Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: Alkışlıyoruz

Senior Member IIcanceII's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İçinizde SüperSaijanın neden GM leaderligi işi bıraktıgını bilen varmı?
    Onun yaptıgı mücadeleyi verdiği savaşı hepimiz gördük Şimdiki GM leaderde o zaman vardı acaba neden böyle geri planda kalıyorlar.
    BAri ticketlara müdahale edin birşeyler yapmaya çalişin bence twich üzerinden etkinlik yapmak yerine o vakti ticketta bekleyenlere ayırsanız biz oyuncular çok daha mutlu oluruz

Senior Member
    İş gm yada mgame bitmiyor ki.
    Oyun temiz hale gelirse user kalmaz.
    İş oyuncuda biter.
    Misal pedal macro mause +klavyeyi sadece kaldır binlerce user gider.
    Bana sorarsan bundan dolayı aqırdan alıyorlar.
    Yol biter dert bitmez salla gitsin

Peki O Halde Şöyle Bir İdda da Bulunayım Ben...Şu Anda Bu Başlık Altında Atıyorum Ya 10 Kişi Ya 15 Kişi Cevap Yazmıştır....

Benim İddam Şu...

Burada Cevap Yazanların Tamamı İllegale Karşıysa Eğer Burada Cevap Yazan O 10-15 Kişiye 48 Saatliğine GM lik Versinler....O 10-15 Kişi 48 Saat İçinde Şu Anda Oyunda Varolan Gmlerin 1 Haftada Banladığı İllegalin 2 Katı Adam Banlamazsa Ben de Hiç Bu Oyunu Oynamamamışım Derim....

Varmıdır Aksini Düşünen??

Senior Member Dark3yes's Avatar
    Class
    Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MaDMeT View Post
    Peki O Halde Şöyle Bir İdda da Bulunayım Ben...Şu Anda Bu Başlık Altında Atıyorum Ya 10 Kişi Ya 15 Kişi Cevap Yazmıştır....

Benim İddam Şu...

Burada Cevap Yazanların Tamamı İllegale Karşıysa Eğer Burada Cevap Yazan O 10-15 Kişiye 48 Saatliğine GM lik Versinler....O 10-15 Kişi 48 Saat İçinde Şu Anda Oyunda Varolan Gmlerin 1 Haftada Banladığı İllegalin 2 Katı Adam Banlamazsa Ben de Hiç Bu Oyunu Oynamamamışım Derim....

Varmıdır Aksini Düşünen??
    Bize 1 günlük vercekler bu gorevi 1 tane kxper kalırsa yuzumuze turkursunler bızde sıkılma yorulma olmaz
    KNIGHT ONLINE

Senior Member
    Nickname
    SaLaDiNN
    Class
    Warrior
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Siz bu sorunlara rağmen oynuyorsanız para veriyprsanız tabi ki nttgame sizi iplemez
    Ne yaparlarsa yapsalar siz oynamaya ve para vermeye devam ederseniz hiçbirşey değişmez

Junior Member
    Konu Açan arkadaş Çok doğru yerlere Değinmiş Ve Hepsindede Haklı.. Ama Adaletli ve Taktire dair Bir ''GM'' ler Olmadığı İçin Ne yapsak fayda etmez. Ama 4 Tane clan turnuvası yaptılar Diye Övünürler. Çok büyük bir Etkinlikmiş gibi.. Bu kadar Oyuncu Mahfolmuş durumdayken GM Bey Hazretleri Tabiki Parayı Düşünecek Başka ne olabilir di ki ? Ne bekliyorsunuz ? Ama bazı oyuncularımız Bunun farkında değil... Boşuna Dememişler; Şeytanla kabak ekenin, kabak başına patlar.

O Yüzden Her zaman söylerim Her zaman dile Getiririm; GAMEFİRST zamanında Oyunun En güzel olduğu Dönemdir. Ve En iyi yöneten Firmaydı.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Dark3yes View Post
    Bize 1 günlük vercekler bu gorevi 1 tane kxper kalırsa yuzumuze turkursunler bızde sıkılma yorulma olmaz
    nasıl gm olunuyor bu kanallarda adamın ilk karsısına cıkan kişiye soru soruyorlar ya aynı ölemi ?

Bilirse gm hesabı

Senior Member MonkyDDrag0n's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Benim tahminim bunları yapıcak uzman programcı yok o yüzden oyun bu durumda ve tabiki personel yetersizliği ticketlere 1ayda cevap gelmesinin sebebide bu olabilir tabi.

-Do you pray to the Gods?
    *The Old and The New.
    -There is only one God and his name is Death.
    -And there is only one thing we say to Death; Not Today!

Quote Originally Posted by Kemankes470 View Post
    nasıl gm olunuyor bu kanallarda adamın ilk karsısına cıkan kişiye soru soruyorlar ya aynı ölemi ?

Bilirse gm hesabı

Nasıl GM Olunur Bilmem Ama Nasıl Gm Olmamak Gerektiğini Knight Sayesinde Öğrendik.....

Tags for this Thread