Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Hileci raporlamadan once kesinlikle okuyunuz

Selam degerli arkadaslar,

Forumda ne yazik ki hile raporlama dogru sekilde yapilmiyor ya da yanlis bolumlere hile raporlama yaptiginiz icin yetkili kisiler tarafindan incelenemiyor. Lutfen hilecileri oynadiginiz serverin altinda raporlamayiniz, hilecileri sadece uygun formatta Cheat Reports kismina bildirebilirsiniz. Raporlama formati asagidaki gibi olmalidir ve mutlaka illegal faaliyette bulunan oyuncularin isimlerini bildirmelisiniz. Genel olarak herkes bir ss veya video paylastiginda raporladim diye tahmin ediyor fakat uygun format yetkili GM'lerin isini kolaylastirarak diger tum bekleyen raporlarin incelenmesini hizlandirir.

Illegal bir oyuncu gordugunuzde Printscreen tusu kullanarak bu resmi farkli programlarla jpg olarak kaydetmek yerine oyun icindeyken - tusuna basmalisiniz. Yakaladiginiz resimler oyun klasorunde ksc olarak depolanir. KscViewer programinda bu ksc dosyalarini acarak "File" "Save As" sekmesini kullanarak resminizi jpg olarak kaydedip ornegin http://www.hizliresim.com/ sitesine upload ederek resmi uygun hile formatinda Cheat Reports kisminda yayinlayabilirsiniz. Cheat Reports kismi ozel bir bolumdur ve sadece kendi raporlarinizi gorebilirsiniz. Gm'ler konunuzu incelediginde ve sonuclandirdiginda raporlama icin tesekkur edip konunuzu kilitler. Cheat Reports kismi yogun oldugu icin ayni raporlamayi tekrar tekrar gondermekten sakininiz, bu sadece sureci uzatacak ve diger bekleyen raporlarinda sonuclanmasini engelleyecektir.

Forumun farkli yerlerinde paylastiginiz tum hile raporlari uyarilmaksizin silinecektir.
    Last edited by SpirosVondas; 12-06-2013 at 02:15 PM.

Senior Member
    Class
    Warrior
    Server
    US->Logos
    Race
    El-Morad
    Teşekkürler bilğilendirme için Bilmeyenler adına yararlı bir konu olmuş

Keşke sözcügü yerine, bir dahaki sefere demeyi dene

Ty bilgilendirme için

Senior Member
    Nickname
    MrCani
    Class
    Rogue
    Server
    US->Logos
    Race
    Karus
    bunları okumaya gerek yok gereği yapılmıyor zaten
    MrCani - Logos

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by jrustaa View Post
    bunları okumaya gerek yok gereği yapılmıyor zaten
    Tum mesajlarini kontrol etmedim ama ilk gozume carpan mesajin;

Quote Originally Posted by jrustaa View Post
    hile report bölümünde ingilizceye pek gerek yok diye dünüyorum örneğin xxx kişi =wallhack yazıp video yu koysanız yeterli olacaktır
    Eger buraya baska yorum yaziyor, baskalarina baska sey soyluyorsan kendinle celisiyorsundur. Cheat report sekmesine dogru raporlama yapildigi surece islem yapiliyor, en onemlisi hicbir aciklama olmadan bir ss veya bir video ile forumun herhangi bir yerinde bunu yayinlayarak raporlamayi basardim diye dusunen yuzlerce kullanici bulunmaktadir. Her rapor inceleniyor ve sonuclandiriliyor, bu uzun zaman alabilmektedir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member ISiirtLeeI's Avatar
    Nickname
    ISiirtLeeI
    Class
    Warrior
    Clan
    Bishamon
    Server
    US->Logos
    Race
    El-Morad
    GM lerden tek istegimiz oyuna girip bir kaç saatliginede olsa bulunmaları her hilebazın resim veya vidyo atmaya kalksak ne işimize gide biliriz nede oyun oynaya biliriz çünki çok fazla karakter açıyolar GM ler günde 1 2 saat sadece cz de bulunursa çok daha güzel oyun oynaya biliriz.
    Her ne yaparsan yap niyetin ALLAH için olsun.

Senior Member
    Nickname
    IHoffnunqI
    Class
    Warrior
    Clan
    IronPunch
    Server
    US->Logos
    Race
    El-Morad
    BİR İŞE YARADIGI SANMIYORUM ZATEN BEN GONDERELI 4 AY OLDU AMA ARKADAŞ HALEN OYUNDA SIKINTI YOK BİR GURUP 10 M ÜZERİ CHARLAR YAPIP HEM HUMAN HEM KARUS TA DEVAM EDICEKLER AMA DUR DIYE BIRI VARMI YINE YOK ŞERİFLER SEÇİLDİ AMA YETKİ YİNE YOK :d
    Logos Human Şerifi IHoffnunqI

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hoffnunq View Post
    BİR İŞE YARADIGI SANMIYORUM ZATEN BEN GONDERELI 4 AY OLDU AMA ARKADAŞ HALEN OYUNDA SIKINTI YOK BİR GURUP 10 M ÜZERİ CHARLAR YAPIP HEM HUMAN HEM KARUS TA DEVAM EDICEKLER AMA DUR DIYE BIRI VARMI YINE YOK ŞERİFLER SEÇİLDİ AMA YETKİ YİNE YOK :d
    O kadar uzun surmuyor, yeniden rapor edebilirsin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member Cosmics's Avatar
    Nickname
    MischievouSKiss
    Class
    Mage
    Server
    US->Logos
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yeniden rapor etmek de anlamsız nedeni oyun playerlerın eline kaldıgı cok acık ve net.Gerek moradon maden gerekse luferdeki emc deki madenlerde sayısını bılmedıgımız kadar koxper karakter fragment kasıyor ve değişen yok. Cz de neredeyse 1 aydan fazladır aynı karakterler sürekli npt yapıyor .Şuna inanıyorum ki o karakterler belki 50 kez rapor edılmıslerdır.Yine ortada bir gelişme yok.Bazı sahıslar karekterlerıne dahi girmiyor ve npt yapıyorlar ki serverda bır cok kısıde o kısılerın kım oldugunu bılıyor ama elden yine bir şey gelmiyor .Acizlik üstüne acizlik.
    İnsanlar bunaldı.Yoruldu.Her zaman oldugu gibi 1 , 2 ay ufak bi kıpırdanma oluyor sonra oyun Allah'a emanet.

İyi forumlar.
    Unutma ki yüksekte yer tutanlar aşağıdakiler kadar emniyette değillerdir.

Senior Member Charisma0fS0N's Avatar
    Nickname
    Charisma0fS0N
    Class
    Warrior
    Clan
    -VATANSEVER-
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    oyun yine k2 zamanındaki halini almaya başlıyor.
    ilk zmanlar raporlama yaptığımda 5 dakika gecmeden IKMongo girip temizliyordu.
    şimdi o da ilgilenmiyor artık.
    bakalım hayırlısı.beklemeye devam.
    http://k1306.hizliresim.com/1b/u/plwjc.gif

Sen kim oluyorsun da benim yaşadığım hayatı yargılıyorsun!! Ben Mükemmel değilim... ve olmak zorunda da değilim....!! Parmağın ile beni işaret etmeden önce,ellerinin temiz olduğundan emin ol... * Bob Marley