Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 61 to 70 of 86
    görevlerin sıfırlanacağı biliniyordu zaten bundan öncede sıfırlandı görevler ve artık lvl jump ı kaldırdık onun yerine görev sıfırlayacağız dediler bakın yine resmi haber geldi biz 2_3 aydır görevleri yapıyoruz sıf işte sıfırlama gelecek diye hazırlıklıydık yani eslant a kadar komple bitti chat görevleride dahil şimdi en baştan birdaha yapacaz grell felanda 30m ex veriyor ve yeşil kutu oh oh neler neler var 70 80 guest of of

Banned
    Nickname
    GentlemanBossTMF
    Class
    Mage
    Clan
    JustPlay
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Başlık biraz ironik değil mi ? Teşekkürler ntiti game

Senior Member conquerror's Avatar
    Nickname
    Mecanic
    Class
    Rogue
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Herkez gorevlerin sıfırlanacağı biliniyordu diyorda arkadaşlar sadece oylamaya sunuldu. Kesin bir açıklamada bu konu açılana kadar yoktu. 1 hafta ertelenmesinin kimseye bi zararı olmayacağı gibi daha çok oyuncu yararlanacagı icin faydası olacaktır. Kesinlikle 1 hafta ertelenmeli ve oyun içersinde bilgi geçilmelidir bırakın herkez yararlansın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Animalss View Post
    Ohaaa çok iyi ya , onlar konuşur Deacon yapar !!

Bu arada bunu kutlamalıyz sayın Frost
    ?
    evet kutlayalım herkese silinen gbleri geri verilsin mesela

Banned
    Nickname
    LykanHyperSporT
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Alınan karar için tekrardan teşekkürler NTTGame...
    Yerinde ve doğru bir karar ...
    Geçte olsa herkesin lehine bir karar oldu

Member
    Class
    Priest
    Güzel haber lâkin şöyle araya biraz buffer koysaydınız. Hop deyip iki gün sonra değil de en azından biir hafta sonra görevleri sıfırlasaydınız. İnsanlrın görevleri yapmaya vakti olurdu. Ama yine de teşekkürler.

Junior Member

(10th anniversary) Cakes are a must for celebration

(10th anniversary) Cakes are a must for celebration görevi bugda Rebirt basma npcsini kurcalarken verdi görev üstümde ama silinmiyor yapılmıyor bu görev bugunuda düzelebilirmisiniz yada oyuncuların üstündeki görevlerde silincek şekilde sıfırlayabilirsiniz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Nerden başlasam bilemiyorum.

Evet biz 'Ardream' oyuncusuyuz 7-8 yıldır aktif bir Clanız.Bu oyunu sadece tanıdığım arkadaşlarımın hatrına oynuyorum.Her ay düzenli Cash,sc vs vs cekiyoruz.
    Simdi soruyorum sizlere ''Ardream'' oyuncusuna katkısı ne bu görev sıfırlamanın ?
    Şuanda boş mapta ölümüne sıkılıyoruz.Bunun sonu oyunu bırakmak olucak.
    Server birşelimi sandım bu konu başlığını gördüğümde.
    Oda olmadi açarsınız bir beta server haftada 1 kere sunucuyu açarsınız Ardream oyuncuları girer oraya eşit şekilde PK atar.
    Çünkü normal serverlarinizda Pk atamıyoruz...
    Madem birleşmemesi için diretiyorsunuz.Veya Her hafta serverler arasi ardream turnuvasi yaparsiniz.Herkes Karakteri ile gelir oynar.(Party Vs'ler gibi)

Oyun Cz'den ibaret değildir.Yanlış anlaşılmasın Cz oynayanlar için güzel bir haber bu.Fakat sizin yüzünüzden bu oyunu bırakmak istemiyoruz Sayın Yönetim.

Birde bdw limitini 83 e kadar çıkarsanız,82 lvl ım arkadaşlarım bdw giriyor ben giremiyorum benim başım kel mi ?

Senior Member Mockingjay54's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by w7ks8me View Post
    (10th anniversary) Cakes are a must for celebration görevi bugda Rebirt basma npcsini kurcalarken verdi görev üstümde ama silinmiyor yapılmıyor bu görev bugunuda düzelebilirmisiniz yada oyuncuların üstündeki görevlerde silincek şekilde sıfırlayabilirsiniz.
    görevler sıfırlandığında üzerinizdeki mevcut görevler otomatik olarak siliniyor zaten. en azından daha önce sıfırlandığında benimkiler gitmişti