Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

1 mounts ower stil no help no ticket answer helppppppp

knight online adminine selamlar !!!!
    yaklaşık 2 aydır mage ile oynuyorum 1 ay a yakın bir süre önce bakım sonrası otp hata verdi bildiginiz gibi ve oyuna giremedik bende wariorumla bi denim dedim ne görsem 1 aydır oyuna bile girmedigim warior acountum acount block siteye giriyorum sitede tpt yazıyor forumda konu açıyorum forum medatorleri saçma sapan cevaplarla baştan savıyor ticket atıyorum cevap bile yok yani sizin yaptıgınız işte işmi kxper olan bir acounta okadar harcama yapılmaz bir bakın ama nerde bakmak cevap bile yazmayan bir oyun yönetimi varken siz anca legaleri banlar sonunda kxperların alacagı pre lere kalırısnız

Senior Member
    o nedemek şimdi ban poitikasıda ne ?

Senior Member
    en son acountuma girdimde sıkıntı yoktu ve hiç bir şekilde hile vb birşey kulanılmadı elimden geldince illegal adamlardan uzakta durdum kimseye tacizde dolandırıcılıkta bulunmadım durduk yere 2 defa hapise düştüm durduk yere sebebsiz carım banlandı ama hala bana ban prosudurunu gönderiyorsunuz

Senior Member Fauwk's Avatar
    Quote Originally Posted by keysy View Post
    en son acountuma girdimde sıkıntı yoktu ve hiç bir şekilde hile vb birşey kulanılmadı elimden geldince illegal adamlardan uzakta durdum kimseye tacizde dolandırıcılıkta bulunmadım durduk yere 2 defa hapise düştüm durduk yere sebebsiz carım banlandı ama hala bana ban prosudurunu gönderiyorsunuz
    İşlediğiniz suçlara göre değişir fakat , bahsettiğim ban politikası konusundan suç ve cezalarını görebilirsiniz.

Genel olarak 2 kez hapis cezası verilir ve 3.kez tekrarlanırsa hesabınız blocklanır.Sizde o şekilde bahsetmişsiniz 2defa hapise düştüm demişsiniz.

Senior Member
    oyunun kendi hatası yüzünden hapise düşen legal oyun cuyum ben hiç bir şekilde hile kulanmayan bir oyuncuyum şiddetle kınıyorum burada yazmamamın amacı yardım almak ama yardım yok destek zaten yok ticket atın diyolar ay oldu gün geçiyor hala cevap yok amacları delirtmek ise bende oyunu mahkemeye veriyorum bu satten sonra bu tamamen insan haklarına aykırı bilgisayarım burada onuda götürücem ve sonuclarına türiyedeki tüm oyuncular katlanıcak