Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Error Otp login failed hatası

merhaba arkadaşlar uzun bi süre sonra büyük bi heves ve heyecanla dc pre cektim ve kullanmaya başladıktan 1 saat sonra dc yedim dc den sorna baglanmak istediğimde error otp login failed with unknown issue please contact customer service hatası veriyor ve oyuna giremiyorum sorun neyden kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirim

Senior Member Fauwk's Avatar
    Otp sitesi üzerine mobil doğrulama kısmını kullanarak giriş yapın. Yeni bir ıd ve kod talep edin daha sonra aygıtınızdaki otp programını kaldırıp tekrar kurun. Yeni ıd ve kodla programa giriş yapın şifrenizi belirleyin ve '' Time sync '' kısmından saat ve tarih güncellemesi yapın.

Junior Member
    Arkadaslar, ayni hatayi bende aldim. Forumlardaki cozumlerin hepsini denedim. Saati geri ve ileri almayi deneyim, oyunu ve otp yi silip tekrar kurmayi denedim, time sync yapmayi denedim, yeni password ve id almayi denedim. Hicbiri ise yaramadi, ne yazik ki... Baska tavsiyesi olan var mi?:/ Daha dun oyuna giris yapabiliyorken bugun boyle bi hata vermesi sinirimi cok bozdu!

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Lütfen AnyOTP programını kullanmış olduğunuz cihazın Saat & Tarih güncellemesini ve AnyOTP programının ayarlar bölümünden Time Synchronize işlemini buradan gerçekleştiriniz. Zaman ayarlarınızın İstanbul (UTC+3) olarak yapılandırıldığından emin olunuz.

Daha sonra oyuna giriş için , OTP testi veya Portal üzerinden değişim işlemleri için daha önce kullanılmamış bir OTP kodu kullanınız.

Eğer sorununuz hala devam ediyorsa hatalı giriş denemeleri sebebi ile sistem kendini bloke etmiş olabilir. Sistemin bloke durumunu kaldırmak için lütfen burada bulunan adımları gerçekleştiriniz.

Junior Member
    ARkadaşlar Ben OTP sistemini deactive yapmama rağmen hala benden otp kodu istiyo.Sistemimden kaldırdım komple hala o kodu istiyo.Neden Silemiyorum Nttgame ve İcs sitesinden bakınca kalkmış ama Oyuna girerken istiyo yine

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PisaQr View Post
    ARkadaşlar Ben OTP sistemini deactive yapmama rağmen hala benden otp kodu istiyo.Sistemimden kaldırdım komple hala o kodu istiyo.Neden Silemiyorum Nttgame ve İcs sitesinden bakınca kalkmış ama Oyuna girerken istiyo yine
    Merhaba,
    Durumunuz ile ilgili olarak destek sistemi üzerinden ics/otp sekmesinden bilet gönderebilirsiniz.
    iyi oyunlar.

otp login failed with unknown issue please contact customer service hatası alıyorum ne yapmam lazım

Junior Member
    arkadaşlar otp error unknow issue alıyorum gereken herseyi yaptım ama sorun devam etmekte

kaç kere aynı işlemi yapıcam daha her yaptıktan sonra yıne oluyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by burak1571001 View Post
    kaç kere aynı işlemi yapıcam daha her yaptıktan sonra yıne oluyor
    OTP portalına giriş yaptığınızda hesabım sekmesinde yer alan aygıt sıfırlama bölümünde ne yazıyor?