Results 1 to 8 of 8
    Member _HaYaLeT_'s Avatar
    Nickname
    LadyHeraCz
    Class
    Priest
    Clan
    MostNew
    Server
    Athena
    Race
    Karus

Herkese İyi Oyunlar

Adım Şahin Yaşım 32 İnş. mühendisiyim evli 7 yaşında bir çocuk babasıyım Takribi 8-9 senedir Ares Server de Çeşitli Karakterlerle Oynadım Oyun içerisinde Çok Arkadaşım Yada Kardeşim Oldu Lakin Son Zamanlarda Ağır Küfürler İşittiğim İçin Bu Oyunu Bırakma Kararı Aldım Biz Namusumuzu Sokakta Bulmadık En Güzeli Katil Olmadan Oyunu Bırakmak Beni Seven tanıyan Herkese Teşekkür Ederim Saolun..

Member yambooys1's Avatar
    Class
    Warrior
    Clan
    CQuAAllMy
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    şikayette bulunabilirsiniz bunun için kanıtlı resim ve hangi karakter cins karus human ve büyük bir şikayette edebilirsin bizim bir arkadaş etmişti adam baya bir ban yemişti

çünkü oyunda saygı denen birsey kalmamış ve küfür kim etmişse zaten kosper anlaşılır ve sana tavsiyem büyük bir şikayet bulunabilirsin ve chaet rebort atabilirsin

ares güzel server diyorlar ama bunun gibi işe yaramazlar bu servere mahvetiyorlar areste hiç oynamadım
    Last edited by yambooys1; 05-15-2013 at 09:08 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by _HaYaLeT_ View Post
    Adım Şahin Yaşım 32 İnş. mühendisiyim evli 7 yaşında bir çocuk babasıyım Takribi 8-9 senedir Ares Server de Çeşitli Karakterlerle Oynadım Oyun içerisinde Çok Arkadaşım Yada Kardeşim Oldu Lakin Son Zamanlarda Ağır Küfürler İşittiğim İçin Bu Oyunu Bırakma Kararı Aldım Biz Namusumuzu Sokakta Bulmadık En Güzeli Katil Olmadan Oyunu Bırakmak Beni Seven tanıyan Herkese Teşekkür Ederim Saolun..
    güle güle abisi

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oncelikle hakkinda hayirli olsun. Kufur ne yazik ki bu oyunun en buyuk sorunlarindan birisi ve kolay kolay da cozulecege benzemiyor. Aslinda bizler ne kadar yasak koysak, ne kadar ceza versekte aslinda bu toplumun genel yapisi ve egitimiyle ilgili birseydir. Bu oyunda gercekten cok saygili, oyunu hakkiyla oynayip cok efendi kisilerle tanistim, bir cogu mesleklerinde ileri seviyede belli bir kariyere ulasmis kisiler. Tabii ki birde baska bir kare var, o da oyunu oynamak icin degil de baskalarina oynatmamak icin oyuna girenler. Bunlar bildiginiz gibi egitim seviyesi ya cok dusuk ya da egitim almissa bile kendini yetistirememis, ciddi psikolojik sorunlari olan kisiler vb. ya da ergen olarak isimlendirdigimiz oyuna girip saga sola kufurler ederek asarim keserim olayina giren genc kardeslerimiz. Normalde bu kisilerin karsina gecip sana kufur edebilecegini saniyor musun? Tabii ki hayir. Keske bu kisileri tespit edip devlet destegi ile doktor gozetiminde tedavilerini yaptirabilseydik ve yarim kalmis gelismelerini tamamlamalari saglayabilseydik ama ne yazik ki bu da cok mumkun gibi gorunmuyor. Allah hepsinin yardimcisi olsun.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Hakkında hayırlısı şahin ünlü bi filozofun da dediği gibi "K.O bırakılmaz ara verilir."
    Bu arada Haluk bey şu "gökhanabiwashere" tayfasına forum için ip ban atılamıyormu ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mertal View Post
    Hakkında hayırlısı şahin ünlü bi filozofun da dediği gibi "K.O bırakılmaz ara verilir."
    Bu arada Haluk bey şu "gökhanabiwashere" tayfasına forum için ip ban atılamıyormu ?
    Onlarin hemen hemen tum forum hesaplarini suresiz banladik fakat bildiginiz uzere modeme reset atildiginda ip adresi degistigi icin bu ise yaramayacaktir. Konuyu acan arkadasimizin sikayet ettigi ve benimde bahsettigim kisilerin arasinda bu grupta var. Forum kurallarini ihlal ettikleri anda yeniden banlanacaklardir. Sherifflik sistemi aktif oldugunda ne yazik ki ben yine sheriffim ne yazik ki yi onlar icin soyluyorum cunku hapisten cikacaklarini hic dusunmuyorum. Ss'lerinden bazilari bilgisayarimda duruyor aslinda bunlari cheat reports sekmesinde yayinlayarak suresiz banlatabilirim ama onlarin legal oyunculari expe yatirirken aldiklari hazzi bende hapise atarken yasamak istiyorum

Bu arada o filozof ben miyim

Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by gokenabiwashere View Post
    güle güle abisi :d
    Beynimi kaybettim, hukumsuzdur.
    Last edited by ScORp_LiON; 05-18-2013 at 03:49 PM.

Banned
    Server
    US->Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Onlarin hemen hemen tum forum hesaplarini suresiz banladik fakat bildiginiz uzere modeme reset atildiginda ip adresi degistigi icin bu ise yaramayacaktir. Konuyu acan arkadasimizin sikayet ettigi ve benimde bahsettigim kisilerin arasinda bu grupta var. Forum kurallarini ihlal ettikleri anda yeniden banlanacaklardir. Sherifflik sistemi aktif oldugunda ne yazik ki ben yine sheriffim ne yazik ki yi onlar icin soyluyorum cunku hapisten cikacaklarini hic dusunmuyorum. Ss'lerinden bazilari bilgisayarimda duruyor aslinda bunlari cheat reports sekmesinde yayinlayarak suresiz banlatabilirim ama onlarin legal oyunculari expe yatirirken aldiklari hazzi bende hapise atarken yasamak istiyorum

Bu arada o filozof ben miyim

doğru söylüyor ama ben 4 sene ara verdim en dandik döneminde başladım bende bir tuhafım