Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Member EmreOnall's Avatar
    Nickname
    EmreOnall
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NewKingsman
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Post Hakkınızı Helal Edin

Merhaba öncelikle arkadaşlar bir cok serverda adım hep EmreOnal olarak ceşitli nicklerdeydim tanıyanız var tanımayanız var hakkınızı helal edin. Çünkü dün bir şey farkettim bu oyunun 1 adım ilerisi bile yok ne yeni user kesimi nede yeniliklerle güzel gelecek şeyler.
    Uzatmıcam oyunun herkes kötü tarafılarını biliyor ama bagımlılık yüzünden bırakamıyor ama size tavsiyem yol yakın iken dönün bu sevdadan
    Bu Fotoğraf Knight Online'nin artık bağımlılık dışı olması gerektigini fazlasıyla anlatıyor diyebilirim eskiden 10k istenirdi şimdi 10m verdim almadı
    http://hizliresim.com/XvR0Qo

Knight Online oynamak size ve çevrenizdekilere ciddi zararlar verir
    Alo 0 (236) 231 4624
    KNİGHT ONLİNE BIRAKMA
    Danışma HATTI
    Last edited by EmreOnall; 06-21-2015 at 02:17 PM.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Moderator NightOwl's Avatar
    Kendin bırakabilirsin buna saygı duyarız.Hayırlı olur umarım senin açından ama buradakilere oyunu kötülemeye gerek yok bence.Sonuç olarak dediğin doğru bugün bir pm atan en az 5m istiyor.Tabi bende verdim çoğuna ama bir bakıyorum bana item alıcam 5m verir misin diyen adam, diğer bilgisayardan diğer charla girince ona da pm attı.Ondanda 5m istedi.Bahane aynı item alacakmış böyleleri de var.Başka üstünde item olmayan insanlarda pm atıp kardeşim varsa 3-5 m verir misin diyorlar eskisi gibi değil oyun

Nickname
    EmreOnall
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NewKingsman
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Kendin bırakabilirsin buna saygı duyarız.Hayırlı olur umarım senin açından ama buradakilere oyunu kötülemeye gerek yok bence.Sonuç olarak dediğin doğru bugün bir pm atan en az 5m istiyor.Tabi bende verdim çoğuna ama bir bakıyorum bana item alıcam 5m verir misin diyen adam, diğer bilgisayardan diğer charla girince ona da pm attı.Ondanda 5m istedi.Bahane aynı item alacakmış böyleleri de var.Başka üstünde item olmayan insanlarda pm atıp kardeşim varsa 3-5 m verir misin diyorlar eskisi gibi değil oyun
    Oyunu kötülemek değil bu sevdanın eskisi gibi olmadıgını söylemek
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Banned
    Nickname
    GentlemanBossTMF
    Class
    Mage
    Clan
    JustPlay
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by EmreOnall View Post
    Oyunu kötülemek değil bu sevdanın eskisi gibi olmadıgını söylemek
    Eski zamanların asla geri dönmeyeceği aşikar. ama insanlar bir çevre, karakter, emek harcadıkları için devam ediyor.Sosyal hayatınızda başarılar

Banned
    Class
    Rogue
    Clan
    SENJU
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by EmreOnall View Post
    Merhaba öncelikle arkadaşlar bir cok serverda adım hep EmreOnal olarak ceşitli nicklerdeydim tanıyanız var tanımayanız var hakkınızı helal edin. Çünkü dün bir şey farkettim bu oyunun 1 adım ilerisi bile yok ne yeni user kesimi nede yeniliklerle güzel gelecek şeyler.
    Uzatmıcam oyunun herkes kötü tarafılarını biliyor ama bagımlılık yüzünden bırakamıyor ama size tavsiyem yol yakın iken dönün bu sevdadan
    Bu Fotoğraf Knight Online'nin artık bağımlılık dışı olması gerektigini fazlasıyla anlatıyor diyebilirim eskiden 10k istenirdi şimdi 10m verdim almadı
    http://hizliresim.com/XvR0Qo

Knight Online oynamak size ve çevrenizdekilere ciddi zararlar verir
    Alo 0 (236) 231 4624
    KNİGHT ONLİNE BIRAKMA
    Danışma HATTI

Hakkında hayırlısı olsun dostum, ben de şu an off durumdayım oyunda; senin başına gelen durum benimde geldi, itemleri sattım bir miktar para arttı folkda birine vereyim(ezik birine benziyordu) dedim, almadı gerekmez dedi. Oyunda artık eskisi gibi ezik sistemi yok, tabiri caizse ummadığın karakterden rev+30 item çıkıyor.

Senior Member CherryLady's Avatar
    Nickname
    CherryLipsXO
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    FourNations
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bende isteyenlere vereyim 2-3 birşey diyorum da sokakta dilenip daha sonra citroen c3 e binip uzaklaşan dilenci geliyor hep gözümün önüne Oyunda prensip gereği kimseye trade açmıyorum. Bir zamanlar trade hack vardı inventory den bütün itemlerimi almışlardı. Nasıl olduğunu bilmemek le birlikte hala başıma gelebilir diye korkumdan kimseye trade açmıyorum Trade hack diye bişey varmı bilen biri yardımcı olabilir mi?
    CherryLipsXO - FireArmy Clan - Destan Server

Nickname
    EmreOnall
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NewKingsman
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GentlemanBossTMF View Post
    Eski zamanların asla geri dönmeyeceği aşikar. ama insanlar bir çevre, karakter, emek harcadıkları için devam ediyor.Sosyal hayatınızda başarılar
    Cok teşekür ederim bana sosyal hayatta size asosyal hayatta başarılar dostum
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Nickname
    EmreOnall
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NewKingsman
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bigbossx View Post
    Hakkında hayırlısı olsun dostum, ben de şu an off durumdayım oyunda; senin başına gelen durum benimde geldi, itemleri sattım bir miktar para arttı folkda birine vereyim(ezik birine benziyordu) dedim, almadı gerekmez dedi. Oyunda artık eskisi gibi ezik sistemi yok, tabiri caizse ummadığın karakterden rev+30 item çıkıyor.
    Şöyle düşün sen hiç bilmedigin bir online oyuna başlıyorsun ve senden orada trade için para istiyorlar ne yaparsın başlar mısın bilmedigin oyuna para verip ben başlamam şahsen dedigim gibi sadece eski userler kesimi var yeni user kesimi yok cok teşekür ederim sizinde hakkınızda hayırlı olur inşallah dostum
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Senior Member GaraMurattt's Avatar
    Nickname
    IMORI
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by emreonall View Post
    eski userler kesimi var yeni user kesimi yok
    ben bu sözüne katilmiyorum beraber oynadiğimiz arkadaşlar oyunun bilmediği taraflarini soruyorlar bu demektirki yeni oyuncu var oyunun sadece kalitesi yükseldi bundan 1 2 sene önce tren charlar bp priestler intihar eden kro setli asaslar uçan wr ler gelde bunlarin içinde legal oyna etkinlik yapilirdi "5 dakika içerisinde 3200 cash point yükleyene 10 dönüm boğaza sifir arsa" millet bunlardan bikti okadar k0xper var genie haricindeki k0xplar gm ayricaliklarini kullanir adam aylik 20 tl ye 25 tl ye gm ayricaliklarini banned bos düşürme dişinda kullaniyorlardi.ben napayim bedava versen cashi öldüremediğim bir adam icin canini indiriyorum adam intihar ediyor yada oto heal basiyor şuan destan sw sine gel bak bir k0xper kiyida köşede yakalanmadan kasabilirse kasiyor.şuan 3200 cash a bedava vermiyorlar lwl jumping de düşünmüyorlar.oyuna yatirim yaptiginda zoruna gitmiyor şuan destanda +8 buju 950 tl önceden olsa almazdim ama şimdi almayi düşünüyorum burdan bak olaya.
    Bağimlilikta sana kalmiş kardeşim exp kasarken bağimli olmak zorundasin sağlam bir pt 1 ayda 83 yapar seni exp pre ile ama expini tamamladiğinda telefon numarani değiştir kimseye verme oyun bir elektrikten power düğmesinden ibaret olsun gir pk ni at cik sen oyunu açmadiğin sürece kimse sana ulaşamasin oyundan ozaman oyun oyun olur.eğer oyun sana müdahale ediyorsa o oyun değildir.saygilarimla
    hayattaki yegane üstünlüğüm türk doğmaktır

Nickname
    EmreOnall
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NewKingsman
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GaraMurattt View Post
    ben bu sözüne katilmiyorum beraber oynadiğimiz arkadaşlar oyunun bilmediği taraflarini soruyorlar bu demektirki yeni oyuncu var oyunun sadece kalitesi yükseldi bundan 1 2 sene önce tren charlar bp priestler intihar eden kro setli asaslar uçan wr ler gelde bunlarin içinde legal oyna etkinlik yapilirdi "5 dakika içerisinde 3200 cash point yükleyene 10 dönüm boğaza sifir arsa" millet bunlardan bikti okadar k0xper var genie haricindeki k0xplar gm ayricaliklarini kullanir adam aylik 20 tl ye 25 tl ye gm ayricaliklarini banned bos düşürme dişinda kullaniyorlardi.ben napayim bedava versen cashi öldüremediğim bir adam icin canini indiriyorum adam intihar ediyor yada oto heal basiyor şuan destan sw sine gel bak bir k0xper kiyida köşede yakalanmadan kasabilirse kasiyor.şuan 3200 cash a bedava vermiyorlar lwl jumping de düşünmüyorlar.oyuna yatirim yaptiginda zoruna gitmiyor şuan destanda +8 buju 950 tl önceden olsa almazdim ama şimdi almayi düşünüyorum burdan bak olaya.
    Bağimlilikta sana kalmiş kardeşim exp kasarken bağimli olmak zorundasin sağlam bir pt 1 ayda 83 yapar seni exp pre ile ama expini tamamladiğinda telefon numarani değiştir kimseye verme oyun bir elektrikten power düğmesinden ibaret olsun gir pk ni at cik sen oyunu açmadiğin sürece kimse sana ulaşamasin oyundan ozaman oyun oyun olur.eğer oyun sana müdahale ediyorsa o oyun değildir.saygilarimla
    Herkesin düşüncesi tabi ama bu artık bağımlılık yüzünden millet devam ediyor yeni user kesimi bana nedense denk gelmiyor her zaman diger bilgisayarda chitin görevleri icin char acarım cash yükleyip ama o kadar denk geldim ne beni kas diyen vardı nede para isteyen
    Neyse oyundan koptuk cok şükür bilgisayardan kaldırdım forumuda bırakırsam eğer bağlantım kopar
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!