Dumpling eşyasının kaldırılmasını bile bir kenara bırakın, pk alanlarında o sembole ulaşmak için kesebileceğimiz rakipler bile yok. Oyuncuların amacı-hedefi olmayınca pk atmak istemiyor. O yüzden pk alanlarında oyuncuda kalmıyor. Kareli K bile 2 Milyon np de çıkıyorken bu oyuncular Ardream de pk atıp Kareli Sembol çıkartmayı nasıl beklesin? Bir zamanlar olduğu gibi ''Her Hafta'' NPT Karakterlere Operasyon düzenlenmeli. Eminim ki oyun o zaman daha oynanabilir hale gelecek ve Ardream-Base haritalarında oyuncu sayısı artacak.
    Sizi destekliyorum, rankta yer edinen NPT Clan ve NPT Karakterlerin düzeltilmesi adına.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Acheroon View Post
    Sizi destekliyorum, rankta yer edinen NPT Clan ve NPT Karakterlerin düzeltilmesi adına.
    Desteğin için teşekkürler reyiz, cansın.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    DeaconFrost'un sessizliğini fırsat biliyorlar, Artık uyanma vakti gelmedi mi Deacon ? NPT Clanlar ve NPT Charlar hakkında uzun süredir toplu işlem yapılmıyor. Artık şafak operasyonlarının başlaması gerekiyor diye düşünüyorum.

Uzun bir süre önce eski sunucularda ki tüm karakterlerin ve clanların nplerinin silinmesi hakkında oylama açılmıştı ve multi charlar yüzünden oylama istenilen şekli alamamıştı. Yeniden bir oylama açıp oyuncuların fikirleri alınsa ve oylama sonucuna göre tüm karakterlerin nplerinin silinmesi gündeme gelse ve eski sunucular da ki azalmış rekabet ortamını yeniden canlandırsak nasıl olur ?

Tutup 10M NP'ye sahip olan oyuncu gelip konuya benim kastığım NP legal ben istemem gibi bir yorum yapmasın, Herkes K2 döneminde neler olduğunu çok iyi biliyor, Tüm sunucuları toplasan Legal NP'ye sahip 100 tane char anca çıkar o yüzden kimse kimseyi kandırmasın boş yere.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LevaRithiN View Post
    DeaconFrost'un sessizliğini fırsat biliyorlar, Artık uyanma vakti gelmedi mi Deacon ? NPT Clanlar ve NPT Charlar hakkında uzun süredir toplu işlem yapılmıyor. Artık şafak operasyonlarının başlaması gerekiyor diye düşünüyorum.

Uzun bir süre önce eski sunucularda ki tüm karakterlerin ve clanların nplerinin silinmesi hakkında oylama açılmıştı ve multi charlar yüzünden oylama istenilen şekli alamamıştı. Yeniden bir oylama açıp oyuncuların fikirleri alınsa ve oylama sonucuna göre tüm karakterlerin nplerinin silinmesi gündeme gelse ve eski sunucular da ki azalmış rekabet ortamını yeniden canlandırsak nasıl olur ?

Tutup 10M NP'ye sahip olan oyuncu gelip konuya benim kastığım NP legal ben istemem gibi bir yorum yapmasın, Herkes K2 döneminde neler olduğunu çok iyi biliyor, Tüm sunucuları toplasan Legal NP'ye sahip 100 tane char anca çıkar o yüzden kimse kimseyi kandırmasın boş yere.
    İlk satır hariç hiçbirine katılmıyorum. Örneğin ben; Karakterimde 4 Milyon NP mevcut. Ben bu np yi kasabilmek için yeri geldi yemeğimi ertelediğim günler oldu, yeri geldi okulu ektiğim günler oldu. Karakterime en az +15 War Premium yükledim. War Premium'lara verdiğim parayı geç, bu np ye ulaşmak için verdiğim emek... çok değerli. O yüzden dediğin şey (bence) imkansızlıktan öte bir şey. En mantıklısı NPT Karakterleri tek tek tespit edip, np lerini silmek olacaktır.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AwakeeN View Post
    İlk satır hariç hiçbirine katılmıyorum. Örneğin ben; Karakterimde 4 Milyon NP mevcut. Ben bu np yi kasabilmek için yeri geldi yemeğimi ertelediğim günler oldu, yeri geldi okulu ektiğim günler oldu. Karakterime en az +15 War Premium yükledim. War Premium'lara verdiğim parayı geç, bu np ye ulaşmak için verdiğim emek... çok değerli. O yüzden dediğin şey (bence) imkansızlıktan öte bir şey. En mantıklısı NPT Karakterleri tek tek tespit edip, np lerini silmek olacaktır.
    NPT charlar yapmış 10m-20m legaliz diye ortalarda geziyorlar sen 4m np ile oyundan keyif mi alıyorsun ? Helal olsun valla.

Ben en son 9 Yıl sonra ilk defa 6m NP'ye ulaştım onu da clana basıp legal kolluk yakalım diye kendi clanıma bastım Royal 1 + 50m NP ile kolluk yakamayıp oyundan soğudumu biliyorum o yüzden 2m 3m np ile oyun oynayacağıma hiç yoktan rekabet açısından np lerin sıfırlanmasını isterim ki ileride keyif ile oyun oynayabilelim. Sana da hak veriyorum 4m NP'yi kasmak için premium alıyorsun zaman harcıyorsun ancak bir değeri olmadıktan sonra karakter de olup olmaması da pek önemli değil. Ben senin fikirine saygı duyuyorum zaten benim söylediğimin olma olasılığı çok zor ancak hiç yoktan benim gibi düşünen oyuncuları forumda aktif edip bu konuda destek alabileceğimize inandığım için o yorumu beyan ettim.
    Teşekkürler.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LevaRithiN View Post
    NPT charlar yapmış 10m-20m legaliz diye ortalarda geziyorlar sen 4m np ile oyundan keyif mi alıyorsun ? Helal olsun valla.

Ben en son 9 Yıl sonra ilk defa 6m NP'ye ulaştım onu da clana basıp legal kolluk yakalım diye kendi clanıma bastım Royal 1 + 50m NP ile kolluk yakamayıp oyundan soğudumu biliyorum o yüzden 2m 3m np ile oyun oynayacağıma hiç yoktan rekabet açısından np lerin sıfırlanmasını isterim ki ileride keyif ile oyun oynayabilelim. Sana da hak veriyorum 4m NP'yi kasmak için premium alıyorsun zaman harcıyorsun ancak bir değeri olmadıktan sonra karakter de olup olmaması da pek önemli değil. Ben senin fikirine saygı duyuyorum zaten benim söylediğimin olma olasılığı çok zor ancak hiç yoktan benim gibi düşünen oyuncuları forumda aktif edip bu konuda destek alabileceğimize inandığım için o yorumu beyan ettim.
    Teşekkürler.
    Hak verdiğin için teşekkürler dostum. Düşünce farklılıkları tabii ki olacaktır. Benim düşüncem böyle, senin düşüncen öyle. Aynen 4 Milyon np ile oyundan çok keyif alıyorum. Eğer NPT karakterler silinerse daha çok keyif alırım.

Edit: 6 Milyon NP ni clana basmamış olsaydın, hala tüm NP lerin silinmesini ister miydin? Sonuçta 9 yıllık emeğindi. Dürüst olursan sevinirim.
    Last edited by AwakeeN; 08-07-2015 at 01:23 PM.