Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Banned
    Nickname
    Sun
    Class
    Warrior
    Clan
    LOOKME
    Server
    US->Xigenon
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TouchMyFlame View Post
    Merak Etme 2'side Burada. Her Gece şahsiyetsiz kesmekten bıktı İsmail abi biraz mola verdi Bak iyi biliyorsun İsmail abiyi senin 7 sülaleni satın alır parasıyla nede olsa ucuzsunuz
    Sinirlenme şampiyon ) Sakin sabredin az sıra sizede gelecek. Slm söle boşa ticket atmasın, açılmaz sizin banlar. ) hatta yahwehi falan arayın, ağlayın biraz ) Zaten Gmler banlıcak karakter bulamadımı direk sizin clana bakıyolar, nasılsa banlanacak adam çok diye ) Yaw sizde olmasınız koca xigenon da kimi banlayacak bu adamlar )

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TheLastSun View Post
    Sinirlenme şampiyon ) Sakin sabredin az sıra sizede gelecek. Slm söle boşa ticket atmasın, açılmaz sizin banlar. ) hatta yahwehi falan arayın, ağlayın biraz ) Zaten Gmler banlıcak karakter bulamadımı direk sizin clana bakıyolar, nasılsa banlanacak adam çok diye ) Yaw sizde olmasınız koca xigenon da kimi banlayacak bu adamlar )
    Senin adınıda biliyorum Gameticarete bi göz atmamı istermisin ? İron nec iron belt , Rol +2 bunlar sana birşeyler hatırlatıyordur ? milleti dolandırmaya çalışmalar filan ? Latif di dimi isminde Siz burada beni ve clanımı küçük düşürmeye çalışmadan önce aynaya bi bakın biz nasıl bir pisliğiz diye . Sizin cürmünüz yetmez ReMaKeyi bitirmeye ! Varsa sorunu olan ventimiz belli yerimiz belli her akşam günün her saati hatta Sizleri czden çıkartmaktan yorulduk ben sadece eğlence olarak bakıyordum ama artık eğlenceden çıkartıp işi çamur atmaya kadar getirdiniz Clanımızdan ayrılan arkadaş yoktur . Sadece puma_23 Ahmet abimiz Human Oldu ( Belli Bir Süreliğine ) Onun Dışında Kadromuz Eksiksiz Oyundadır Varsa Sağlamlığımız Konusunda Endişeleriniz Clan 36 Kişiden Oluşuyor Çıkart 36 Kişi Bana Pm at Sana Söz Veriyorum Gelicem Vs'ye Ama Şimdi Sizin Oyun Bilginiz Olmadığı İçin Ve Clanınızda 6-7 Kişi Olduğu için biz 36 kişiyi nereden bulalım dahi diyebileceksiniz ... Kimsenin Karekterine Laf Atmadık Atmayız , Kimseye Dert Vermedik Vermeyiz , Ama Bizim Varlığımız İçinize Dert Olacaksa Biz Bu Oyunu Bırakana Kadar Üzülerek Söylüyorum Oyuna Girme İstediğiniz Dahi Kalmayacak Diğer Yorumlar İçin Teşekkür Ediyorum Herkeze İyi Eğlenceler Diliyorum , Hala Forumdan Banlanıp Yüzsüz Yüzsüz Fake Hesaplarla Gelip Yorup Yapıp Çamur Atmaktan Vazgeçmeyen İnsanlara Zaten Söyleyecek Sözüm Yok Malesef ...

Banned
    Nickname
    GentlemanBossTMF
    Class
    Mage
    Clan
    JustPlay
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TheLastSun View Post
    Haha Karşımda Beni sinirlendirecek adam yok. Ticket Attığı flnda yok çünkü serverda adam Sayısı çok düştü. meydanı senin gibi it köpek aldı Biz Hep Burdayız Clanımız Eksilmiyor aksine dahada Çoğalıyor Hergün 15-20k kasmaktan bıktık az clanınızı toplayın yada clanınızın kosper çarlarınız ile oyuna girin siz legal oynuyamıyorsunuz çünkü he Şeriflik için ticket atıyordunuz forumunuzda ne oldu aldınızmı 3ün 1'ini hahaha

Junior Member
    Class
    Priest
    Race
    El-Morad
    TouchMyFlame bişe belirtim yazmıssın ya 4matermatuta : OTsiders clan memberı o bizim clandan deil eski rawnesteydi ve oyunu bıraktı sanırım kafanıza tas dusse bizden bileceksiniz

Junior Member
    Class
    Priest
    Race
    El-Morad
    ayrıca birsey merak ediyorum neden hep remake den adamlar ban yiyo bunu anlamıs deillim diyolar ya bizde ilagal birsey yok diye en az 10 kişi ban yemistir sonunda da clan lideri yiyince deişmek zorunda kaldılar clan ismini

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Lithaina View Post
    ayrıca birsey merak ediyorum neden hep remake den adamlar ban yiyo bunu anlamıs deillim diyolar ya bizde ilagal birsey yok diye en az 10 kişi ban yemistir sonunda da clan lideri yiyince deişmek zorunda kaldılar clan ismini
    Burak Önce Bi Kullandıgın Nicki Değiştirip Kendini Nickini Yazarsan Sevinirim Lithaina Nicki Bana Aitti Şuanda Karektere NCS Basmışsın Zaten Forum Nickinide Düzeltirsen Sevinirim ... Şimdi Polemiğe Girmeyi Sevmiyorum Ama Madem Soruyorsunuz Madem Cevap Almaktan Aynı Şeyleri Duymaktan Yorulmadınız Tekrar Tekrar Yazayım Problem Değil.

Remake Clanı Bozulmadı Bozulmaz ...
    2006-2007'Den Bu Yana Varolan Clan Bu Güne Kadar Bozulmadı NCS Basılmadı Bugün Sadece Değiklik Yapmak İçin İsim Değiştirildi , Aksini Konuşabilecek Birisi Varsa Gelsin Yüzüme Konuşsun KANIT'lar ile ...
    Bu Serverda Sağlam Olmamızı Çekemeyenler,Bizi Sevmeyenler,Bize İftira Atan İnsanlar Yüzünden Forumu Dahi Kullanmak İstemiyor Kimse [ Burada Bir Parantez Açıyorum , Beni Şeriflikten Attırmak İstediniz Elinizdeki 10 Yıllık Geçersiz Ksclerle Başaramadınız , İftira Attınız NPT'ci Dediniz İSpat Dahi Edemediniz ki Böyle Birşeyi Yapmayacagımızı Herkez Biliyor , Krallara Çamur Attınız Bizden Kral Olmayan Adamın Yazdıgı Yazılarla Bizleri Kötülemeye Çalıştınız Başaramadınız , Şimdi Kalkmış Benim Clanıma Çamur Atıyorsun Ki Ben Kimseye Hesap Vermek Zorunda Değilim Canım Sıkıldı NCS Bastım Clana Bu Kadar Basit Varsa Derdiniz Yada Kafanıza Kalmış Soru İşareti Vente Gelirsiniz Tek Tek Yanıtlarım ...] Elinizde Kanıt Olmadan Rica Ediyorum Ne Benim Adımı Ağzınıza Alın Ne Clanımın Adını Ağzına Alın Tüm Xigenon Sizide Biliyor Bizide O Yüzden Yorulmayın Artık Eğlencenize Bakın , Bu Saatten Sonra Biz Ne Polemiğe Gireriz Nede Ağız Dalaşı Yaparız , INFERNO Olarak Biz Karus Irkında Yeni Bir Sayfa Açtık Bu Sayfayı Sizlere Karalattırmayada Hiç Niyetim Yok ! Teşekkür Ederim Herkeze Herkezin Düşüncesine Saygı Duyarım Ama Elinizde Kanıt Yokken Lütfen Birine İftira Atmadan Önce 3 Kere Düşünün 3-5 Yüzlü İnsanların Çıkardığı Dedikodularla Karşımıza Gelmeyin Komik Duruma Düşüyorsunuz Herkeze İyi Eğlenceler ...

Senior Member 4MaterMatuta's Avatar
    Nickname
    4MaterMatuta
    Class
    Rogue
    Server
    US->Xigenon
    Race
    El-Morad
    2 nizden başka avukatlık yapan yok sizede sıra gelecektir eminim ben Amele gibi harcadılar sizi,öyle milletin arkasından atıp tutuyordunuz serverde sizin clandan baska banlanan olmadı.Her pislik sizin clandada ondan birde utanmadan cıkıp buraya yorum yazmaya yüz buluyorlar işte sizin yüzünüz bu kadar -13

Banned
    Class
    Priest
    Clan
    AreYouReady
    Server
    US->Xigenon
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 4MaterMatuta View Post
    2 nizden başka avukatlık yapan yok sizede sıra gelecektir eminim ben Amele gibi harcadılar sizi,öyle milletin arkasından atıp tutuyordunuz serverde sizin clandan baska banlanan olmadı.Her pislik sizin clandada ondan birde utanmadan cıkıp buraya yorum yazmaya yüz buluyorlar işte sizin yüzünüz bu kadar -13
    senin ne yaşın tutar nede oyun bilgin buna elverir Kumda Oynamaya Devam Et Lütfen Forumda Bile Rahat Duramıyorsunuz sürekli banlanıyorsunuz daha neyin kafasını yaşıyorsun ? İllegal program kullanıyor olsak serverda ne bizi barındırırlar ne kral yaparlar ne delosu almamıza izin verirler abisi ... Sizin oyun bilginiz bu kadar işte çekekemizlikte sınır yok bizim yüzümüz ak sizin o kadar çok yüzünüz varki haklısın hala buraya gelip utanmadan yorum yapabiliyorsun Hadi şimdi git aynayı al karşına bak bak ağla
    Eski Nptci Ve K0xper Gelmiş Millete Ahkam Kesiyor Yüzsüz !

Junior Member
    Delinin teki kuyuya taş atar Bin akıllı çıkaramaz anlamadığım konu clanın ismi değişir yada hernevi ne olduysa bundan millete ne ..... noktaları anlamışınızdır umarım size arkadaşlar foruma girdiğimde baktığım tekşey burdaki konularda yapılan saçma salakca oyunu kendisine zevk die değil oyunun içine girmiş benimsemiş insanlar topluluğu görüyorum her foruma girdiğimde yazmam pek forum a bu hesapta yenidir kimsenin fake hesabı değildir burdaki yorum yapan herkezide oyunda sadece charlarını tanıyorum sadece kendi şahsi düşüncem kime ne yaptığını ne ettiğini çocukca bir eleştiriyle neden sorma veya konu açma gibi birşekilde buralarda dile getirildiğini hiç anlamdım heralde bu oyun oyun olmaktan çıkmış kişilerin şahsi bir davası haline gelmiş yani bir cafe de yan yana iki pc de oyun oynasanız bir birinizi bir oyun için gırtlaklıcak duruma gelmişiniz bence çocuğun bile yapmayacağı bir hale getirmiş bu oyun sizi ayıp arkadaşlar şunu OOOOOOOOO KAZ KAFANIZA SOKUN BU BİR OYUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN. umarım anlatabilmişimdir üstüne alınmak isteyenler alınsın çünki üstüne alınan kişiler aynı dediğim şeye girdiklerinden onlar anlamıcaklardır.

şahsi düşüncem isteyen istediğini yapar varsa bir şikayetiniz Report bölümüne yazarsınız olur biter burda 3 yaşında çocuğun bile yapmıca salakca bir dille konu altında o onu yapmış bu bunu cukmus denmez ayıp yani hepiniz yaşınızı başınızı almış kişilersiniz inanın böle bir konu açılmasa yazmıcaktım bile foruma.

Not.account yenidir forumda ilk mesaj atmamın nedeni bunla saçma bir konuyu tartıştınızı ve bu gibi şeylerin buralarda yazılamamsı lazım
    Last edited by fireas0; 05-17-2013 at 02:17 PM.

Senior Member 4AngeLs's Avatar
    Nickname
    StarOfAngeLs
    Class
    Priest
    Clan
    MiracLe
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Infractions
    1/0 (0)
    Quote Originally Posted by IClericQueen View Post
    Selamlar Öncelikle Herkeze ...
    Cevap yazıp yazmamak konusunda tereddütlerim vardı Bizim adımızı kullanan arkadaşlar genellikle bize iftira çamur vs. atan arkadaşlar oldugu için bu konununda amacı dışına çıkacagını biliyorum fakat , öncelikle şunu benimsemenizi istiyorum ki ReMaKe Clanı mage clan olarak Serverın En Sağlam Clanıdır . Tüm Xigenonda Buna Şahittir Herkezin clanı kendine güzeldir derler şimdi densizin birisi çıkıp burada benim clanım sizden sağlam diye yorum dahi atıcaktır biliyorum Sadece gülüyorum o yüzden Asıl bize inanan güvenen bizim yanımızdan eksikligini yitirmeyen arkadaşlar için Açıklama yapacagım . Öncelikle Karus Tarafında Çok Sağlam Clanlar Kalmadı Malesef Kalanların %50si K0xper - %50 si Legal (ArmyofStars,INFERNO,Neanderthals vs.vs.) Gibi Evet 2 Aydır Üst Üste Kral Çıkartıyoruz Clanımızdan Bu Clanımızın Karus Tarafından Ne Kadar Sevildiginin Yahut Karus Irkının Bizlerden Hoşnut Olduğunu Gösterir . ReMaKe Clanı Hiç Bir Zaman Bozulmadı Bozulmaz . Yeni Çıkan Clan Name Change Scrol İle İsim Değiştirme Kararı Almıştık Fakat Güzel Bir İsim Bulamadık Bunun Sonucunda Yıllardır Varlığını Sürdüren ReMaKe Clanının İsmini İNFERNO Olarak Güncelledik . Ben Şahsım Adıma Ön Gördüğüm Düşünce Yeni Bir isim yerine eski devam ettirmekti fakat Yenilik İyidir Cümlesiyle Yola Çıkarak Ortak Karar ile Varlığımızı INFERNO İsmi ile yolumuzu sürdürmeye karar kıldık . Ailemiz Dağılmadı Hala Eski Oyunculardan Oluşmakta Hala Sağlamlığını Sürdürebilecek Güçte Yolumuza Devam Ediyoruz . Bizim Yanımızda Olan Arkadaşlara Sonsuz Teşekkürlerimizi Bir Borç Biliriz Hiç Bir Zaman Bizleri Yanlız Bırakmayan ArmyOfStars Ailesine Kardeş Clanımıza Varlıklarından , Yanımızda Bulunduklarından Dolayı Teşekkür Ediyorum Bu Varlığı İlelebet Sürdürmek İçin 2 Tarafından Elinden Gelenin Fazlasını Yaptıgını Ve Yapacagına İnanıyorum , Bu 2 Clan Varoldukca Bizleri Çekemeyen Dağıtmak İsteyenler Olacaktır Ellerinden Geleni Ardlarına Koymamalarını İstiyorum Biz Hala En Büyüğüz Biz Hala En Güçlüyüz !

ReMaKe Clanının Varlığı INFERNO Olarak Devam Edecektir Bunun Altında Art Niyet Arayan Arkadaşları Tekrar Tekrar Kınıyorum !
    Ve bi arkadaşın yorumu gözüme çarptı her ay yeni bir clan diye yorum yapmış yorumu için teşekkür ediyorum nickini bilmiyorum fakat ReMaKe Clanı 2007'Den Bu Yana Hala Aynı İsimde Yoluna Devam Ediyor Sen Sanıyorum Bu Serverda Değildin Yada Yeni Geldin
    Not: Sizlerden Tek Bir Ricam Var Yorum Yapacak Olan Arkadaşlar Fake Hesaplarla İle Yorum Yapmayın Kendinizi Tanıtın ki Herkez Herşeyi Görsün...Çamur Atmak Kolaydır Ama Unutmayın O Çamurdan İlk Sizlerin Elleri Kirleniyor ...
    +2156221151 yorumları okuyorumda millet aglanıcak haline guluyor
    O camur atmaya calışanlar bizim clanların yanından gecemeyecek kadar acizler bizleri bilen bilir bizede onlar yeterde artar bile