Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42
    Senior Member ErrorMacro's Avatar
    Sen hiçbir şeyin olacağına ihtimal vermiyorsun ama hesabının üzerinden geçmeyen item kalmamış. Ne diye köprü vazifesi görüyorsun anlamadım.
    Telefon numarana kayıtlı başka bir hesap her zaman sıkıntı yaratır.
    -We are Many, You are but One!

Junior Member
    aynı zamanda ScORp_LiON detaylı inceleme diyorsun sosyalpaylaşım sitelerindeki gönderilerinizin altında ben daha hiç olumlu yoruma rastlamadım.Herkes dert yanar olmuş.kendi hesabım sahte facebook sayfasının reklam vermesiyle soyulduğunda biz sineye çektik neden yine biz haksızız, çünkü uyanık olmak zorundayız sahte facebook reklamı veren sahte sayfanın sahipleride eminim şuan mükemmel bir tatilin keyfini çıkartıyorlardır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ErrorMacro View Post
    Sen hiçbir şeyin olacağına ihtimal vermiyorsun ama hesabının üzerinden geçmeyen item kalmamış. Ne diye köprü vazifesi görüyorsun anlamadım.
    Telefon numarana kayıtlı başka bir hesap her zaman sıkıntı yaratır.
    Sanırım konunun uzun olması sebebiyle biraz yanlış anladın.Ben köprü vazifesi görmüyorum ve geçmeyen item derken neyi kastetdiğini anlamadım?Kapatılan hesabıma bahsedilen itemler gelen cevaplardada söylendiğini göreceksin kesinlikle girmemiş.O bahsedilen hesaplardan hiç bir ticaret yapılmamıştır.ismini bile bilmedğim hesabımla aynı zamanda kayıtlı olan başka bir hesap bedelsiz item almış.Telefonuma kayıtlı başka bir hesap sıkıntı yaratma ihtimali var evet.ama bu cümleyi kurup kestirip atmak biraz mantıksız olur .benim tüm hesaplarıma otp yapmam mümkün değil ve hatırlamak zorunda olduğumu düşünmüyorum.Eğer bahsedilen hesapda çalındıysa bunu oyunun yöneticilerinin basit bir şekilde anlaması ve düzeltmesi gerekir

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by musa9xe1 View Post
    aynı zamanda ScORp_LiON detaylı inceleme diyorsun sosyalpaylaşım sitelerindeki gönderilerinizin altında ben daha hiç olumlu yoruma rastlamadım.Herkes dert yanar olmuş.kendi hesabım sahte facebook sayfasının reklam vermesiyle soyulduğunda biz sineye çektik neden yine biz haksızız, çünkü uyanık olmak zorundayız sahte facebook reklamı veren sahte sayfanın sahipleride eminim şuan mükemmel bir tatilin keyfini çıkartıyorlardır.
    Sahte sayfaları Facebook kapatıyor ama yenisinin açılması 1dk'yı bulmuyor ve sponsorlukla tanıtım yapıyorlar. Aslında yapılması gereken şey çok basittir, Knight Online sayfasını beğeniniz ve bunun haricinde gördüğünüz hiç bir Knight Online sayfasına giriş yapmayınız. Ben Knight Online sayfasını beğenmek zorunda değilim de diyebilirsiniz. O zaman bilgilerinizi hiç bir yerde paylaşmayacaksınız. Nttgame sizden asla bir siteye girip ödülünüzü aktive etmenizi istemez ya da sizden bilgilerinizi istemez. Resmi portal haricinde hiçbir yere kesinlikle id ve şifrenizi yazmayınız, gerekirse portalı sık kullanılanlara ekleyiniz ve sadece oradan giriş yapınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member MONAL's Avatar
    Nickname
    Mustafa Narin
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    IDostLaR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sahte sayfaları Facebook kapatıyor ama yenisinin açılması 1dk'yı bulmuyor ve sponsorlukla tanıtım yapıyorlar. Aslında yapılması gereken şey çok basittir, Knight Online sayfasını beğeniniz ve bunun haricinde gördüğünüz hiç bir Knight Online sayfasına giriş yapmayınız. Ben Knight Online sayfasını beğenmek zorunda değilim de diyebilirsiniz. O zaman bilgilerinizi hiç bir yerde paylaşmayacaksınız. Nttgame sizden asla bir siteye girip ödülünüzü aktive etmenizi istemez ya da sizden bilgilerinizi istemez. Resmi portal haricinde hiçbir yere kesinlikle id ve şifrenizi yazmayınız, gerekirse portalı sık kullanılanlara ekleyiniz ve sadece oradan giriş yapınız.
    ustam 1 rapor daha var 2 dak bir el atarmısın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    mükemmel aydınlattın beni çok teşekkür ederim ya.Bence ''nttgame o tarz hırsızlıkları çözmek ve adaleti sağlamak için elinden geleni yapar, oyuncusunu kaybetmez'' desen daha yerinde olurdu.demekki pek önemsenmiyor öylemi?ve kurduğun cümleler şu tarzda ''Hoşuna gitmiyorsa, gitme boşuna'' ''zormu geliyor oynama kardeş?'' ben bu şekilde algılıyorum.begenmek zorunda değilsiniz ne demek abi böyle kılıflar bence hiç yakışmıyor.ben bu oyunu oynuyorsam tüm yenilikleri anında görmek istiyorum.Hırsızlarda sayfa açmış begendiğim için suçlumuyum?senin burda o tavrı sergilemen o siteyi yapanın haricinde maduruda 1 adım geriye göndermene sebeptir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by MONAL View Post
    ustam 1 rapor daha var 2 dak bir el atarmısın.
    dostum yanlış anlama beni ama senin rapor etmen oyundaki illegallikleri söylemen senin hesabının açılması için pek bi yarar sağlamayacaktır.

Nickname
    Mustafa Narin
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    IDostLaR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    dostum yanlış anlama beni ama senin rapor etmen oyundaki illegallikleri söylemen senin hesabının açılması için pek bi yarar sağlamayacaktır.
    Yanlış anlaşılacak birşey yok usta. hesabım zaten gitti güme. ben yöneticiyi gerdüğü her yerde hatırlatmak istiyorum. ScORp_LiON bu yöneticiye özelden msj ile ulaşamadığım için genelde hangi konu olursa olsun alıntı yaparak ulaşmaya çalışıyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by MONAL View Post
    Yanlış anlaşılacak birşey yok usta. hesabım zaten gitti güme. ben yöneticiyi gerdüğü her yerde hatırlatmak istiyorum. ScORp_LiON bu yöneticiye özelden msj ile ulaşamadığım için genelde hangi konu olursa olsun alıntı yaparak ulaşmaya çalışıyorum.
    Hiç bir işe yaramayacaktır.Umudunu kaybedince beni hatırlarsın

Nickname
    Mustafa Narin
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    IDostLaR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Hiç bir işe yaramayacaktır.Umudunu kaybedince beni hatırlarsın
    Aynı sını bende sana iletmek isterim ben 1 senedir aynı durumdayım alış bence sende kardeş

Tags for this Thread