Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    Senior Member
    Nickname
    IHoffnunqI
    Class
    Warrior
    Clan
    IronPunch
    Server
    US->Logos
    Race
    El-Morad
    yapıcak birsey yok beklicez k2 dekibi yıne bekleme durumuna geçtik
    Logos Human Şerifi IHoffnunqI

Junior Member
    valla Hoffnung dediklerini aynen yaptığıma inanıyorum istersen cheat report kısmında açtığım konulara bakabilirsin ama kimse ilgilenmiyor boşuna vakit kaybediyoruz

Senior Member Charisma0fS0N's Avatar
    Nickname
    Charisma0fS0N
    Class
    Warrior
    Clan
    -VATANSEVER-
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by K0v4LaG3LsiN View Post
    valla Hoffnung dediklerini aynen yaptığıma inanıyorum istersen cheat report kısmında açtığım konulara bakabilirsin ama kimse ilgilenmiyor boşuna vakit kaybediyoruz
    senin yaptığın cheats reports bildirimlerini yöneticiler harici kimse göremez.
    bunun böyle olması gerçekten çok iyi olmuş,çekinmeden hile bildirimi yapabiliyoruz.
    http://k1306.hizliresim.com/1b/u/plwjc.gif

Sen kim oluyorsun da benim yaşadığım hayatı yargılıyorsun!! Ben Mükemmel değilim... ve olmak zorunda da değilim....!! Parmağın ile beni işaret etmeden önce,ellerinin temiz olduğundan emin ol... * Bob Marley

Junior Member
    ingilizce kullanmak zorunda mıyız bunları inceleyen türk yok mu yaw :?

Senior Member Charisma0fS0N's Avatar
    Nickname
    Charisma0fS0N
    Class
    Warrior
    Clan
    -VATANSEVER-
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yusufcuk911 View Post
    ingilizce kullanmak zorunda mıyız bunları inceleyen türk yok mu yaw :?
    sayfanın en başında hilecilerin raporlanması konusunu tekrar gözden geçirirseniz ingilizce dil kullanmanıza gerek kalmadığını göreceksiniz.
    http://k1306.hizliresim.com/1b/u/plwjc.gif

Sen kim oluyorsun da benim yaşadığım hayatı yargılıyorsun!! Ben Mükemmel değilim... ve olmak zorunda da değilim....!! Parmağın ile beni işaret etmeden önce,ellerinin temiz olduğundan emin ol... * Bob Marley

Junior Member
    Arkadaşların Dediklerin Katılıyorum oyun içinde Hala Tren Partyleri Kol Geziyor Ronark Land önce Hem Elmorad Castle ve Luferson Castle deki slotlara Baksa ve Eslant daki slotlarada aynı Dewam ediyor Sene 2004 deki Oyun olmasini istiyorum Eskiden Msn Koxp zamanında Banned Cok vardi Bir de Başka serverlerde Sheriflik aktivmiş? sadece Logos Serverinde mi aktiv değil acaba 2004 deki oyun olmazsa Cok user Kaybetmeye Dewam eder Kozxp Dolayı user Kaybettiler Hala da Kaybetmeyede Dewam ediyor Mesela ares ve Dies zamanlarında ares1 ares2 ares3 dies1 dies2 dies3 vardi Şimdi ise sadece 1 server var Bu da user kaybetmelerinden dolayı server birleşme olayı cıktı ondan önce Koxzp ve NPT(National Point Transfer) kaldırsalar cok iyi olur
    Last edited by BaiLeyS_33; 06-28-2013 at 10:59 PM.

Junior Member
    Nickname
    TrueLOwe
    Class
    Warrior
    Clan
    S0N
    Server
    US->Logos
    Race
    El-Morad
    Eskiden ares ve dies zamanında ares1 ares2 ares3 dies1 dies2 dies3 vardi O zamanlarda Msn Koxzp da bile Banned oluyordu Şimdi ise Banned olmuyor 1 server var Sunucu Bakımından diyorum ayrıca Server Birleştirme Mevzusu oldu Ondan önce Hem EL Morad Castle ve Luferson CastLe ve Eslant slotlara baksalar Kozp dan gecilmiyor oncelikle Kozp olayı ve Ronark Land NPT(National Point Transfer) ve Krowaz'da Tren partlerin Önlerine Gecseler Cok iyi olacak Bunlar oldugu süre içinde Eskiden oynuyan userler Geriye Dönmek için Can atıyorlar Bu da Demek oluyor ki user kaybetmeye Dewam ediyorlardır Bu yazdıklarımın Önlerine Gecilmezse Oyun oynanmaz Hale Gelir

Junior Member
    adam her sözüyle haklı .. oyunu resmen özetlemiş.. ayrıca gm ler 2 3 saat oyuna girip , oyunun halini bi görseler , ne yapmaları gerektğini anlarlar.. okadar cok kopser var ki onları rapor etmeye kalksak ne oyun oynayablrz ne işimizi gücümüzü yapablrz... oyna girip kendi gözlernzle görün . hc olmazsa hileciler oyunda gm oldgnu anlarlar ..

Junior Member
    kardes. ticket atlmyo . o işi nasl halletcez carlar hecklendi :s . bi yrdımcı olgm sin magedem :s

Junior Member
    Madem siz kozp olanları temizlemek ıcın bişe yapmıyorsunuz bari seriflik sistemini getirin onlar ugrassın heryer kozp yeter ama.