Results 1 to 1 of 1
    Banned
    Infractions
    1/0 (0)

Dokunamazsınız....

GM ve MOD. Arkadaslar Sözlerim İçin Kusura Bakmayın....Ama Eğri Oturup Doğru Konuşmamız Lazım.... İnsanlara Kurallar Kurallar Diyorsunuz...Forum Kurallarını Hepimiz Biliyoruz.... Ve Inanın Artık Sınırlenmeye Baslıyoruz....Ve Farkettıysenız Buna Ragmen Saygımızı Kaybetmiyoruz...Konulara Bakıyorum Baslıklara Bakıyorum...Sizlere Sorular Yoneltıyoruz Sorunlar Yoneltıyoruz Sıkıntılar Bıldırıyoruz.... Bunları Umursamaz Bır Sekılde Okuyup Gecıyorsunuz.... Daha da Kotusu Kımı Konuları Verılen Cevaplar Bızlerı Tatmın Etmemesıne Ragmen Kapatıp Kılıtlıyorsunuz.... GM ya da MOD. Olmanız Sızlere Bu Hakkı Vermez...Artık Şunu Anlamanız Lazım.... Bizler Sadece Müşteri Değil Oyuncuyuzda...Yani Oyuna Para Vermemizin Sebebi Koyunluk Değil Zevk Almak... Fakat Sizin Kararlarınız Sizin İnsiyatifleriniz Ve Sizin Eksiklikleriniz Bizim Zevkimizi Öldürüyor....Ve Bunu Israrla Söylememize Rağmen Anlamazlıktan Gelmeniz Sinirlerimizi Bozuyor...Yanı Anlayacagınız Bu Forumlar Bız Oyuncularındır...Sızlerın "Keyfı" Kararlar Verıp Uygulayacagınız Yerler Degıldır... Sızlere Yalakalık Yapan Insanları Koruyup Kollayacagınız Yer Degıldır.... Sımdı Herkese Soruyorum ve Bır Cevap Istıyorum Arkadaslar...GM ve MOD. Arkadasların Iyı Nıyetlerıne Ben de Inanıyorum...Fakat Yaptıkları Islerı Dogru Yapmadıklarını Eksık Yaptıklarını yada [Kımılerı Icın] Bastan Savma Yaptıklarını Dusunuyorum... Benımle Aynı Fıkırde Olan Ya da Olmayan Butun Arkadasların Konunun Altına Fıkrını Yazmalarını Rıca Edıyorum..... Cunku:

Oyunda Illegal Bıtırılemıyor....

Oyunda Adaletsızlık Bıtırılemıyor....

Oyunda Sıkıntılar Gıderılemıyor....

Ve Oyunla Ilgılı Yeterınce Destek Gordugumuz Hıssettırılmıyor.....

Fıkırlerımı Acıkladım.... Eger Adaletın Kaynagında Elestırıyı de Hazmetmek Kabullenmek Olduguna Inancınız Varsa Konuya Devam Edılır.... Yok Eger Konu Kılıtlenecek Olursa Iste O Zaman Adalete Ve Esıtlıge Olan Inancınız Anlasılacaktır....

Direne Direne Kazanacağız....

Herkese Iyı Oyunlar Dılerım...

Saygılar....

#DirenLegal
    Last edited by madethernal31; 07-23-2015 at 05:28 PM.

Tags for this Thread