Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 38
    Senior Member Dark3yes's Avatar
    Class
    Mage
    Race
    Karus
    Bir tane yetkili cıkıpta demiyor biz çalışıyor yapcaz etcez mod arkadaşlara hiç bir zaman lafım olmamıştır olmazda ama yöneticiler biliyor oyunun ne gibi skıntı içerisinde oldugunu para kazanmaksa user kaybetmekle para kazanılmaz user cekerek para kazanılır neden herkez pvp serverlara kacıyor adamlarda daha saglam yonetım var anında mudale. neden pvpde olan sıstem burda yok cok kafa karıştırılan durum var ben 100 kişiye sormuşsam 90nı kodan adam olmaz diyolar koxp hile hurda bitmez diyolarlar demekki dogru diyolar
    KNIGHT ONLINE

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Dark3yes View Post
    Bir tane yetkili cıkıpta demiyor biz çalışıyor yapcaz etcez mod arkadaşlara hiç bir zaman lafım olmamıştır olmazda ama yöneticiler biliyor oyunun ne gibi skıntı içerisinde oldugunu para kazanmaksa user kaybetmekle para kazanılmaz user cekerek para kazanılır neden herkez pvp serverlara kacıyor adamlarda daha saglam yonetım var anında mudale. neden pvpde olan sıstem burda yok cok kafa karıştırılan durum var ben 100 kişiye sormuşsam 90nı kodan adam olmaz diyolar koxp hile hurda bitmez diyolarlar demekki dogru diyolar
    Öve öve bitiremedikleri OTP'de foss zaten... OTP bilgisayara kurulu olsa derim ki "Lan virüslüydü PC soydular" Telefondaki OTP'yi nasıl aşarlar ? NTT Game kendisi soyuyor bundan başka bir açıklama olamaz..!
    Şimdi tutar bana "OTP'niz olduğu için restorasyon yapacaz" deyip Giden Noah'larım iade edilmezse oyunu direk silerim... Bunlara para kazandırmaktansa gider oyunla ilgili olan PVP sunucularına kazandırırım, en azından hakediyorlar...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İlginç sadece CR'den günde yaklaşık 200 kişi banlanıyor ya da farklı cezalar alıyor. 7/24 sistemi de sürekli çalışır durumda ama şu var sanırım. Notice ile banladığında foruma gelip notice geçmeyin diyorlar notice olmadan banlayınca da 7/24 sistemi çalışmıyor diye düşünülüyor herhalde. Oyunun bug veya diğer hatalarını sadece yapımcı düzeltebiliyor.

OTP konularının genelde içindeyim ve sürekli bu durumu müşteri hizmetleriyle konuşan birisiyim. Hemen hemen her soyulduğu iddia edilen OTP'li hesapların paylaşıldığı tespit ediliyor. Ben bu oyunu en başından beri oynayan biri olarak babanın oğlunu, ağabeyinin kardeşini soyduğuna çok kez şahit oldum, genelde bu tür kazıkların en yakın arkadaştan atıldığını da iyi bilirim. Yine K2/G1 döneminde kendi kendini soyup restorasyon alan hesapları unutmadınız sanırım, bunlar yok mu hala var ama restorasyon yapılmıyor.

Uzun lafın kısası bu işler için çalışan kocaman bir ekip var ancak siz hiçbir şey yapılmıyor diyorsanız moderatörler de dahil herkese haksızlık yapmış olursunuz. Daha iyi olabilir mi, evet keşke her şey dört dörtlük olsa ama hemen olmuyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    İlginç sadece CR'den günde yaklaşık 200 kişi banlanıyor ya da farklı cezalar alıyor. 7/24 sistemi de sürekli çalışır durumda ama şu var sanırım. Notice ile banladığında foruma gelip notice geçmeyin diyorlar notice olmadan banlayınca da 7/24 sistemi çalışmıyor diye düşünülüyor herhalde. Oyunun bug veya diğer hatalarını sadece yapımcı düzeltebiliyor.

OTP konularının genelde içindeyim ve sürekli bu durumu müşteri hizmetleriyle konuşan birisiyim. Hemen hemen her soyulduğu iddia edilen OTP'li hesapların paylaşıldığı tespit ediliyor. Ben bu oyunu en başından beri oynayan biri olarak babanın oğlunu, ağabeyinin kardeşini soyduğuna çok kez şahit oldum, genelde bu tür kazıkların en yakın arkadaştan atıldığını da iyi bilirim. Yine K2/G1 döneminde kendi kendini soyup restorasyon alan hesapları unutmadınız sanırım, bunlar yok mu hala var ama restorasyon yapılmıyor.

Uzun lafın kısası bu işler için çalışan kocaman bir ekip var ancak siz hiçbir şey yapılmıyor diyorsanız moderatörler de dahil herkese haksızlık yapmış olursunuz. Daha iyi olabilir mi, evet keşke her şey dört dörtlük olsa ama hemen olmuyor.
    Paylaşılan bir hesap değil, oyunu 3 kişi olarak oynuyoruz, 3 ayrı hesap yani, 2miz aynı işyerinde çalışıyoruz, diğeride evde, evde olanın karakteri soyuluyor, bu durumda karakteri biz soymuş oluyoruz... Bu arada kendimi tanıtmadım, ben ANONYMUS kurucusu bir hackerım, Telefondan olan OTP falan bana vız gelir tırrs gider, çünkü hergün 10 kişinin banka hesabını boşaltıyorum, çok profesyonelim...

Senior Member
    Quote Originally Posted by muzo6107 View Post
    Paylaşılan bir hesap değil, oyunu 3 kişi olarak oynuyoruz, 3 ayrı hesap yani, 2miz aynı işyerinde çalışıyoruz, diğeride evde, evde olanın karakteri soyuluyor, bu durumda karakteri biz soymuş oluyoruz... Bu arada kendimi tanıtmadım, ben ANONYMUS kurucusu bir hackerım, Telefondan olan OTP falan bana vız gelir tırrs gider, çünkü hergün 10 kişinin banka hesabını boşaltıyorum, çok profesyonelim...
    ne içtiysen banada söyle bu kafayı yaşamak istiyorum kim miyim kennedy başkan john kennedy

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Jujuka View Post
    ne içtiysen banada söyle bu kafayı yaşamak istiyorum kim miyim kennedy başkan john kennedy
    Bas git ergen kumda oyna..! Özenti..! Boş laf kalabalığı yapma..!

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    kosp bitti gibi bişey çok nadir var, bu konuda tebrik etmek gerek yönetimi hak yememek lazım, fakat TBL üst düzey türedi, eskiden kosp oldugundan tbl kullanan member sayısı azdı,millet kosp açıyordu. şimdi tam tersi oldu. bence 2 büyük sıkıntı var 1. TBL 2. buglar bu oyuncuları bezdirdi,normal şartlarda her hafta bir kaç bugu fixlerlerdi ama oda durdu, yönetim bu iki sıkıntıyı çözse bence oyunun tadından yenmez, bug sayfasında hala beklenen buglar ve TBL ile alakalı konuda, hala yazılar güncellenmektedir, ilginç olan bence NPT eskiden hangi savaş arenasına girersen gir NPT çoktu,okadardiki kesen kesilen isimleri gözükmüyordu, okullar kapandı kapanacak, millet tatile çıktı bence sorunları 3 haftada büyük bölümünü çömeklazım, CR konusundaki ilgi içinde ayrıca yönetimi tebrik ederim, oyuncu ayırt edilmiyor, sağlıklı inceleniyor hak yenmiyor
    [PHP][/PHP]

Senior Member Dark3yes's Avatar
    Class
    Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post

iyi okursan ben bu işe modları katmadım sadece yöneticileri dedim hergun 200 kişi banlansa 3000 kişi banlanır ayda okadar user varmı her ay örnek vermek gerekırse orion serverında nasıl her gece aynı nickte koxperler oluyor krowazda 1 gündemı kasılıyor bu charlar 7/24nerde ozaman bu demek oluyorkı arada bılerek banlanmayanlar var xxx yada xxxxxxxx kişiler tarafından ve yine söylüyorum modları karıştırmıyorum bu yazdıklarıma orda oyunu düzeltcez diyen xxx gm ve firma yöneticilerine söylüyorum
    KNIGHT ONLINE

Senior Member
    Benim tek hayal kırıklığım onemli bugların cozulememesi ve Xıngcode 3 un gncelleme yapmamasıdır

Senior Member
    xncode hiç bi şe yaramıyor hatta zararı var dolmasını falan bekliyosun bisüre hani olmasada bari dolmasını beklemesek