Results 1 to 2 of 2

Angry Trade ve Pazar Kuramıyorum !

Merhaba
    Bi kaç gün önce yeni bir char açtım. Knight Online'nın çok eski bir tutkunuyum fakat üniverste iş vs gerekçelerle nerdeyse 5 yıldır oynamıyordum. Fakat artık bu özlemimi bitirmek istedim oyunda çok büyük çaplı değişiklikler olmuş iyisiyle kötüyüsle her neyse en büyük kötülüğüde trade ve pazar yapamıyorum bu bence çok saçma bi uygulama tamam anladık sözde güvenlik char soyulmaları... evet zamanın çok masraflar edinip o zor dönemlerde kimsenin yapamayacağı itemler yapmıştım ve soyularak hepsi boşa gitmişti başta emeğim, bu uygulama bu anlamda yararlı gibi gözükebilir ama şuanda çok büyük zararını görüyorum wariror bir char açtım elimde ufak tefek pot mana parası edecek itemler var ve ben pazar açamadığım içim pot mana parası çıkaramıyorum charımda kasamıyorum öylece kaldı bunun bi çözümü yok mu yoksa tekrardan bırakmam zorunda kalacağım oyunu.
    Npoint dalgası fln var ama onuda çok gereksiz buldum daha yeni başlamışken hemen bi pazar açmak için point almak saçmalık bence ücretsiz poin edinme botunuda sözde çeşitli hatalar veriyor. Bu sorun yeni başlayan bi kaç arkadaşımda da var yani kısacası bu sorun yeni başlayanlar için büyük bir engel ve oyuncu düşüşüne neden olacak şuanda böyle bu sorunun çözülmesini bekliyorum 2 gündür girmiyorum oyuna bu yüzden malesef !!

Senior Member Fauwk's Avatar
    Min. alınan 400 N-Point'in sadece 5 N-Point'i bu işlem için kullanılmaktadır ve multi hesapları engellemek adına böyle bir sistem geliştirilmiştir. Kalan 395 N-Point'i Genie alarak exp kasarken kullanabilirsin.

Tags for this Thread