Results 1 to 6 of 6
    Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Hesap Sorunu Hk.

Öncelikle konuyu kapatmanız beni çok şaşırtmıştır bir de her sözünüzde oyuncunun yanındayım yazıyordunuz. Ben size şuan ne yapabilirim diye yol göstermenizi beklerken kapatmışsınız konuyu. Bu şirkete nerden ulaşabiliriz tam olarak yeri nerededir yoksa hala gizemini koruyacak mı?Lütfen bir yol gösteriniz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ben her zaman için oyuncuların yanındayım ama aynı şeyi onlarca kez yazmak bir şeyi değiştirmemektedir. Ben o konuya 100 defa paylaşılmış hesap desem de bir yere varmayacaktı. İtiraz etme hakkınızı yine biletle kullanabilirsiniz. Şirket gizemli bir yer değildir ancak bankaya gider gibi gidebileceğiniz hesap sorunlarınızı çözebileceğiniz bir yer değildir. Hesap sorunları sadece bilet üzerinden çözülmektedir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ben her zaman için oyuncuların yanındayım ama aynı şeyi onlarca kez yazmak bir şeyi değiştirmemektedir. Ben o konuya 100 defa paylaşılmış hesap desem de bir yere varmayacaktı. İtiraz etme hakkınızı yine biletle kullanabilirsiniz. Şirket gizemli bir yer değildir ancak bankaya gider gibi gidebileceğiniz hesap sorunlarınızı çözebileceğiniz bir yer değildir. Hesap sorunları sadece bilet üzerinden çözülmektedir.
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz3bpt08oMl

bizimle değılsın haluk abi

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    sayın ScORp_LiON ben bu durumda yalancımı oluyorum ben hesap paylaşılmamış diyorum siz 100 defa deseniz ben milyon kez diyorum. Şuan haksızlık yapılan benim 3 senelik hesabım bir anda elimden gitti tutturdunuz paylaştın diye. Peki elimdeki otp hiç bir şey ifade etmiyor mu? Ortada büyük bir haksızlık var o paylaşılan bilgileri şirket ile görüşmek istiyorum. Ya da size ulaşabilir miyim oda olur bıktım formda yazmaktan.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CrazyQPPQ View Post
    O zaman kombin yaparız cınımmm
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Class
    Rogue
    Clan
    SENJU
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Kanka, senin iş şuna dönmüş :

Last edited by bigbossx; 06-02-2015 at 05:19 PM.