View Poll Results: Wall var mı sizce ?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • wall bence

3 23.08%
  • wall değil

10 76.92%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Lightbulb Wall diyenler 1 demeyenler 2 nedeni ile yazsın lütfen !!!

bence neden wall
    1- ilk adamı oldurunce mouse cok hızlı bı sekılde A ara yola kayıyor ! nedeni 2. adamın ordan geliyor oluşu olabilir mi
    2- ılk adam oldukten sonra A trapta adam gözukmuyor !!!
    3- a traptan adam gelmeden once guzelcene sıkmaya baslıyor !!!
    4- son adamın ölüşü ve mouse hareketleri şüphe uyandırıyor !!!

Not: bazı ayarsız arkadaslar loglara bakılsın demış... Neden video cekıyorsun diye ... Cevap net Video ile gorusunu desteklersin ve bariz adamınız duvar izliyor kardesimmm...

Last edited by BFA|DeatHunteR; 07-22-2015 at 01:33 AM.

yorumlarınızı beklıyorum
    Last edited by BFA|DeatHunteR; 07-22-2015 at 01:33 AM.

Member CrusherTR's Avatar
    Nickname
    CrusherTR
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    XGame eSports Club
    Server
    KO -> Athena
    Race
    El-Morad
    Bunların hiç biri hack belirtisi değil.

Görmediği adama ses kasarak yalaştığını anlayıp sıkabilir.
    Mouse dpi'ı yuksekse adamı aldıktan sonra rahatlama refleksi olarak hızlıca kayabilir.
    Ölen adamın gozukmemeside oyunda bazen oyuncuların görüşünü engellicek yerlerde oluyor bug gibi bişey herkesin başına geliyor.

Adam gayet temiz görünüyor.

teşekkurler ...

Junior Member
    Bende ses kasıyorum ama hiç bi zaman adam çıkmadan duvarı taramadım

Senior Member myzweekend's Avatar
    Nickname
    Contemp
    Clan
    Auxilla Gaming e-Sports Club
    Birçok fps oyununda şahit olduğum bir durum bu ses kasan çoğu kişi adamin geldiğini anlayınca sıkarak çıkabiliyor buda kesin alırım düşüncesiyle yaptığı birşey CrusherTR'a katiliyorum bunlarin hiçbiri hile belirtisi değildir.

iinQ bizim klan üyemizdir.

Kolay Gelsin.

Auxilla Gaming Klan Lideri ( Contemp )

98 den beri cs oynuyorum auxilla cs desen ses kasma d2 de sen a baseden bosluga atladıgın anı dahi sana soyleyecek hangı yone gıttıgını soylecek bırıyım merak etme ... arkadas ıcın ses kasma dedınız eywallah dedım sesı son ses actım sadece sılah ve ayak hareketleri icin...
    Yalnız...
    1- phantomersta ateş edersenız yerınız gozukur... adamın yerı gozukmemekte kı ordan gecen adamı clan ts de rakıp takımda olan adamların izlemekte ve adam yuruyor... zıplasa sesi duyar ve sıkar... ama zamanlama tam cıkıs anında dırek adama vuruyor... suphelı geldı...
    2- 3. adam iinQ ' e göre anlatcam tararken sagdakı kutuya yaslanıyor ve nedense o sırada ıng o kutuyuda tarayıp sonra adamın oldugu yerı dırek tarayıp adamı alıyor...
    3- ses kasma demıssınız... a trapa ctrl basılı halde gıttım baska bı oyunda ıng dırek pusu attıgım yerı tarayarak cıktı... hadı bu adamlar yuruyor ses kasıyorda ctrl ile etrafa ates dahi etmeyen adamın yerını tarayarak cıkmak nedir...

sonuc olarak crusher senlede auxila ile de cok karsılastım oyunlarda ... ama bu adamın hareketlerı cok suphelı... geldi... gmlerde video cekmemızı ıstemıstı bende attım olay bundan ıbaret... benım gorusum net...

bu adam duvar izliyor... ve ufak bi not crusher dpi 3500 benım mouse ta ve boyle bı donusu omru billah yapamadım ....

Senior Member
    Selam, videoya bakınca (nick görmemişdim) kendimi zannetdim, korktum banlanırım diye. Çünkü oyun adı vermiyorum bu yüzden banlanmışdım hile diye... Silahda aynı ben ve dün böyle bunun gibi bende adam öldürmüştüm...

Dostum bu adam hile falan değil, bende bazen böyle şansa kill ala biliyorum.. Belki o şansa almadı ama demek istediğim, insanda bazen hiss vardır.. Sizi bilemem ama bende bazen ola biliyor. Yani misal dönünce birden sıkıyorum adamı görmesem bile ama bazen denk geliyor. O yüzden hile demek ayıp olur. Umarım anlamışsınız, iyi oyunlar.

Junior Member iinQ's Avatar
    Nickname
    inQ

My Setup:

Intel® Core™ i3-3220 Processor (3M Cache, 3.30 GHz)
    ASUS Z77-A Intel Z77 Soket 1155 DDR3 2400MHz(O.C.)
    KINGSTON 8 GB 1600MHz DDR III HyperX
    WESTERN DIGITAL 3.5''1TB 7200RPM
    GeForce GTX 550 Ti
    SAMSUNG DVD-RW 24X
    THERMALTAKE Siyah 500W

Gaming Setup:

ASUS 24" VG248QE
    Razer DeathAdder 2013
    Razer Goliathus Speed Edition
    Steelseries Apex RAW
    Siberia v2 Illuminated

Member JustWatchDDD's Avatar
    Nickname
    3DQXJ
    Sameti yani iinQ diğer oyunlardan iyi tanırım. Kessinlikle İllegal bir program kullanmıyordur. Adam orda çömelerek ses kasıyo, adam traptan hayvan gibi koşarsa olacağı budur. İyi Oyunlar..
    XGame eSport Club
    3DQXJ

Tags for this Thread