Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    gb siteleri ile anlaşmalı yaptılar bu işi kardeşim hiç şikayetçi olan site varmı bu işte ben göremedim adamların hiç mi gb si silinmez adamlar 1 tane karakter ismi yazmamışlar ne kadar tesadüf tüm sw deki karakterlerin üstündeki gb ler siliniyyor bunların ki silinmiyor vay anası biz malız ya haram zıkkım olsun bebeniz den beliğinz den çıkar inşallah bu kadar insanın hakkını yiyorsunuz ya Allah (c.c) ne diyor ne ile gelirsen gel affederim ama kul hakkıyla gelme . Siz de bunu çok ama çok yaptınız helal sizlere .....

Senior Member
    Nickname
    CHERKEZHAN
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    CHERKEZHAN ana karekter
    Fuzuliii 20 gb
    Desem3Jant3 20 gb
    olmak uzere yan carlardan 40 gb gıttı
    tıket cevap anlamsız.2 cı tıket cevap yok
    BEN HAKKIMI HELAL ETMIYORUM.

Senior Member laislabonita03's Avatar
    Race
    El-Morad
    Server:Ressurection
    Karakter:1Heaven
    Giden:21 GB

bu konulara cevap gelene kadar konulara devam .Boşa ticket atın demeyin.Ticket attım incelencek dedi kapattılar,yine de ne gelen var ne giden.. Başka konulara anında cevap veriyorsunuz şurda söverek bir konu açsak 10 saniyede cevap gelir ama buraya cevap yok.
    Hukuk İyi ve Adil Olanın Sanatıdır

Banned
    Class
    Mage
    Clan
    BraveTurk
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by laislabonita03 View Post
    Server:Ressurection
    Karakter:1Heaven
    Giden:21 GB

bu konulara cevap gelene kadar konulara devam .Boşa ticket atın demeyin.Ticket attım incelencek dedi kapattılar,yine de ne gelen var ne giden.. Başka konulara anında cevap veriyorsunuz şurda söverek bir konu açsak 10 saniyede cevap gelir ama buraya cevap yok.
    Tatlı dilin yılanı deliğinden falan çıkardığı yok sabrımın sınırına geldim artık.

Banned
    Class
    Mage
    Clan
    BraveTurk
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu kadar insanı mağdur eden siz ilgilenmeyen yine siz. Tiket atın diyorsunuz atıyoruz incelenecek diye cevap atıyorsunuz tiketi kapatıp cevap atmıyorsunuz.

Scorp_lion küçük bi açıklama bekliyoruz. Bu konuda bize yardımcı olamaz mısın?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by taptap12 View Post
    Scorp_lion küçük bi açıklama bekliyoruz. Bu konuda bize yardımcı olamaz mısın?
    Elimden geldiği kadar herkese yardımcı oluyorum ancak bu beni aşan bir durum. Müşteri hizmetlerinden cevap gelene kadar beklemeniz gerekiyor. Bilet sürenizin uzamaması için biletlerinizi güncellemeyiniz ve yeni bilet atmayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Elimden geldiği kadar herkese yardımcı oluyorum ancak bu beni aşan bir durum. Müşteri hizmetlerinden cevap gelene kadar beklemeniz gerekiyor. Bilet sürenizin uzamaması için biletlerinizi güncellemeyiniz ve yeni bilet atmayınız.
    Müşteri hizmetlerine bilet gönderdik gelen cevap hep aynı

İncelemek üzere yetkili birime aktarıldı 1-2 ay oldu halen incelenemedi mi?

En azından gelmeyecek veya bekleyin gelecek desinler ona göre bekleyelim.

Görüşülebilecek bir kişi varsa lütfen görüşüp bize bir bilgi vermenizi rica ediyorum.

Haklısınız çok ama çok yoğunsunuz ama bizde başka türlü kimseden cevap alamıyoruz.

Senior Member laislabonita03's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    2. attığım tickete da aynı şekilde incelenecek diye cevap geldi ama yine tık yok. En azından ufak bir bilgi alın,bize iletin.Verilecek mi,verilmeyecek mi?
    Hukuk İyi ve Adil Olanın Sanatıdır

Junior Member
    Bende hala bekliyorum gelen bişey yok banada.

Server:Europa
    Karakter ismi :Roguessssss
    Giden gb miktari:21 gb

Karakter ismi :EmreS
    Giden gb miktarı:20 gb

Karakter ismi:LethaLStark
    Giden gb miktarı:20 gb

Tags for this Thread