Results 1 to 6 of 6
    Banned
    Infractions
    1/0 (0)

Yetti Artık!!!!

Evet Başlıkta da Dediğim Gibi Yetti Artık!!! Bu Yanlı Tutumunuz Yetti Artık!!! Neden mi Bahsediyorum??? Herkes Forumda ki "CSW Aly Klan kendi arasında kale el değiştiriyor" İsimli Başlığı İncelesin!!!! Onlarca Oyuncunun Charı Soyuldu!!! Hiçbirşey Yapmadınız!!! Onlarca Oyuncu Gereksiz Yere Bann Yedi!!! Hicbirşey Yapmadınız!!! Onlarca İllegal Oyuncu Var Şikayet Edilen Hicbirşey Yapmadınız!!! Ve Başlıkta da Göründüğü Gibi CSW Aly Clan Kendi Arasında Kale El Değiştiriyor!!! Krisltali Kesmek İcin Bug Kullanıyorlar!!! Bug Ispatlanıyor!!!! Oyuncular Bann Yiyiyor Sonra Ne Hikmetse Oyuncuların Bann ı Acılıyor!!!! Neden??? Evet Bir Acıklamanız Var mı Neden?? İyi Niyetle Veya Kotu Nıyetle Oyun Bug ı Kullanmak Bann Sebebıdır!!! Evet Sayın @ScORp_LiON Sayın @ShadowChaser @by:Caner @AndrePaul Oyunculara Hangı Yuzle Hangı Acıklmayı Yapacaksınız??? Eger Bırazcık Utanma Duygunuz Varsa Forumda Acık Bır Sekılde Yazar Ve Bırakır Gıdersınız!!! Burada Kalkıp Bu Islerı Yapmak Cok Zor Ve Cok Yogun Ahkamları Kesmek Yerıne Oyun Bugg ı Kullandıgı Ispatlanan Oyuncuların Bannlarının Neden Acıldıgını Acıklamaya Mecbursunuz!!! Hayır Vazgectım Bunu Acıklamaya Mecbur Degıl Bannlamak ZORUNDASINIZ!!! Ayıptır Rezıllıktır Utanmazlıktır Bunlarca Oyuncunun Hakkını Yemektır Yaptıgınız!!! Kım Ne Cıkarı Oldugu Icın Acaba Hangı Sebeplerden Dolayı Illegal Olan Oyuncuların Bannını Acıyor????Yettı Artık Terbıyesızlıgınız!!!!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Hepimizden nefret ediyor gibisin

Banned
    Infractions
    1/0 (0)
    Yıllar Önce Oynuyordum Bu Oyunu...Yıllar Sonra Dönmeye Karar Verdim...Ve Farkettiğim Şu Oldu...Oyunda Para İçin Yapılmayan Rezillik Kalmamış...Fakat O Zamanlarda Şu Vardı...Yetkılılerın GM lerın Admınlerın Kım Oldugunu Bılmezdık...Eksik Veya Fazla Bırseyler Yaparlardı.... Fakat Bu Kadar Rezıllıge Musade Edılmezdı....Bız Zamanında Server da +8 Hell Breaker Gorduk mu Olaydı...Fakat Su Anda Oyun Buralara Geldıyse Bırılerının Para Sevdası Yuzunden...Bunu Gectım..Barı Oyuncuların Emeklerıne Saygı Duyulsun Dıyorum...Aksıne Ne Kadar Rezılce Oynarsan Bu Oyunu O Kadar Ön Plana Cıkıldıgını Goruyorum....Sence Yanlıs mu Bu Dusunduklerım.... Basitini İstermisin...Bak Gecen Gun Abımın Charı Hapıse Dustu...Neden Bılmek Istermısın??? Maden de....Illegal Oldugu Icın Sıkayet Edıldı...Kımın Sıkayet Ettıgını Bıle Bılıyorum...Cunku Pc nın Basındaydım...Elle Kasıyordum Adam Sırf Madende kı Charların Nıckını KSC Almak Icın Oralarda Dolasıp Durdu...Pc Basındaydım Dıyorum Cunku Adama Pm Attım....Bır Problem mı Var Dıye....Buna Emınım...Ve Sonra Kapattım... Bır Kac Saat Sonra Eve Gelıp Baktıgımda Hapısteydım...Bunun Icın Tıcket Bıle Atmadım...Cunku Bug Kullanan Insanların Bannlarını Acmakla Ugrastıkları Kadar Bıle Ugrasmayacaklardı...Bu Yuzden Degmezdı...anlıyormusun Sımdı Nefretın Sebebını???Ben Artık Hakkıyla Oynaynaların Haklarının Yenmesınden Vazgecılmesı Gerektıgıne Inanıyorum....Haksızlık Yapanların Yanlarında Olacaklarına Bıraz Karsılarında Olsunlar Dıyorum... Sence Yanlıs mı Dusunuyorum???

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    İlginç bir konu .

Banned
    Infractions
    1/0 (0)
    Evet İlgin Hatta ve Hatta Rezillik ve Artık Cıkarcılık Kokan Bir Konu!!! Kesınlıkle Katılıyorum Sana...

Banned
    Infractions
    1/0 (0)
    Konu Günceldir!!!!

Tags for this Thread