Results 1 to 8 of 8

Mnatıklı Bir Fikir...[Moderatör Ve GM Arkadaşlar Lütfen]

Kullanılan Sistemle İlgili Size Büyük Bir Problem Sunayım Hadi Bir Açıklama Getirin...Şu Anda Oyunda Item Alıp Satan Bütün Oyuncuları Oyun Sistemi Yüzünden Ya Bannlanmak [Account Kapatılması] Ya da Hacklenmek [Hesap Çalınması]İle Karşı Karşıya Bırakmış Bulunmaktasınız...

Evet Evet Yanlış Duymadınız...Buna Oyun İçinde ki Eksiklikleriniz Sebebiyle Siz Sebep Olmaktasınız...Neden mi? Çok Küçük Bir Örnek İle Açıklayayım...

Örnek Bir Item Alalım Ele.... Iron Neck... Serverların Bir Çoğunda Iron Neck +0 Fiyatı 12-13 GB İle 17-18GB Arasında Değişir...[Bir Kısmının Fiyatını Bilmiyorum Europa da 14-16 Arası]

Peki Sorarım.....

1) 10 GB den Daha Pahalıya Pazara Item Atma Şansımız Var mı??Yok Yani Iron Neck ı Pazar İle Satma Şansı Yok...
    2)Peki Buy Pazar Diyeceksiniz...Şu Anda TBL Kullanmayan Bir Oyuncu Buy Pazar da Iron Neck Yazdığı Takdirde Çıkmıyor...Yani TBL Yok İse Iron Neck i Buy Pazara Kurma Şansı da Yok Velev ki TBL Kullanırsa da Bannlanmak İle Karşı Karşıya Demektir....
    3)Tamam İki Formulü de Geçtik Trade İle Alışveriş....Forumlara Baktığınız da Trade Atılıp 5 Dakika Sonra Charı Soyulan O Kadar Çok Kullanıcı Mevcut ki .... Bu da Oyuncuyu Hacklenme İhtimali İle Karşı Karşıya Bırakır....

Şimdi Soruyorum Size...Oyuna Koyduğunuz Bir Item ı Oyunda Ticaret Mevcut İken Bir Oyuncu Nasıl Satabilir????

İlginiz Ve Cevaplarınız İçin Şimdiden Teşekkürler.....

Senior Member Fauwk's Avatar
    Quote Originally Posted by MaDMeT View Post
    Kullanılan Sistemle İlgili Size Büyük Bir Problem Sunayım Hadi Bir Açıklama Getirin...Şu Anda Oyunda Item Alıp Satan Bütün Oyuncuları Oyun Sistemi Yüzünden Ya Bannlanmak [Account Kapatılması] Ya da Hacklenmek [Hesap Çalınması]İle Karşı Karşıya Bırakmış Bulunmaktasınız...

Evet Evet Yanlış Duymadınız...Buna Oyun İçinde ki Eksiklikleriniz Sebebiyle Siz Sebep Olmaktasınız...Neden mi? Çok Küçük Bir Örnek İle Açıklayayım...

Örnek Bir Item Alalım Ele.... Iron Neck... Serverların Bir Çoğunda Iron Neck +0 Fiyatı 12-13 GB İle 17-18GB Arasında Değişir...[Bir Kısmının Fiyatını Bilmiyorum Europa da 14-16 Arası]

Peki Sorarım.....

1) 10 GB den Daha Pahalıya Pazara Item Atma Şansımız Var mı??Yok Yani Iron Neck ı Pazar İle Satma Şansı Yok...
    2)Peki Buy Pazar Diyeceksiniz...Şu Anda TBL Kullanmayan Bir Oyuncu Buy Pazar da Iron Neck Yazdığı Takdirde Çıkmıyor...Yani TBL Yok İse Iron Neck i Buy Pazara Kurma Şansı da Yok Velev ki TBL Kullanırsa da Bannlanmak İle Karşı Karşıya Demektir....
    3)Tamam İki Formulü de Geçtik Trade İle Alışveriş....Forumlara Baktığınız da Trade Atılıp 5 Dakika Sonra Charı Soyulan O Kadar Çok Kullanıcı Mevcut ki .... Bu da Oyuncuyu Hacklenme İhtimali İle Karşı Karşıya Bırakır....

Şimdi Soruyorum Size...Oyuna Koyduğunuz Bir Item ı Oyunda Ticaret Mevcut İken Bir Oyuncu Nasıl Satabilir????

2. Iron Necklace'yi buy pazara koymak için tbl gerektiğini kim söyledi bilmiyorum ama pazara koyabilmek için Clientinizi Türkçe yaparsanız eğer merchant kısmına Iron necklace yerine '' Demir kolye '' yazarsanız çıkar. Ve pazar kurabilirsiniz.

Yanlız Şöyle Bir Durum Var....Oyunu Türkçe Yapıp Girdiğimiz de 10-15dk İçinde Disconnect Alıyoruz.....Oyun İçerisinde de Dili Tekrar Değiştiremiyoruz....Bilmem Farkındamısınız???

Dip Not:
    TBL gerektiğini de Kimse Söylemedi Ayrıca Sadece Varsayım Olarak Yazdım...Başka Türlü Bir İhtimal Olacağını Sanmıyorum Çünkü....

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ayrıca birisine trade attığınızda ID ve şifrenizin ona ulaşma şansı hiç yoktur. Bu forumlarda duyduğumuz komik bir şehir efsanesidir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Fauwk's Avatar
    Oyunu Türkçe oynuyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım bu güne kadar, clientinizi resmi site üzerindeki belirtilen linklerden indirip kurun. Ben dc problemiyle karşılaşmıyorum.

Bazı itemler EN dil desteği olan versiyonda pazara koyulmuyor bunun için clientinizi TR diline çevirmeniz lazım. TR diline çevirmenize rağmen hala pazara bazı itemleri koyamıyorsanız, bu itemlerin TR dil desteği olmadığı içindir. Fakat bahsettiğin iron neck veya iron belt gibi itemleri, TR versiyonuna çevirdikten sonra ; '' Demir Kolye '' - '' Demir Kemer '' şeklinde aratarak pazar kurabilirsiniz.

Member EmreOnall's Avatar
    Nickname
    EmreOnall
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NewKingsman
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MaDMeT View Post

Peki Sorarım.....

OYUNU Türkçeye çevir demir kolye yazdığın taktirde sorun çözülebilir boş muhabbet konu kilit !
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Sayın Scorp_Lion

Şehir Efsanesi Diyorsunuz... O hal de Size Şunu Sorayım....

Oyuna En Son Ne Zaman Giriş Yaptınız????

Yanlış Anlamayın Bunu Sinirlenin Diye Değil...Nelerden Haberdarsınız Diye Sordum...Moradon Pazarlarında Birbirne Trade Atanlar Türedi.... Yolda Koşana Adam Pm Atıyor Sana Item Vereceğim Diye Trade Atıyor....

Ayrıca Trade den 5 dk Sonra Soyulan Insanlar Forumda Mevcut....

Hal Bu İken Şehir Efsanesi Demeniz Biraz Entresan Değil mi Sizce de????

Senior Member veson1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Vay bea pazar kuramadık diye veryansın ediyosun bea, önce bi sorsaydın da öğrenseydin sonra karalama kampanyası yapsaydın.
    Senin ki şuna benzemiş.

[IMG][/IMG]

Tags for this Thread