Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

pişmanım lutfen elinizi vicdanınıza koyun

S.A arkadaslar hepınıze kolay gelsın ıyı oyunlar sızden hepnızden bır rıcam olucak oncelıkle hepınızden ozur dıleyerek konuya gırmek ıstyrum 67 lwl okcu carım wardı bronz prelı ve bu nalet koxpler bu ısı nasıl yapıoylar ne yapıyolar bu koxp nasıl mıs dıye merak ettım ve bedava suresı falan warmıs kous bot dıye allahın cezası bır koxp bedava saatınde gırdım ılk defa gırdım ve carım ban yedı ogrencıyım o carın bronz presıını son yemek paramı yemedım gıttım bronz pre aldım oyuna daha rahat gırmek ıcın sızden hepınızden ozur dılıyorum ancak ben bu oyunsuz yapamıyorum ılgılı kısılere seslenıyorum lutfen yardımcı olun bırdaha asla ve katıyen kullanmıcagıma soz verıyorum yeterkı o carımı actırın allah rızası ıcın ya kacgundur yuzum gulmuyo gecelerı yatamıyorum napıcamı bılemıyorum asırı derecede bosluga dustum butun arkadslardan tekrar tekrar ozur dılıyorum ve kullandıgım o bır sat ıcındede kesınlıkle ne pk nede baska bır sey yaptım sadece kımsenın olmadıgı canvar lar uzernde denıydum denemez olaydım lutfen yardımcı olun ılgılenmenızı beklıyorum cok teskkurler orıonda oynuydum

Senior Member
    nick ini yazarsan belki yardımcı olurlar

Senior Member
    bi insan bu kadarmı kendini küçük duruma düşürür.

kullanıyosun ban yemişsin bari sesini çıkarma.açılmayacağını bildğin halde.

+ k0xptan doalyı ban yiyen charın açılmasını asla bekleme kesinlikle açılmaz.

senin yerinde olsam 0 bi hesap açıp yoluam devam ederım yada oyuna bi süre ara verirdim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HatakeKakahsi View Post
    nick ini yazarsan belki yardımcı olurlar
    boşuna yazma bence o ban asla açılmayacak

Senior Member xbLeE's Avatar
    Nickname
    xbLe
    Clan
    DeathFor
    Race
    Karus
    Koxp dan ban yemiş bir karakter acılırsa ... Gerisini siz düsünün Herkez aynı sekilde acılmasını ister.
    illegal program kullanan oyuncuların hesabı süresiz kapatılıyor dostum yani anlıycan acılması imkansız .. Bazı kuralları degistiremezler.

Yani senin yapacagın tek sey Yeni bir hesap acıp 0 dan temiz bir sekilde baslamak yada bir süre ara verip okulunu okumak.
    Bana Karşı Çıkanlara Merhamet Göstermem...

Beni yenebilecek tek kişi yine benim.!

Senior Member xbLeE's Avatar
    Nickname
    xbLe
    Clan
    DeathFor
    Race
    Karus
    Bana Karşı Çıkanlara Merhamet Göstermem...

Beni yenebilecek tek kişi yine benim.!

Junior Member
    dostum eyw dusuncen ıcınde ogrencıyım ve maddı durmum yok sıfırım anladınmı yoksa bı tek beyın sende yok yanı bız bılmıyruz parayı wererek yenı car acarak oynamayı ...

Banned
    Nickname
    Akdeniz01
    Class
    Mage
    Server
    Orion
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by serkanbaba View Post
    S.A arkadaslar hepınıze kolay gelsın ıyı oyunlar sızden hepnızden bır rıcam olucak oncelıkle hepınızden ozur dıleyerek konuya gırmek ıstyrum 67 lwl okcu carım wardı bronz prelı ve bu nalet koxpler bu ısı nasıl yapıoylar ne yapıyolar bu koxp nasıl mıs dıye merak ettım ve bedava suresı falan warmıs kous bot dıye allahın cezası bır koxp bedava saatınde gırdım ılk defa gırdım ve carım ban yedı ogrencıyım o carın bronz presıını son yemek paramı yemedım gıttım bronz pre aldım oyuna daha rahat gırmek ıcın sızden hepınızden ozur dılıyorum ancak ben bu oyunsuz yapamıyorum ılgılı kısılere seslenıyorum lutfen yardımcı olun bırdaha asla ve katıyen kullanmıcagıma soz verıyorum yeterkı o carımı actırın allah rızası ıcın ya kacgundur yuzum gulmuyo gecelerı yatamıyorum napıcamı bılemıyorum asırı derecede bosluga dustum butun arkadslardan tekrar tekrar ozur dılıyorum ve kullandıgım o bır sat ıcındede kesınlıkle ne pk nede baska bır sey yaptım sadece kımsenın olmadıgı canvar lar uzernde denıydum denemez olaydım lutfen yardımcı olun ılgılenmenızı beklıyorum cok teskkurler orıonda oynuydum
    keşke oyunu düşündüğün kadar ailenı geleceğini düşünsen daha hayırlı olurdu derslerine verırdın kendını yetkilerin bu hesabı acması sana iyilik değil bence kötülük olur bu oyun sende saplantı olmuş son yemek paranı verebilecek kadar gerçekden üzücü !!!!!

Junior Member
    ya sureklı koxp kullanan bırısı degılımkıı sadece meraktan bakmak acsından baktım en fazla bır saat oyunda kaldım hanı belkı ondanda yememıs olabılırım nasıl yedıgımı bılsem

Senior Member
    Quote Originally Posted by serkanbaba View Post
    dostum eyw dusuncen ıcınde ogrencıyım ve maddı durmum yok sıfırım anladınmı yoksa bı tek beyın sende yok yanı bız bılmıyruz parayı wererek yenı car acarak oynamayı ...
    abi bunu en başta düşünceksin.

seninki şu hesap hırsızlık yaptım yakalanıyosun bi daha yapmıyacahım nolur affedin

bu nasıl bi mantık abi.

herşeyi geçtim kendini rezil etmişsin.

aynı şeyi ben yapsam sesimi bile çıkarmazdım hak ettim derdim param olmasa bile çünkü haketmişim ben bunu

insanda biraz gurur olur