Results 1 to 5 of 5

Arkadaşlar oyuna tam girecekken atiyor yardim

ARKADAŞLAR OYUNA TAM GİRECEKKEN ATIYOR KARAKTER DEĞİŞTİRDİM BAŞKA PC DE DENEDİM BAŞKA HESAPTAN GİRDİM BİR YOLUNU BULAMADIM Microsoft Visual C++ 2008 Service Pack 1 Yeniden Dağıtılabilir Paket (KB2538243) BUNLARI BİLE TEKRAR YÜKLEDİM YARDIM LUTFEN

Senior Member
    Nickname
    Touareg
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Vendetta
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Aynı ID ile başka servere giriş yapınca problem çözülüyordu denedin mi?

yok arkadaşım yine aynı bütün serverları denedim

Senior Member
    Quote Originally Posted by altinibrahimm View Post
    ARKADAŞLAR OYUNA TAM GİRECEKKEN ATIYOR KARAKTER DEĞİŞTİRDİM BAŞKA PC DE DENEDİM BAŞKA HESAPTAN GİRDİM BİR YOLUNU BULAMADIM Microsoft Visual C++ 2008 Service Pack 1 Yeniden Dağıtılabilir Paket (KB2538243) BUNLARI BİLE TEKRAR YÜKLEDİM YARDIM LUTFEN
    Datalar yüklendikten sonra tam karakter gözükecekken atıyorsa Fauwk'un rehber bölümünde bu sorunun çözümüyle ilgili bir konu var konu linki -> Giriş Sorunu

Sorunun çözümü:

Quote Originally Posted by Fauwk View Post

Karakter giriş eklentisi yüklenirken oyundan atıyorsa eğer,

2 kanallı serverda oynuyorsanız eğer, öncelikle 2. kanala girerek karakteri folk village ye bırakın ve oyundan çıkın. Daha sonra 1.kanala girerek karakterinizi maradon bölgesine kadar yürüyerek götürün fakat kesinlikle town atmayın. Maradon bölgesinde pazar ve gateler kısmını bir müddet dolaşın. ( 15dk ) 15 Dk lık süre içerisinde gate leri kullanmayın ve town atmayın. Eğer 2 kanallı bir sunucuda oynamıyorsanız,

İmkanınız var ise karakterinize başka bir bilgisayardan giriş yapın karakterinizi folk village'e geçirin ve çıkış yapın daha sonra problem yaşadığınız bilgisayar ile giriş yapın bu sefer girişte sıkıntı yaşamayacaksınız fakat sakın town atmayın! Karakterinizi yürüterek maradon pazar alanına getirin 15 dk bu alanda kalsın karakteriniz, pazar alanını gezin sorununuz ortadan kalkacak. Bu süreç içerisinde gateden geçiş yapmayın yada town atmayın aksi taktirde kullandığınız bilgisayar ile tekrar girişte problem yaşarsınız.

eyvallah arkadaşım halloldu sağolasın