Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Senior Member
    Quote Originally Posted by FuumaThorondor View Post
    Server listesinde Asgard (New Server) yazarken önümüzdeki hafta oyuncu olmamasından dolayı bu Gaia ile birleşecek senin mantığınla bakarsak buda garip bence
    ^^ Güzel yakaladı ^^

Senior Member Kokkam0's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Titan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mrthekidd View Post
    açıkçası yeni server gelse de bir işe yaramayacağını yine +8lerin iron set +1lerin havada uçuşacağını yine oyunun ilk gününde buju +8in 250m olacağını bilen birisi olaraktan yeni server'ın gelmesini sadece destandaki koxper ve piyasa manipülasyoncularının yeni server'a akın akın geçmesini ümit etmek üzere istiyorum. Destan'da her itemin piyasası ile oynuyorlar, +3 fr 13gb +2fr 9gb, +3imir 8-9 gün önce 480den satıldığını biliyorum 5-6 arası imirler piyasadan çekilince 9 oldu piyasası şimdi 6-7(bunu yapan kişi ile konuştum "insanlar bu kadar salak olmasaymış onlar alırlarsa biz de satarız, piyasası ile de oynarız" demesiyle sonuçlanan bir konuşmamız oldu) ve bu adamın oyun ile hiçbir ilişiği yok adam sadece duygusal(!) tarafında işin(bana dediği şey: "kardeş bak şimdi bizim de harcamalarımız var anlıyorsun?" idi), +8 woe 8den buy varken 550ye çektiler şimdi de sanırım artacak piyasası çok ucuzdan toplamışlar aynı kişiler woe'yi duyduğum kadarıyla(biz de woe'yi ederinden satmaya çalışalım 10 gündür...) ha bir de lr codex 15 gb iken 3 gün içinde 6ya düşürüldü şuan pazarda gani gani var ve onlar da toplanıyor onları da yükseltecekler yani birkaç gbsi(!) olan kişi bu destanda pazarın canına okudu. Yeni server gelince gemiyi ilk terkeden fareler gibi onlar ve koxperlar gidecekler.

imzamı atarım buna !!!

Banned
    Nickname
    Operator
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Orion
    Race
    El-Morad
    Yeni server isteyenlerin illegaller olduğu kesin ve açık zaten postlarada bakacak olursak 3 5 8 gibi forumla oyunla alakası olmayan kişilerin basit baskıları olduğunu göreceksiniz..

Aslında açacaklar yeni serveri yeni serverin item gb sini satan sitelerin karakterlerini ilk günden başlayacaklar banlamaya alanıda satanıda bakın bakalım yeni serverde kim kalıyor.

Gaiadaki oyuncu sayısı daha fazla çıkmazsa ben bişi bilmiyorum.

Ama yapacak yönetim nerde?

Herkes tarafından biliniyor ki GB item satış siteleri + illegalizm + oyun iç içe burda biri olmazsa diğeri olmaz diğeri olmazsa alım satım olmaz..

Bu döngü kırılmadığı sürece ne yeni serverler biter ne illegalizm..
    Last edited by adlitakip; 07-14-2015 at 08:21 PM.

Banned
    Nickname
    RodimusPrime
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    PartyNeverEndS
    Server
    KO -> Orion
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    +1 yeni server gelsin

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Yeni server gelecek mi konusu açanlar forumdan uzaklaştırılsın diye anket isteyeceğim yakında ...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Dragon box ve monster staff gibi çok değerli itemlerin çıktığı kutular olduğu sürece yeni açılan her server 3 ay içinde eskiyecek.Dragon box ve monster staff kaldırılmalı en azından ilk 3 aylığına olsa bile yada utc itemleri +8 değilde +3 atmalı

yeni server up

orionda karakter dizicektim ancak herkez +9 destanda bu kadar +9 item yok iddaya girerim ama genede yeni server gelmemeli oyunun dengesini bozuyor gelirsede oynarız

Senior Member Kokkam0's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Titan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mrthekidd View Post
    açıkçası yeni server gelse de bir işe yaramayacağını yine +8lerin iron set +1lerin havada uçuşacağını yine oyunun ilk gününde buju +8in 250m olacağını bilen birisi olaraktan yeni server'ın gelmesini sadece destandaki koxper ve piyasa manipülasyoncularının yeni server'a akın akın geçmesini ümit etmek üzere istiyorum. Destan'da her itemin piyasası ile oynuyorlar, +3 fr 13gb +2fr 9gb, +3imir 8-9 gün önce 480den satıldığını biliyorum 5-6 arası imirler piyasadan çekilince 9 oldu piyasası şimdi 6-7(bunu yapan kişi ile konuştum "insanlar bu kadar salak olmasaymış onlar alırlarsa biz de satarız, piyasası ile de oynarız" demesiyle sonuçlanan bir konuşmamız oldu) ve bu adamın oyun ile hiçbir ilişiği yok adam sadece duygusal(!) tarafında işin(bana dediği şey: "kardeş bak şimdi bizim de harcamalarımız var anlıyorsun?" idi), +8 woe 8den buy varken 550ye çektiler şimdi de sanırım artacak piyasası çok ucuzdan toplamışlar aynı kişiler woe'yi duyduğum kadarıyla(biz de woe'yi ederinden satmaya çalışalım 10 gündür...) ha bir de lr codex 15 gb iken 3 gün içinde 6ya düşürüldü şuan pazarda gani gani var ve onlar da toplanıyor onları da yükseltecekler yani birkaç gbsi(!) olan kişi bu destanda pazarın canına okudu. Yeni server gelince gemiyi ilk terkeden fareler gibi onlar ve koxperlar gidecekler.

Bunu okusun herkes !!!!!

Junior Member
    Nickname
    XPri
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aytugcatal01 View Post
    temmuzun son haftası gelecek
    Bende Temmuzun son haftası gelicek diye duydum Hatta Şuan Gmlik yapan birinin azından