Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 98
    Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    ayrıca sadece warriorların berserker skillerinde 83 levelde açılan skill bulunmakta diğer sınıfların ana skillerinde 83 level skilleri yok.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    oha konuya bak. 2015'ten beri düzeltilmemiş şaka gibi

Junior Member
    Nickname
    FIorenceNightingale
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Priest master kısaca gereksiz durumda skill point vermeden verseler bile şuanda kullanıcağımı zannetmiyorum

Quote Originally Posted by IIunToucHedII View Post
    Merhabalar, son zamanlarda priest master 23 skiline fena halde takılmış durumdayım. Priest sınıfı dışındaki tüm sınıflar master skillerini ve getirdiği avantajları rahatlikla kullanabilirken, skillin yetersizliği, skill pointlerin sağlıklı(mantıklı) dizilişlerinin buna imkan vermemesi gibi nedenlerle biz priestler olarak bu skilli kullanamıyoruz.

Kaldı ki point dizilimini bir şekilde ayarlayıp bu yeteneği açsak bile, o kadar yetersiz bir skill ki master barın 23.sü olması cidden trajikomik. Açıklama kısmında yazan %20 net damage yansıtma durumu ise tamamıyla gerçek dışı. Mantıken 1000 hasar puanı alan bireyin karşı takıma 200 hasar vermesi gerekirken, 1400 damage yiyen bendeniz karşıya yalnızca 57 damage hasar verebiliyorum.

Warrior ve Rouge için halihazırda bulunan skillerin ne derece faydalı oldugu su götürmez bir şekilde ortada. Mage sınıfının guardı da tartışılabilir ancak priest sınıfınınki kadar yetersiz oldugunu düşünmüyorum. Yani ben totalde 100 200 HP hasar verebilmek için 80 buff skillinden veya mana çekmeden neden vazgeçeyim? Kötüyse kullanma o zaman diyenleriniz de olacaktır buna istinaden "Kötüyse neden en yuksek dereceli skilimiz bu?" diye soruyorum. Skill açıklamasındaki gibi olsa neyse ama "kesinlikle" değil. 10 Sn için ekstradan 50-100 defans artışı bile daha çekici geliyor gözüme bu skilin su anki halinden.

Bu konuda bana katılan arkadaşlar varsa fikirlerini duymayı cok isterim. Ve upuzuuun yazımı bıkmadan okuyan herkese de teşekkür ederim.
    Harika bir konuya değinmek bu olsa gerek. Her güncellemede -Warrior skill sorunları düzeltildi, -Mage damage oranları düzeltildi, -Kurian sınıfı bilmem ne yapıldı yazıldı yıllarca. Ama priestin oyun kurucu olan karakterin hiçbir sorunu düzeltilmedi. Master skilleriyle alakalı geniş ve doğru bir bilgi talep ediyoruz.

Teşekkürler,
    Kolay gelsin.

Skillerin çoğuna bi re-work şart fakat mgame düzeltirken bile bozacağından korkuyorum

Member
    Nickname
    Tosyali
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Ben hala bir umut bekliyorum
    Çabana hayran kaldım, priest oynamasam da yazdıkların mantıklı geldi. Priest jobu pek tercih edilmiyor, rework yapılarak popüler hale getirilebilir.

Junior Member
    levo ile cana bağiş at 2 dk soylesınler bidaki patchde duzeltirler

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Böyle olmamalı ama. Gerçekten birinin bakacağına dair inancım var.
    Kardeşim maalesef Minak's Thorn yeteneği USKO'da hâlâ buglu!

İnanır mısın düzgün hâlini deneme fırsatı buldum. Ayrıca DOL'ün hasar yansıtma özelliği de çalışıyordu.
    Last edited by ScORp_LiON; 03-16-2019 at 08:13 PM.

Member LadyCrysania's Avatar
    Nickname
    LadyCrysania
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu skillin düzeltilmesi oyun içi dengeleri daha stabil bir hale getirip oyuna yeni bir soluk katacaktır düşüncesindeyim. Ayrıca heal skillerinin kurian ve warrior skilleri ile çakışması da çok büyük bir problem. Bu sebeple 80 healler tamamen vasıfsız bir hale geliyor ne yazık ki.
    Last edited by ScORp_LiON; 03-16-2019 at 08:13 PM.

Senior Member MadneSs's Avatar
    Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Bir priest oyuncusu olarak eğer skill'de bir hata varsa düzeltilmesinden yanayım. Lütfen priestler zaten bu skill'i kullanmıyor denilerek geçiştirilmeye çalışılmasın.